83.-Prasklo to

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Skyabelle

,,O co jde, mami?" nechápala jsem pořád a ona otevřela dveře.

,,Chtěla jsem ti říct, že tvůj-"

,,Tati?" pípla jsem nevěřícně, když jsem spatřila na prahu ložnice svého tátu.

Poznala jsem ho hned na první pohled. Jeho černé a neposedné vlasy i stejné oči mu zůstaly. Jediné, v čem jsem si všimla rozdílu, byly brýle. Už žádné nenosil.

,,Isabelle?" vydechl též v úžasu. Asi trochu očekával, že mu skočím okolo krku, ale já tak neučinila.

,,J-jak je to možné?" zeptala jsem se opatrně a zpozorovala jsem, jak si James, můj táta a Scarlett, moje máma vyměnily pohledy.

,,Tu noc, kdy Voldemort zabil tvého otce, ty jsi provedla velmi složité kouzlo, aniž bys o tom věděla, díly kterému si udržela část jeho duše na zemi. A on bojoval, čímž se vrátil zpátky sem," vysvětlila mi a já přivřela oči.

,,Takže není něco jako duch?" ujišťovala jsem se a ona zakroutila hlavou.

,,Tolik si vyrostla," rozplýval se James, ale já na mámě poznala, že něco není v pořádku.

,,Chtěla jsem ti říct, Belle, že můžeš svého tátu výdat, jak často budeš sama chtít," pokračovala ve svém monologu, ale stejně jsem poznala, že to má háček. ,,Ale tady bydlet nebude."

To už řekla více nakvašeně, což mě trochu překvapilo. A nebyla jsem jediná, protože i tátovi spadl všechen úsměv ze tváře.

,,Pokud budeš chtít, zlatíčko, může tu s námi žít Sirius, protože.." na krátko se zasekla a změřila si nás oba pohledem. ,,Já s ním čekám dítě."

,,To je skvělé!" vykřikla jsem nadšeně a zatleskala jsem, narozdíl od táty, který takový výrok opravdu nečekal.

,,T-to m-myslíš vážně?!" zvýšil hlas a stíral jí pohledem, který říkal: ,A já jsem jako vzduch?'

Máma bez problémů přikývla. ,,Nevyjádřila jsem se jasně, Jamesi?"

,,Takže jste mě oba dva podvedli, co?!" vyštěkl na ni. ,,Jak chceš, Scarlett Jamesová. Teď půjdu na ministerstvo a očistím tebe i toho bastarda, ale jenom.." pohlédl na mě. ,,Jenom kvůli ní."

•••

Hned další den, co u nás byl James, všude v novinách se řešilo to, že Scarlett Jamesová a Sirius Black jsou nevinní. Jenže to nebylo vše. Tím vším vyplavala na povrch pravda o mně.

Naše sova nám přinesla dopisy z Bradavic, ale také Denního věštce.

Sirius Black a Scarlett Jamesová. Jsou ti dva nevinní a kdo se za postavil?

Dámy a pánové!

Stal se zázrak. Hodněkrát oplakávaný a litovaný muž vstal z mrtvých. Ptáte se, kdo měl takové štěstí? Jeho jméno jistě znáte! Jmenuje se James Potter! Ano, slyšíte správně. Ten James Potter, který zemřel 31. října roku 1981.

Jeho zpověď ovšem přinesla nové zvraty. Tu noc, kdy Harry Potter přežil smrtící kletbu, v domě, kde se vše odehrávalo, se nacházelo mnohem více lidí.

První z nich je Scarlett Jamesová, uprchlá azkabanská žena, odsouzená za vraždu Jamese Pottera a za oddanost Tomu-jehož-jméno-nesmíme-vyslovit. Potter ovšem tvrdí, že ona je nevinná a že všechno je jen pouze špatná schoda náhod.

V domě totiž byla i Isabelle Jamesová, dcera právě Scarlett Jamesové a.. připravte se na pravdu, vážení čtenáři.. a Jamese Pottera! Tato dívka byla považována za mrtvou, ovšem naše zdroje říkají, že je naživu. Ve skutečnosti známe dívku, Skyler Oliverovou, která je přejmenovaná Isabelle.

Ovšem stále to není vše. Strážcem tajemství Potterových nebyl Black, jak si všichni mysleli. Byl to Peter Pettigrew, který je naživu a někde se skrývá v podobě krysy.

Zde se rodí další otázky. Ví ubohá Isabelle Jamesová o svých rodičích? Co na toto říkají její adoptivní rodiče, Charlotte a Ian Oliverovi? Co si událo mezi Scarlett a Jamesem?

***

Další kapitola je na světě 💖💖💖 Jaký je váš názor?💞

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro