108.-Primus a primuska

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Skyabelle

Otevřela jsem oči. Spala jsem na Fredově svalnatém rameni v jeho náručí. Tentokrát jsme spolu spali v úplně jiné místnosti, kde jsme byli jen my dva, protože všem našim kamarádům jsme už trochu lezli krkem.

,,Takhle bych se chtěl probouzet každý den," nadechl se spokojeně Fred, když jsme konečně spali na manželské posteli, ne na Bradavickém jednolůžku.

,,Tak si u Brumbyho objednej gratis manželský pokoj, dneska bude schůze," popíchla jsem ho a on se uchechtl.

,,To se zařídí," prohlásil Fred a já se posadila.

,,Měli bychom vstávat," pověděla jsem mu. ,,Nebo se po nám budou shánět a to nebude dobrý."

Zvedla jsem se a přešla k velké skříni. Zkoumavě jsem jí otevřela a prohlížela jsem si její prázdný obsah. Najednou se rozrazily dveře a moje reakce byla, že jsem se do té skříně schovala.

Zaslechla jsem nějaké podivné mlaskání, ale potom vyděšený výkřik.

,,Ježíši, Georgei!" vykřikl tátův hlas. ,,Vyděsil si mě."

,,Nápodobně," vydechl Fred, o kterém si můj taťka myslel, že je George.

,,Omlouváme se," vypadlo z té hnědovlasé holky, co teď byla s tátou.

,,V pořádku," poškrábal se na krku a oni za sebou zavřeli dveře. Vylezla jsem z toho zatuhlého šatníku a hodila na Freda tázavý pohled.

,,Vypadalo to, že už věděli, kam jít," odfoukl si Fred a já se přepadle posadila posadila na postel vedle Freda.

,,My jsme spali ve stejné posteli jako můj táta," zašklebila jsem se jako bych měla zvracet. ,,No fuj!"

•••

,,Dobré ráno!" popřál nám Arthur a držel v rukou dopisy. ,,Kdo to rozdá?"

Od stolu se zvedla Hermiona, čímž se přihlásila k téhle činnosti. Převzala je od pana Weasleyho a začala číst jména.

,,Weasley, George!" vykřikla jméno Fredova dvojčete a podala mu jeho dopis z Bradavic. Ten ho tajemně otevřel, ale primusem se nestal, jak očekával.

,,Weasley, Ronald," pohlédla na svého kamaráda a předala mu jeho dopis.

,,Weasley, Fred!" vyslovila jméno mého kluka a Fred jen líně dopis otevřel.

,,Já jsem primus?!" zaječel nevěřícně a já vytřeštila oči.

,,Ty seš primus?!" vyjekl George nepochopeně. ,,Brumbál se napil nebo co?"

,,Weasley, Matthew."

,,Weasleyová, Ginerva."

,,Meadowesová, Clarisse."

,,Graceová, Alexis."

,,Graceová, Abigail."

,,Adams, Josh."

,,Snapeová, Rose."

,,Tenhle je můj," dala stranou svůj dopis a v ruce jí zbyl poslední dopis, který podala mě.

Otevřela jsem ho a horlivě jsem ho začala číst.

Milá slečno Jamesová,

s radostí Vám můžeme oznámit, že jste byla vybrána jako primus své koleje, Nebelvíru. Náležitosti této funkce vám budou oznámeny ředitelkou vaší kolejí, profesorkou McGonagallovou.

S přátelským pozdravem

Minerva McGonagallová
--------------------------------------
Zástupce ředitele

,,Já jsem taky primuska!" vypískla jsem nadšeně a Fred se uchechtl.

,,Brumbál mě chce polepšit," povzdechl si. ,,Tohle mi udělal za trest."

,,Prosím?" chtěla jsem, aby to zopakoval na oko uraženě a on se na mě omluvně usmál.

,,Kdo je primus?" přiběhla do jídelny paní Weasleyová celá bez sebe.

,,Já!" vykřikli jsme naráz a Fredova mamka spráskla rukama.

,,Arthure! Fred a Belle jsou primusové!" zařvala na svého manžela, ale ještě před tím než stačil dorazit pan Weasley se ve dveřích objevila moje mamka.

,,Tys primuska?!" nechtěla věřit tomu, co slyšela a já nadšeně přikývla.

,,Jsem na tebe tak hrdá," vydechla pyšně a obejmula mě.

•••

Pohled Scarlett

,,Jak je Leone?" potkala jsem Leone v obývacím pokoji, jak koukala z okna. Moje hnědovlasá kamarádka se otočila a věnovala přátelský pohled.

,,Žiju," povzdechla si a usadila se do křesla. ,,Zatím."

,,Já myslela, co Remus?" zatvářila jsem se tajemně a ona se uculila.

,,Mluvila jsem s ním," odpověděla mi a já její vyprávění hltala jako nějaký hodně dobrý film. ,,No nečekej žádnou zamilovanou historku," musela mě zklamat, když spatřila můj pohled. ,,Mluvila jsem s ním, ale řekla jsem mu, že uběhlo skoro patnáct let a naše láska je trochu stará. Prostě i když ho mám vážně ráda, nevím, jestli s ním můžu být."

,,Ale on tě miluje!" přesvědčovala jsem ji a ona zavrtěla hlavou.

,,Všimla sis Nymfadory? Je do něj udělaná a myslím, že i on jí."

***

#8 ve FanFikcích?! To jako vážně?!💖💖💖💖💖 vás miluju lidi😂😂❤❤ Fajn, se klidním 😂😂😂

☕Sharie


Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro