78.-Triko naruby a nový gauč

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Sky/Bell

,,Už musím jít," vydechla jsem mučednicky. ,,Máma o mně má starost a už mě určitě pozedřívá z.. no... ty víš z čeho."

,,Má dobrý úvahy," zazubil se Fred a já po něm hodila Georgeův polštář.

,,Moje máma tě sice schvaluje, ale pořád bych nechtěla, aby mi dávala přednášky o tom, že si musím dávat pozor a bla bla bla..." skuhrala jsem a on si s přivřenými víčky založil ruce na hrudi.

,,Tak tvoje máma mě schvaluje, říkáš?" zaironizoval a já po něm mrštila dalším polštářem.

,,Drž klapačku, Frede," pobaveně jsem se zasmála a on se zvedl z postele, kde do teď posedával.

Rukama mě chytl okolo pasu a něžně mě políbil. ,,Nemáš sebemenší tušení, jak moc tě miluju."

•••

Konečně jsem vstoupila do svého bytu, kde jsem bydlela. Jenže tam postávala moje máma ve spodním prádle a na našem gauči spal Sirius Black.

Zděsila jsem se, protože ten chlápek byl též jenom v trenýrkách. Trochu se mi v hlavě vyrojila představa o tom, jak moje mamka a on.. chtělo se mi zvracet.

Když si mě konečně máma všimla, byla ještě zaseknutější než já.

,,Belle? Co tady děláš?!" procedila mezi zuby a snažila se šeptat, aby neprobudila svou novou známost.

,,Ty si s ním..." raději jsem to ani nechtěla doříct.

,,Promiň, už se to nikdy nebude dít pod touhle střechou, slibuji," zamumlala a pohlédla na máš gauč. ,,A koupíme nový gauč."

Opět se podívala na mě a trochu více se zaměřila na moje tílko. Sjela jsem očima právě na to tílko a všimla jsem si, že ho mám obráceně.

,,Jak bylo u Freda?" zajímalo jí a já ztuhla, když jsem si uvědomila, že si ona uvědomila, že dnes nebyla (asi) jediná, kdo s někým spal.

,,Ehm.. no-" vykoktala jsem ze sebe, ale díky bohu mě z tohohle zpovídání vysvobodil Sirius Black.

,,Co se děje?" zamumlal si pro sebe a protřel si oči. Když se rozkoukal, jeho oči přistály na těle mé matky, která si stále nestihla obléct víc než podprsenku a kalhotky.

,,Já vám dám deset minut, aby jste si to vyřešili," pověděla jsem mámě a pro jistotu jsem se zamkla ve svém pokoji.

•••

Když (konečně) opustil Black nás byt, mamka zaklepala na moje dveře a já se odbarikádovala.

,,To, co jsi viděla-"

,,Já to chápu, mami," vyhrkla jsem. ,,Jsem ráda, že i ty si žiješ svůj život a ne, nevadí mi, že se to bude dít v tomhle bytě.. jenom prosím tě, žádný gauč a nějak taktně mi to příště naznač."

,,Platí," vydechla a bylo na ní vidět, že jí že srdce spadl kámen. ,,Věř mi, já to naplánovala... ale teď k tobě, dceruško."

Ve mně hrklo a ona si mě spiklenecky měřila pohledem. ,,Jaký byl tvůj den?"

,,No, usmíříla jsem se s Fredem a.." zasekla jsem se a ona pohlédla na moje tílko, které už bylo převrácené.

,,A to vy mladí teď nosíte? Převrácené oblečení?" zajímalo ji a hrála se mnou tu hru na blbou.

,,Fajn, vyhrála jsi," povzdechla jsem si. ,,Já to taky neplánovala. Jaká matka-"

,,S tímhle nezačínej," přerušila mě a poté se zatvářila trochu vážněji. ,,Doufám, že víš-"

,,Bez urážky, mami, ale já nejsem ty."

***

Díky moc za ohlasy k minulé kapitole💖💖💖

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro