70.-Velká novinka u Weasleyových

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Scarlett

,,Siriusi, musíme jít," sykla jsem na hnědovláska, který se loučil s Harrym. Já jsem stála u Klofana a nervózně jsem přešlapovala.

O pár chvil zpátky jsem ho společně s Harrym a Hermionou zachránila z cely a vážně jsem neměla v plánu se vrátit do Azkabanu.

Sirius se zvedl z kolen a přišel ke mně. Pousmál se a nastavil ruku jakoby čekal, že si plácneme. Já se na něj udiveně podívala a on promluvil.

,,Oba jsme si odnesli, co jsem si odnést chtěli... nebo ne?" zeptal se a já mu úsměv oplatila tím, že jsem si s ním plácla.

On mi pomohl vylézt na to zvíře a sedl si za mě. Sice mi to zpočátku přišlo trochu divné, ale potom jsem to přestala řešit.

,,Tak kam to bude?" otázal se a poplácal Klofana, aby vzlétl.

,,Do Londýna," povzdechla jsem si. ,,Sophie už si dělala starosti."

•••

Postávala jsem na prahu bytu, kde Sophie, Charlie a Matt bydleli. Když mi otevřela, okamžitě jsem jí objala, protože jsem ji už nějaký půl rok neviděla.

,,Merline, tak ráda tě zase vidím," zamumlala jsem jí do ucha a když jsem ji pustila, všimla jsem jejího bříška.

,,Sophie?" trochu nechápavě jsem přivřela oči a ona se do široka usmála.

,,Čekáme dítě," prohlásila nadšeně a já vytřeštila oči.

,,To je skvělé!" vypískla jsem překvapeně. ,,V kolikátém jsi?"

,,V šestém," odpověděla mi trochu zahambeně a já trochu uraženě založila ruce na prsou.

,,A proč jsi své sestřičce nic neřekla?" zajímalo mě a ona loupla očima.

,,Ty víš, proč, Scar," řekla mi. ,,Hledala jsi Bell a.. to je jedno."

,,Hlavně, že jste všichni v pořádku," usmála jsem se od ucha k uchu a ona se zatvářila tajemně.

,,Bude to holčička!" vyjekla a já s ní sdílela její radost.

,,To je vážně úžasný, Soph!" vykřikla jsem radostně. ,,Jak reagoval Charlie?"

,,Byl nadšený," dala mi odpověď. ,,A už máme jméno."

,,To je bomba," pousmála jsem se a ona mě chvíli napínala.

,,Emily Scarlett Weasleyová," pověděla mi a já zatleskala.

,,Takže já budu teta malé Emily!" zatleskala jsem jako malé dítě, které právě dostalo novou hračku.

,,A ještě něco," napadlo jí a šáhla po stole, aby nahmatala kus papíru. ,,Napsala May z Francie."

Vzala jsem od ní dopis a hltavě jsem začala číst.

Zdravím Sophie,

doufám, že se všichni máte dobře. Doufám, že si tohle přečte i Scar. se mám výborně, protože si libuji francouzského kafe a crossantů.

Také jsem zde potkala jistého kouzelníka, jménem Nicholas de Fontaine. Je to čtyřicetipěti letý muž s hnědými vlasy. Je to gentleman a pozor! Je to kouzelník!

Ale dost o mně. Jak se máte vy? Jak se líbí Mattiemu v Bradavicích? A jste našli Bell?

Doufám, že se brzy uvidíme.

Avec amour,

Maya de Fay

***

Tak a odjíždím 🖑

Doufám, že se vám tahle kapitola líbila a že se těšíte na malou Emily💖💖💖

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro