76.-Co když tě miluju?

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Drazí čtenáři,
asi si říkáte, proč tuhle anotaci dávám sem, ale upozorňuji Vás!😂 V následujících pár kapitolách se možná objeví něco, co by mohlo některé z vás trochu pohoršit, ale zároveň vím, že jsou tu ti, kteří tyhle scény vyhledávají..😂😂😂
Zkrátka.. kdo nerad sexuální scény... ať za to potom nestolkuje.. vás varovala😂❤

•••

Pohled Sky/Bell

Objevila jsem se před domem Weasleyových a zaposlouchala jsem se do toho ticha, co tu vládlo.

To nebylo jako v Londýně, že by tu bylo spousta aut a ruchu. Přiblížila jsem se ke dveřím a decentně zaklepala.

Slyšela jsem zevnitř dupot, který postupoval ke dveřím, kde jsem stála. Následovalo otevření. Na prahu stál Fred, ale první čeho jsem si všimla, nebyly jeho vlasy. On byl do půl těla svlečený.

,,Ehm.. a-ahoj Frede," vypadlo ze mně a on se opřel o panty těch dveří.

,,Ahoj, Skyabelle," oplatil mi a už si zakládal ruce na prsou. ,,Co potřebuješ?"

,,Skyabelle?" nechápavě jsem zúžila oči a on si povzdechl.

,,Kdo ti v životě řekl Is? A tohle je spojení obou jmen," vysvětlil mi trpělivě, ale poté zopakoval svou otázku. ,,Co potřebuješ?"

,,J-já... chtěla jsem ti říct, že je mi to líto," zamumlala jsem s pohledem, zabořeným do země. Opatrně jsem pozvedla hlavu a zkoumala jeho výraz. Nechápal to.

,,T-ty se mi jdeš omluvit?" zajímalo ho a já pokrčila rameny.

,,Frede, jsi můj nejlepší kamarád," vydechla jsem. ,,Já se nechci hádat. A uvědomila jsem si, že sis mohl přijít odstrčený."

,,Belle," promluvil a konečně zněl trochu více jistě. ,,To já bych se ti měl omluvit. Choval jsem se jako sobec. Vím, jak dlouho jsi po tomhle snila a já to prostě..."

,,Nejsem tu pouze kvůli omluvě," přerušila jsem ho, protože jsem tušila, že nenachází slova. ,,Prostě, co by to byly prázdniny bez vás."

Jemu se na tváři objevil úsměv a jeho oči zazářily. Já mu jeho nadšení oplatila a on se zhluboka nadechl.

,,Chtěl jsem ti taky něco říct," malinko se mu chvěl hlas a já ho opět přerušila.

,,Taky jsem ti něco chtěla říct, ale začni," skočila jsem mu do řeči a on mávl rukou.

,,Ne, začni ty," dal mi přednost, ale já zakroutila hlavou.

,,Začal jsi jako první," přesvědšovala jsem ho, ale on si svůj názor nenechal vymluvit.

,,Víš, Frede," začala jsem a on mě bedlivě poslouchal. ,,Možná si to jen namlouvám a možná budu teď vypadat jako největší idiot, ubožák a ztroskotanec na týhle planetě a možná to také bude největší chyba v mém životě-"

,,O co jde, Belle?" zeptal se a já zavřela oči.

,,Miluju tě," řekla jsem mu a on vytřeštil oči. Během další vteřiny mě chytl za líce a dlouze mě políbil.

Neváhala jsem a polibek jsem mu vrátila. Takhle tato hra pokračovala ještě chvíli než se on odlepil.

,,Slibuju ti, že tohle nebude chyba."

***

Vidíte, jak jsem hodná?😂😂😂 Frella a Scarius😂😂😍😍 Za vaše názory budu moc ráda 💖💖💖

A mimochodem! Strašně moc děkuji za 10K přečtení 💞💞💞 Strašně si toho vážím 💟💟💟

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro