39.-Důvody proč

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Sky

,,Mám novinky!" vykřikla vyděšeně Rose, když vlítla do našeho pokoje.

,,Co se děje?" vydechla jsem starostlivě a Alexis s Clar se na ni také ustrašeně podívaly.

,,Co se pane bože stalo?" pokračovala Clarisse a Rose se zhluboka nadechla.

,,Už vím, proč můj táta nesnáší Harryho Pottera," řekla nám tajemně a my neřekly ani slovo, protože nás to všechny zajímalo.

,,Víte, že já a Harry Potter máme stejnou matku, že ano?" začala a my všechny přikývly.

,,No a když jsem se narodila, Lily Evansová, moje máma mě šoupla k mému tátovi a chtěla žít s Jamesem Potterem, otcem Harryho Pottera. Žila s ním nějaké dva roky, jenže potom James začal spát s nějakou holkou z Bradavic, se kterou tam chodil," pověděla nám a já pozvedla obočí.

,,A jak tohle víš?" zajímalo mě a ona si povzdechla.

,,Byla jsem táty zeptat, jestli se pokusil zabít naší celebritu," odfrkla si. ,,A on mi ukázal vzpomínku, kde na sebe s mojí mámou křičí, že si jí James nezaslouží nebo tak něco."

,,Pokračuj," pobídla jí Alexis a Rose jí poslechla.

,,V té vzpomínce šlo o to, že Lily byla těhotná s Jamesem a čekala Harryho Pottera, ale nějak jim to neklapalo, protože James chodil za tou holkou, kterou prý zbouchnul nějaký jeho kamarád Sirius Black," vydechla a Clarisse přivřela oči.

,,Kdo je sakra Sirius Black?" pokládala otázku a Alexis se do toho vložila.

,,To není náhoda," řekla bez problémů. ,,Sirius Black a James Potter nebyli jen nějací známí, byli to nejlepší přátelé."

,,Hádám, že po tom, co se poprali o holku už nebyli BFF," nemohla jsem si odpustit a Rose si změřila pohledem Lexi.

,,Jak ty to víš?" zajímalo jí, ale blondýnka jen pohodila hlavou.

,,Moje máma je drbna," Lex prostě pokrčila rameny a Clar se zasmála.

,,A jaká matka, taková drobnost dcera, že?" rýpla si hnědovláska a Alexis po ní mrštila polštářem.

,,Zpátky k příběhu, holky," skočila jim do polštářové bitky a všichni jsme zase začaly dávat pozor. ,,Já si vážně myslím, že můj táta chce zabít Harryho Pottera, protože nestihl zabít Jamese."

,,Co to vlastně bylo za holku, tu jak se o ní Potter a Black hádali?" otázala se Clarisse, americký tentokrát byla Alexis zticha.

,,Lex?" obrátila jsem se na svojí blonďatou kamarádku a ta si oddechla.

,,Jediné co můžu vyvodit je to, že byla těhotná.. s Blackem," zopakovala Rose příběh. ,,Jenže to všechno má háček."

,,Povídej," pobídla jsem jí a ona zavřela oči.

,,Sirius Black je už deset let v Azkabanu, holky," odvětila prostě a já si na něco vzpomněla.

,,McGonagallová," vydechla jsem. ,,Já jsem před asi dvěma měsíci viděla McGonagallovou, jak chodí po pozemcích s vizitkou z Azkabanu."

***

Sharie je konečně na Wi-Fi, protože se vrátila v dvou a půl tisíc nad mořem 😂😂😂, kde nebyl ani signál😂

Takže dneska vydám ještě jednu😂

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro