82.-Všechno tajemství vyplavou na povrch

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Scarlett

Když se těmi dvěma zavřely dveře, spadla jsem na kolena. Neudržela jsem se a z očí se mi koulely proudy slz.

Jsem zpátky tam, kde jsem byla. Jak můžu říct Belle, že se její otec vrátil, ale já s ním nechci žít, protože jsem se znovu zamilovala.

Též jsem si uvědomila, že tu je i Harry, který bude chtít tátu, nebo jsem si to alespoň myslela.

Proč je život tak těžkej?!

•••

Moje dcera si svůj pobyt u Weasleyových prodloužila, což jsem pobažovala za lepší, protože jsem nejdříve chtěla všechny ty věci vyřešit sama.

Začal srpen a u mě byla zrovna Sophie. Když jsem ji převyprávěla všechno, co mi stalo, reagovala docela zajímavě.

,,Už to ví Bella?" vyhrkla a já zakroutila hlavou.

,,Zatím ne a to mě děsí. Já nedokážu odhadnout, jak bude reagovat," zaskuhrala jsem zoufale. ,,A k tomu ještě ty dva. James si asi představuje velkou šťastnou rodinu, která si bude hrát na to, že se těch dvanáct let nestalo. Zato Sirius.. já ani nevím, co vlastně chce. Podle toho, co říkal, mě neskonale miluje a prostě se mnou chce žít, hotovo, skončeno."

V tu chvíli jsem cítila, že mám žaludek v krku a v dalším momentě jsem pozvracela parkety.

,,J-jsi v pořádku?" vypískla starostlivě Sophie, ale já zvracela dál.

,,Nejsi, ty proboha taky těhotná?" zavtipkovala moje sestra a já si oddechla.

,,O tom ani neřertuj," vydechla jsem zadýchaně a v hlavě jsem si přehrávala všechny lidi, se kterými jsem spala. No všechny, on to byl jenom jeden. Začíná i končí na S.

,,Děje se něco?" zajímalo Sophie a já si snažila rozpomenout na tu noc, no vlastně poledne.

,,Merline, prosím, ať to není tak, jak si myslím," modlila jsem se a ona po mě vyžadovala vysvětlení.

,,Kdo? Co? Jak? Proč?" nechápala a já zavřela oči.

,,Sirius Black," odpověděla jsem, ale ani z toho nebyla nějak dvakrát moudrá. ,,S tím jsem spala a vůbec si nejsem jistá, jestli jsem v tu dobu brala prášky."

•••

,,Ne! Ne! Ne! Do prdele! Ne!" nadávala jsem, při pohledu na tyčinku, jménem těhotenský test.

,,Kolik?" vyzvídala Sophie a já dál klela.

,,Dvě," vypadlo ze mě, když jsem se trochu zklidnila.

,,Jak mu to chceš říct?"

•••

,,Musíme si promluvit," řekla jsem Siriovi a pozvala já ho dál.

,,Taky ti musím něco říct," zamumlal, ale já se soustředila na svůj problém.

,,Jde o to, že nevím, jak ti to mám říct, protože jsem tomu sama nemohla uvěřit. A vlastně nevím, jestli to chci nebo jestli je tohle jen další příšerná chyba, ale-"

,,O co jde, Scarlett?" přerušil můj monolog, který jsem řekla rychleji než kafe mlýnek. ,,Miluju tě, a vstřebám cokoliv."

,,To doufám," vydechla jsem trochu zničeně. ,,Čekám dítě."

Jeho výraz by se dal popsat mnoha způsoby. Překvapený? Radostný? Devastovaný?

,,To je skvělé," vypadlo z něj po pár momentech ticha, ale hned nato ještě něco dodal. ,,Jestli to takhle chceš, já ano. Miluju tě, Scarlett Isabelle Jamesová a nic mě nepřesvědčí o opaku."

,,Vím, že to je celé hrozně-"

,,V pořádku, lásko," pousmál se, ale poté se jeho výraz změnil. ,,Musím ti taky něco říct, ale bojím se, že se už nikdy na mě nepodíváš stejně jako předtím nebo, že už mě nikdy nebudeš chtít vidět."

,,Možná jsem to nikdy nevyjádřila dost jasně, ale já tě miluju, Siriusi Orione Blacku," oplatila jsem mu to a chytla ho za ruce. ,,Povídej."

,,Na podzim roku 1977 jsem byl flustrovaný z toho, že já a ty, že to nefunguje. Kompenzoval jsem si to alkoholem a.. holkami," očima studoval stůl, já zvedla jeho bradu a kývla na něj tak, aby poznal, že se nemusí bát.

,,Jedna z nich byla Marlene McKinnonová, která do mě byla v té době zamilovaná a zrovna když jsem byl mimo sebe, vyspal jsem se s ní. Jenže ona otěhotněla," pokračoval a mě srdce snad udělalo kotrmelec.

,,Nechal jsem jí a dělal jsem, že to není můj problém. Řekl jsem to Jamesovi, kterému jsem řekl, že miluju někoho jiného, ale nikdy jsem mu neřekl jméno," jako zbitý pes pozvedl svou hlavu a v očích se mu blyštily slzy.

,,Marlene se ode mne distanzovala stejně jako Dorcas a obě opustily Bradavice," ukončil to. ,,Už jsem se nikdy nedozvěděl, co se s tím dítětem stalo, ale podle mě skončilo v sirotčinci."

,,Ale proč mi to říkáš?" nechápala jsem a on se zasekl.

,,James tě chce zpátky a tohle byla jeho páka proti mně. Asi je lepší, když to slyšíš ode mne."

,,Každý děláme chyby a tohle je tak dávno."

***

Doufám, že se vám tohle líbí, protože mě to připadá jako klišé.. 😂😂😂

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro