14.-Levná móda

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Sky

,,Dost toho sarkasmu, Skyler!" křikla na mě Katherine a ve dveřích se objevila další holka. Měla hnědé vlasy a nosila na sobě zmačkané a dost staré oblečení.

,,Proč na ni křičíš?" pozvedla obočí ta dívka a já si ji ještě pečlivěji prohlédla.

,,A ty jsi co, levná módo?" uvážlivě si jí změřila pohledem a já měla pocit, že bych se jí měla zastat.

,,Moje jméno je Clarissa Meadowesová," nenechala se jí rozhodit a já je zatím jen pozorovala.

,,Vážně? Protože vypadáš jako holka, co utekla ze sirotčince, nicko," odfrkla si Katherine a já se tentokrát zvedla.

,,Nech jí bejt, jasně?" utrhla jsem se na ni a ta holka, která si říkala Clarissa na mě docela překvapeně hleděla.

,,Hůř si klesnout už snad nemohla, co sestřičko?" zeptala se zle a povrchně se podívala na Clarissu.

,,Ona nemusí poslouchat naše rodinné hádky," zamumlala jsem, Katherine si nás obě změřila pohledem a poté odkráčela jako rozená královna.

,,Omlouvám se," vydechla jsem trochu ztrapněně a ona se pousmála.

,,To je dobré," uklidňovala mě a sedla si naproti mě.

,,Ne, není," zakroutila jsem hlavou. ,,Ona je prostě úplně-"

,,Je to fakt fajn," přerušila mě a já jí úsměv oplatila.

,,Jsem Skyler Oliverová," představila jsem se a ona mi trochu nesměle podala ruku.

,,Clarissa Meadowesová, ale pokud chceš, a bych tě měla ráda, tak mi říkej jenom Clar," uchechtla se a já se zasmála.

,,Tak to beru," mrkla jsem na ni. ,,A ty mi zase raději říkej Sky."

,,Platí," přikývla s úsměvem na tváři. ,,Tvoje sestra ale měla pravdu."

Trochu znejistěla a sklopila oči.

,,O čem to mluvíš?" nechápala jsem a zúžila jsem oči.

,,Jsem ze sirotčince," polkla ztěžka a mé přeběhl mráz po zádech.

,,Moje sestra je sociopat," sykla jsem a ona se pokusila usmát.

,,Tvoje sestra jenom odhalila pravdu," pokrčila rameny prostě a zakroutila hlavou.

,,Katherine je o deset měsíců starší a nesnáší mě, protože jsem ta mladší, kterou mají rodiče údajně radši," z části jsem zalhala, ale také jsem téhle historce trochu věřila. Nemohla jsem lidem napotkání říct, že mě moje sestra nenávidí, protože vlastně ani nejsem její sestra.

,,Já pokud vím, tak sourozence nemám," odvětila a já otevřela něco jako klec pro mojí kočku Snowie.

,,Ta je krásná!" vypískla a hned si ji pohladila. ,,Jak se jmenuje?"

,,Snowie," odpověděla jsem jí a podrbala jsem jí, Snowie.

,,A potkala jsi někdy svoje rodiče?" zajímalo mě, protože jsem si uvědomila, že jsem víceméně v podobné situaci.

,,Když jsem si uvědomila, že mojí rodiče jsou někde pryč, začala jsem hledat," zapřemýšlela se a já jí pozorně poslouchala. ,,Hledala jsem v knihovnách, všechno spojené s jménem Meadowes."

,,A našla jsi je?" chtěla jsem vědět a ona pohodila hlavou.

,,Moje máma se jmenuje Dorcas Meadowesová a je už asi deset po smrti, takže se s ní nemůžu spojit," řekla mi ironicky a já se zatvářila vážně.

,,To mě mrzí," pověděla jsem jí a ona mávla rukou.

,,To nic není, smířila jsem se s tím," povzdechla si a já se zamyslela nad tím, jak moc jsme si podobné.

,,A tvůj táta?" vyhrkla jsem po asi půl minuty hrobového ticha a ona se podívala ven z okna.

,,Toho jsem nedohledala," zasmutněla. ,,Na druhou stranu, kdo to může být?"

***

Kdo rád Clar? A koho zajímá, kdo je její otec?😂😂😇😇

A kdo se těší na víkend?😂❤

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro