66.-Chroptící chýše

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Sky/Bell

,,Celý život mi lhali," chytla jsem se za hlavu a nevěřila jsem tomu, jak moc je tahle rodina prolhaná.

,,Ale nejsem si jistá, že to věděli," stavěla se na jejich stranu, ale já bych se s ní vsadila i o můj život, že se plete.

,,Věděli to," pověděla jsem jí s přesvědčením. ,,Když mi řekla, že jsem adoptovaná a to, kdo doopravdy jsou, pověděla mi, jak moc MacCherylových a Riversových na rodu záleželo. Oni to věděli."

Moje máma se zvedla a já též vyskočila na nohy. Chytla jsem jí za ruku.

,,Ty už jdeš?" zeptala jsem se zklamaně a ona sklesle pokývala hlavou.

,,Musím, zlatíčko," pousmála se bolestivě a jí úsměv musela oplatit. ,,Ráda pro tebe riskuji, ale kdyby mě tu někdo viděl, s tebou, byl by z toho průšvih."

,,A co? Nebylo to u mně poprvé a pro tebe budu ráda riskovat," vydechla jsem a ona mě objala. Cítila jsem se v bezpečí, vážně ano.

,,Vždycky budeš moje Isabelle Leone Jamesová, ale už dávno jsem tě ztratila-"

,,Pleteš se!" skočila jsem jí do řeči se zvýšeným tónem a jí to malinko přesvědčilo.

,,Chci abys byla šťastná a jestli budeš šťastná s nimi, tak se staň."

,,Tys to nepochopila?" zeptala jsem se s nepochopením a ona na mě stejně nepochopeně koukala. ,,Já s nimi nejsem šťastná a nikdy nebudu. Žádný rodič by neměl mít oblíbence. A to se jim nepovedlo. Vždycky byla Katherine ta lepší."

,,A co z toho vyvozuješ?" otázala se a z jejího přízvuku jsem vydedukovala naději.

,,Já tě chci poznat, mami," řekla jsem jí a ona vytřeštila oči.

,,M-mami?" vykoktala a já s úsměvem na tváři přikývla.

,,Hledala jsem tě pět let a teď jsem tě konečně našla. Nechci tě zase ztratit," vydechla jsem. ,,Až tenhle ročník skončí, chci jít s tebou. Už nikdy se nevrátit k Oliverovým."

,,Jestli si to přeješ, tak ti to ráda splním," usmála se na mě. ,,Uvidíme se na nádraží, Bell. Až někdo bude volat tvoje jméno, budu to já."

V zápětí se vypařila. Uvědomila jsem si, že jsme byli za hranicemi přemísťování. Zamířila jsem k hradu, ale z toho vyběhl Josh a Clarisse.

,,Jak jdete?" sykla jsem na ně tichým hlasem a slova se chopil Josh.

,,Dnes mají Klofana popravit a navíc, Harry, Ron a ta holka se vypařili z hradu, takže je jdeme najít," vysvětlil mi, ale v tu chvíli si mě změřil pohledem. ,,Ale co tu děláš ty?"

,,No, já jsem se...ehm.. no...byla projít," zalhala jsem a v ten moment jsem zaslechla hysterický jekot.

Před námi proběhl velký černý pes a v zubech táhl Rona za nohu. Odtáhl ho do té vrby, která byla ještě relativně v klidu.

Rychle se nám povedlo vystartovat za ním, ale Harry a Hermiona už takové štěstí neměli.

,,Je to nějaký tunel," usoudila hnědovláska a mě na pažích na skočila husí kůže.

Procházeli jsme zoufale chodbou až jsme vystoupali po nějakých schodech.

Otevřeli jsme dveře a v místnosti seděl ustrašeně Ron a nad ním stál muž v tom špinavém azkabanském obleku.

Hned za námi nám byl v patách Harry a Hermiona. Ten chlap se otočil a já ho poznala. To byl Sirius Black.

,,H-harry! To je on! To je ten pes, ne to zvěromág!" vykřikl vyděšeně Ron a třesoucí rukou ukázal na Siriuse Blacka.

***

Možná dneska vydám ještě jednu😂💖

Jak se vám líbila tahle kapitola?😯 Vaše názory směřujte do komentářů 💖

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro