36.-Do hlubin mysli

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Sky

Konečné jsem našla místo, kde se nacházela myslánka. Zhluboka jsem se nadechla a vyměnila si pohled s Fredem, který stál vedle mě a naznačoval mi, že mi drží palce.

Ponořila jsem obličej do nějaké zvláštní tekutiny a otevřela oči.

Objevila jsem se v nějakém místnosti. U sporáku stála nějaká žena s hnědými vlasy, ale do obličeje jsem jí neviděla.

Na zemi, na dece seděla nějaká malá holčička, hádala jsem, že jsem to já.

,,Maminka teď půjde upéct nějaké palačinky pro ní a pro tetu Leone a možná přijde i-" zasekla se a otočila se, protože někdo zaklepal na dveře. ,,-i teta Pandora."

Ta žena se ke mně otočila čelem, ale její obličej byl rozmazaný. V paměti mi utkvěla ta dvě jména. Leone a Pandora.

,,Jsou tu nějak brzo nemyslíš?" zamumlala si pro sebe a rozběhla se otevřít. Moje snad tříleté já si mezitím bezstarostně hrálo.

,,Co ty tady děláš?" vyjekla vyděšeně a se nemohla zbavit pocitu, že ho zná.

,,Bude to znít jako klišé, ale šel jsem kolem," odpověděl flegmaticky kluk, který stál na prahu. Tomu člověku též nebylo vidět do obličeje.

,,Tak šel jsi kolem, říkáš?" pozvedla obočí a nezněla, že by měla náladu jeho vtipů.

,,Sarah, já-" zněl už trochu vážněji a mě trklo jméno Sarah. ,,Nevím, co říct."

,,Nezlob se, ale domů tě nepozvu, Johny," prohlásila otráveně a už mu chtěla zabouchnout před nosem.

,,Počkej!" přerušil ji a strčil svou paži dovnitř. ,,Vyslechni mě!"

,,Ty si na seznamu lidí, se kterými se vidět nechci," zaklela a ten chlap, a si Johny si povzdechl.

,,Uvědomil jsem si, že ji chci poznat," vypadlo z něj a kývl směrem k malé dívence, ke mně.

,,Ji? Jak.. to víš?" vyhrkla vystrašeně Sarah a moje dětské si toho muže zkoumavě prohlíželo.

,,Mám zajímavého informátora," mrkl na , ale Sarah nehodlala měnit svůj názor.

,,Jak jsem ti slíbila, Johny, moje dcera tě nikdy neuvidí," vpálila před něj, ale Johny na ni žalostně pohlédl.

,,Táta?" zašišlala holčička a ve mně hrklo. Právě se tu setkávám se svými rodiči.

,,To není táta, zlatíčko," ujišťovala , ale černovlásý kluk po hodil na oko pobavený výraz.

,,Pozveš mě dovnitř nebo..?" nedal se odbýt, ale Sarah neustupovala.

,,Nepálí se ti něco?" posměsně se na ni podíval a Sarah se rozběhla do kuchyně

,,Za to můžeš ty!" zařvala na něj a utíkala ho vypnout.

,,A jak se jmenuješ ty?" klekl si mezi tím ke mně a já se usmála od ucha k uchu. Bylo zvláštní pozorovat sama sebe, ale zároveň to bylo něco tak krásného.

,,Bella!" vypískla hrdě a zpozorovala, jak z kuchyně přišla Sarah a nevěřícně byla svědkem toho, jak se ti dva poznávají.

,,To je krásné jméno," usmál se na ní a malá blondýnka troufale pokračovala v kladení otázek.

,,A ti?"

,,Já jsem Johny."

***

Brumby je hajzl😂😂😂

Jinak dneska vydávám ještě jednu, protože zítra a pozítří nebudu za Wi-Fi, tak to berte jako náhradu💞

Jinak díky moc za votes, komentáře a #31 ve FanFikcích❤❤❤❤❤

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro