125.-Doma je doma, tam se zvracet může

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Skyabelle

Z úkrytů vylézali i ostatní hlídky. Fred mi položil ruku na rameno, protože v rukou jsem držela Ellu. Oba nás přemístil před Grimmaldovo náměstí. Hned za námi postávala Clar, která vypadala přepadle.

,,Jsi v pořádku, Clar?" ujišťovala jsem se a ona poněkud váhavě přikývla.

,,Jenom jsem si znovu uvědomila, jak oba moje rodiče nesnáším," povzdechla si s úšklebkem. Fred si ode mně naší dcerku převzal a já Clarisse obejmula. Jakmile za sebou Fred zavřel dveře, Clar se mi na rameni rozbrečela.

,,Tak moc mě to mrzí, Clar," šeptla jsem jí do ucha a ona zavzlykala.

,,Není tvoje vinna, že jsou moji rodiče idioti," odtáhla se a pokusila sek úsměv. ,,Já teď mám mnohem lepší rodinu. Tebe, Lex, Rose a ty všechny ostatní."

,,To máš," potvrdila jsem jí a ona kývla k vchodu do sídla řádu.

,,A teď běž," pobídla mě. ,,Na tohle si se přece těšila, ne? Na přivítání své holčičky doma."

S širokým úsměvem jsem souhlasně pohodila hlavou. Měla pravdu. Vstoupila jsem do jídelny, kde už všichni seděli.

,,Belle!" vykřikla moje mamka a uháněla ke mně. Ihned mi skočila okolo krku. ,,Jsi v pořádku."

,,Ano, jsem v pořádku," přikývla jsem a dívala jsem se na všechny, co u stolu seděli.

Zahlédla jsem všechny svoje kamarádky, Alexis a Rose, ke kterým se přidala i Clarisse. Vedle nich seděli George, Lee, jenž se držel ta ruku s Lex a nakonec i Josh, ke kterému se tulila Adele. Když jsem očima opustila oblast, končící Adele, spatřila jsem Katherine. Když jsem objevila svojí nevlastní sestru, vzpomněla jsem si na její mrtvé rodiče.

Dále byla přítomná Hermiona, Harry, Ron, Ginny, moje teta Sophie se strejdou Charliem, co na střídačku chovali malou Emily. První strana stolu skončila. V čele neseděl nikdo jiný než Sirius, který na koleni houpal mojí malou sestřičku Mayu. Potom jsem znovu viděla mámu, tátu, Barboru Vanceovou, Remuse, Leone, Nymfadoru Tonksovou, Moodyho, Molly a Arthura Weasleyovi a Kingslyho.

,,Děkuju vám všem, co jste riskovali svoje životy pro mojí a Fredovu dceru Ellu," promluvila jsem na všechny a Sirius podal jednoroční Mayu mojí mámě.

,,Na Elladoru Skyabelle Jamesovou!" pozvedl sklenici vína jako všichni ostatní.

,,Ehm.. Weasleyovou," opravila jsem ho a spousta lidí vytřeštili panenky.

,,Na konci června se budeme brát," oznámil všem Fred, držící v ruce malinkou Ellu.

,,Tak na Weasleyovi!" přidal se George, držící v ruce číši s vínem a všichni se k němu přidali. ,,Na Weasleyovi!"

•••

/O pár dní později/

,,To je nádherný!" vydechla ohromoně moje blonďatá kamarádka Alexis při pohledu na byt, co Fred koupil.

,,A my ho máme celý pro sebe!" zvolala jsem na moje tři kamarádky a Rose se udiveně zatvářila.

,,Vážně?" pozvedla obočí rudovláska a já radostně souhlasila.

,,Fred se šel s klukama Ellu ke Třem košťatům zapít a máma malou hlídá!" odpověděla jsem nadšeně a Clar pohlédla do ledničky.

,,Pojďme si užít života!" pobídla nás hnědovláska a vytáhla z ní šampaňské.

,,Clar má pravdu," přidala se k ní Al. ,,Za týden začne červen a my se zase budeme muset vrátit do Bradavic, protože Brumbál se vrátil."

Já se přitočila k mikrovlnce, abych udělala popcorn a mezitím už Clar rozlévala do skleniček šampaňské. Moc jsme toho nepily, ale asi o tři hodiny později se ozval hlasitý tlukot na dveře.

Otevřela jsem je a v nich se stál Fred s ostatními klukama. Nevypadali zrovna střízlivě, protože se sotva drželi na nohou. Moje teorie se potvrdila ještě více tím, když promluvili.

,,Já jsem táta!" vykřikl nadšeně Fred a George ho poplácal po zádech.

,,To sis všiml brzy," zasmál se hlasitě George a Lex se vyčítavě podívala na svého kluka, Leeho.

,,Já si myslela, že alespoň ty budeš mít rozum," pokárala ho a černovlásý Lee zakroutil hlavou.

,,Zklamal jsem tě?" zajímalo Leeho a na obličeji se mu stvořil výraz štěněte.

,,Ne, ale opovaž se se zpívat!" vyhrožovala mu Alexis, ale Lee jí místo toho pozvracel boty.

,,Ty neumíš pít," poznamenal Josh a šklebil se na svého kamaráda.

,,Ale my museli zapít mojí holčičku!" bránil ho přede mnou Fred. ,,A ten poblitej flek vyčistím!"

,,To si piš, že vyčistíš, miláčku," vydechla jsem a Lex se pokoušela dostat svého přítele pryč.

,,Rose, jestli mě máš alespoň trochu ráda, pomoz mi do postele," žadonil Josh, ale ještě před tím než Rose stačila zareagovat, Josh zakopl o vlastní nohu a hodil pusu do Leeových zvratek.

,,Ani na tebe nešáhnu," slíbila mu rudovláska a Josh se sotva zvedal.

,,Tak přespím tady na gauči," pokrčil rameny Josh, ale tam už se hrnul George.

,,Sorry, kamaráde, ale tam si ustelu já," George mu bránil v cestě hodil, lehl si na pohovku a za pár chvil už pohodově klimbal.

,,To si ze mně snad dělá Popletala," rozhodil rukama blonďák a Rose se na nás starostlivě podívala.

,,Co s ním dělat? Takhle ho tu nemůžu nechat," pokrčila rameny, ale v odpovědi nás předběhl sám Josh.

,,Se mnou nic dělat nebudeš, Snapeová," přihlásil se a Rose zkoprněla. ,,Já miluju svojí Adélku."

,,Drž už klapačku!" okřikla ho Rose a dala mu pěstí, že se znova složil zrovna na místě, kde Lee hodil šavli. Nezvedal se, z čehož Rise usoudila, že ho ta facka uspala. ,,A na mě hodil z krku."

,,Já se jí bojím!" vypískl Fred a ukázal na Rose. ,,Že mi taky nedá přes pusu."

Převrátila jsem oči a táhla Freda do naší manželské postele. ,,Že už se tam nevrátíš. Že tu se mnou zůstaneš," prosil Fred. ,,Já tě hrozně moc miluju, Skyabelle Weasleyová!"

,,Ještě Jamesová," připomněla jsem mu.

,,Ty se na mě zlobíš?" zamrkal jako pětiletá holka, který byste vzali lízátko.

,,Na tebe bych se nemohla zlobit," usmála jsem se a políbila jsem ho. ,,Protože tě miluju."

,,Takže tady zůstaneš?"

***

Lidi, mam WiFi.. a stále tomu nemůžu uvěřit 😂😂😂 Takže vydávám😅❤

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro