63.-Kde to všechno začalo?

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Sky

,,A zabila jste je?" pípla jsem potichu a ona se uchechtla až mě trochu děsilo, že se tomu může ještě usmívat.

,,Kdybych zabila tvoje rodiče, už bych tu nebyla," zamumlala v hádance a já nedůvěřivě zakroutila hlavou, protože mi došlo, kam tím míří. ,,Jsem tvoje matka, Isabelle Leone Jamesová."

Vyrazilo mi to dech, nemohla jsem že sebe vydat hlásku. Když jsem si na chvíli uklidnila, pohlédla jsem na její oči. Nějaký instinkt mi našeptával, že mi nelže.

,,Jak je možné, že ti.. vám-"

,,Věřit?" doplnila mě a já přikývla. ,,Jsi Vetaroformág. Stejně jako já, tvoje teta Sophie a spousta našich předků."

,,Teta Sophie?" vyjekla jsem. ,,Jako Sophie Weasleyová?!"

Opět pokývala hlavou a já si položila čelo do dlaní. Nevěřila jsem, že tohle děje.

,,Já nejsem zločinec, Bell," pověděla mi a já zavřela oči.

,,Jak ti můžu věřit?" zeptala jsem se, ačkoliv mě samotnou zděsilo, že jsem ji začala tykat.

,,Můžu ti ukázat moje vzpomínky," navrhla mi a já trochu váhavě souhlasila.

Chytla mě za ruku, čímž mě trochu znervónila, ale přesto jsem se nenechala rozhodit. Zavřela jsem oči a když jsem je otevřela, přede mnou se objevily Bradavice.

Zahlédla jsem ji, jak se baví s nějakými dvěma holkami. Poznala jsem je, protože jsem už znala z ročenky. Tohle byla Leone Quentinová a Pandora Láskorádová.

O kousek dál stála partička čtyř kluků. Ti se mi také vybavili z té vzpomínky od Toma Raddlea. Ten brýlatý kluk byl James Potter, táta Harryho. Ten, co stál vedle něj, to byl Sirius Black. teď jsem si uvědomila, že tenhle Black a ten, co utekl z Azkabanu jsou jedna a ta samá osoba. Další tam stál kluk s knížkou a dlubokými jizvami. Ten mi připomínal našeho profesora Lupina. A ten poslední? To byl ten malý tlustý kluk, kterému říkali Peter, myslím.

Najednou jsem se zase objevila v reálném světě.

,,Moc si jim asi nepoznala, že ne?" pousmála se Scarlett Jamesová a já se odvětila promluvit.

,,Poznala jsem Leone Quentinovou, Pandoru Láskorádovou a tebe, Scarlett Jamesovou. Potom jsem poznala Jamese Pottera, Siriuse Blacka, ale u těch dvou dalších si nejsem tak jistá," přiznala jsem se a ona se s trpělivostí pustila do vyprávění.

,,Chodila jsem do Havraspáru a věř mi nebo ne, zamilovala jsem se do jednoho kluka, kterého všichni měli za namyšleného frajírka," zavzpomínala a já poslouchala. ,,Jenže já jsem se do něj zamilovala a byla jsem hrozně nešťastná, že se zamiloval do někoho jiného. Byl to James Potter."

,,James Potter?!" vykřikla jsem překvapeně a ona pohodila hlavou na znamení, že ano.

,,On byl totiž zaláskovaný do někoho, kdo se jmenuje Lily Evansová. Jenže ta ho neustále odmítala a James to jednoho dne vzdal. Byl zrovna Hallowen a on se opíjel u baru z žalu. Já jsem pila taky a budu k tobě upřímná, nevím, jak je to možné, ale ráno jsem se probudila v jeho posteli," ušklíbla se a mě to donutilo se usmát. Nechápala jsem proč, ale měla jsem s ní nějaký vztah.

,,A měsíc později jsem se dozvěděla, že čekám dítě. Nevěděla jsem, komu to říct, ale věděla jsem, že mu to musím povědět. Když jsem Jamesovi řekla, že jsem těhotná, poslala na potrat. Já ovšem nechtěla, aby jsem na ten potrat šla a proto jsem si tě nechala. James si mezitím vyvíjel svůj vztah s Lily. Přišel konec roku, já udělala OVCE a ty si přišla na svět."

Znova mě chytla na ruku a já se objevila v nemocnici. Zahlédla jsem mojí biologickou mámu, Scarlett, jak rodí.

Po té velké bolesti se místo slz bolesti dostavily slzy radosti. Když jsem spatřila ten její výraz, jak byla šťastná, když poprvé spatřila, když si mohla podržet, byla jsem ohromená.

,,Vítej světě, Isabelle Leone Jamesová."

***

Taková nostalgie😂😂😓😓😍😍

Kdo je rád, že ty dvě spolu nějak mluví?😂😍

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro