40.-Vánoce s překvapením

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Sky

Otevřela jsem oči, následně jsem si je protřela, abych lépe viděla. Probudil mě zvuk, který se rozléhal z koupelny.

Vydávala do Clarisse, která vyváděla u rozčesávání svých dlouhých hnědých vlasů.

,,Dobré ráno," zazívala jsem na Rose, která si pro změnu vybírala svoje vánoční ponožky.

,,Holky!" ozvalo se za dveřmi a rudovláska se uvolila k tomu, aby šla otevřít.

Když otevřela, přede dveřmi stál Fred, George, Lee a Josh.

,,Co tady děláte?" nechápala jsem a vylezla jsem z postele.

,,Veselé Vánoce, holky!" vykřikli všichni najednou a to mě přinutilo se usmát.

,,Pojďte do společenky," tajemně zašeptal Lee a všechny jsme se rozeběhly do společenské místnosti, kde stál vánoční stromeček.

Všude bylo plno dárků a dvojčata se chopili úkolu, že je budou rozdávat.

,,Tady máš jeden, Sky," usmíval se na mě a podal mi jeden balíček, který byl od Molly Weasleyové.

,,Nech mě, Freddie," na oko jsem se hluboce zamyslela. ,,Ty si pletl."

,,Hahaha," ironicky se zasmál a já dárek rozbalila.

Spatřila jsem pletený svetr s mým iniciálem S. Pousmála jsem se, protože jsem každý rok dostala ten stejný, jenom jinou velikost.

Poté jsem dostala i nějaké dárky od Rose, Clar a dokonce i od Lexi, která ovšem byla doma s rodiči a sestrami.

,,Škoda, že tady není Alexis," povzdechl si Lee a rudovláska pokrčila rameny.

,,Je doma s rodinou, já to chápu," odvětila, ale já jsem věděla, že nikdy už nepojedu na Vánoce k Oliverovým, protože si tam i o prázdninách připadala jako páté kolo u vozu.

Dále jsem rozbalila balíčky od kluků, ale pod stromkem byly ještě dva další pod mým jménem.

Od tvých rodičů

Když jsem si to přečetla, převrátila jsem očima, ale otevřela jsem ho. Našla jsem v něm dopis a nějaké nové oblečení, krabici s cukrovým.

Skyler,

doufám, že si v Bradavicích svoje Vánoce užíváš, protože my si Štědrý den užívali. Moc si nám tady chyběla, ale chápu, proč si připadáš navíc.

To co si myslíš není ale pravda. Vždycky budeš součástí téhle rodiny. Jsem ráda, že se ti v Bradavicích líbí a že sis našla přátele.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

Tvoje máma

Ps: I taťka s Katherine tě pozdravují.

Ten dopis jsem odložila, protože jsem tomu moc nevěřila, hlavně těm posledním třem slovům.

Znělo až moc jako klišé. Podívala jsem na ten poslední balíček, na kterém ovšem jméno odesílatele napsané nebylo.

Trochu obávaně jsem ho otevřela a nahlédla do něj. Nacházel se zde také dopis, ale i pár sladkostí.

Drahá Skyler, Sky, Bell, Isabelle nebo jak ti dnes říkají.

Už tohle mě zarazilo. Jak ta osoba znala moje právě jméno.

Pravděpodobně si teď říkáš, co to je člověka, že zná tvoje jméno a ještě se ani nepodepsal.

Pravda je taková, že jsem byla jedna z prvních lidí, kdo je kdy viděl. když jsi se narodila, stála jsem za sklem.

Píšu ti to protože vím, že hledáš svoje rodiče a vím, že najdeš. Jenže najít je bude složité.

zjistíš, kdo je tvoje matka, možná se budeš chtít zahrabat, protože si očekávala někoho jiného.

Pamatuj ovšem, že ne všechno je tak, jak vypadá.

Ani nevíš, jak moc mi chybíš a jak moc mrzí, že jsem zjistila teď, že jsi na živu.

Užij si svoje Vánoce, zlatíčko.

Tvoje teta.

Ps: Jsi to nejchytřejší stvoření světa, takže víš, že tvoje vzpomínky jsou změněné.

***

Co si o tom myslíte?😯😂 Budu moc ráda za každý názor 💞💞💞

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro