85.-Emily Scarlett Weasleyová

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Scarlett

,,Scarlett! Sophie je v nemocnici! Před čtvrt hodinou porodila malou Emily!" vychrlila ze sebe Nymfadora Tonksová, nejlepší kamarádka mojí mladší sestry, která s ní i chodila do školy.

,,Merline, to je úžasné!" vykřikla jsem a dívka s fialovými vlasy mě chytla za ruku.

,,Pojď! Přemístím nás ke svatému Mungovi," pobídla mě a já přikývla. Pro jistotu jsem zavřela oči a k mému překvapení nás přemístila bez komplikací.

,,Scarlett Jamesová, jdu za svou sestrou Sophie Weasleyovou," oznámila jsem nějakému chlapovi na recepci a ten mi dal vizitku.

,,Nymfadora Tonksová, jdu navštívit též Sophie Weasleyovou," pověděla mu a ten též napsal na prázdnou vizitku její jméno.

Utíkala jsem chodbami a rychle jsem četla jména na pokojích, až jsem konečně narazila na jméno Sophie Weasleyová.

Když jsem otevřela dveře, seděla u ní Molly Weasleyová a její manžel, Charlie. Molly si chovala malou holčičku, zabalenou v bílých plenkách.

,,Scarlett!" vykřikla Sophie s vykulenýma očima a ihned vyskočila z nemocniční postele, aby mě mohla obejmout.

Hned nato věnovala objetí i Nymf, zatím, co já jsem pohlédla a malou Emily Scarlett Weasleyovou, která jen klidně ležela a koukala se své babičce do očí.

,,Ty jsi ale krásná," usmála jsem se od ucha k uchu a Molly mi ji podala do náruče.

,,Pojď k tetičce, Emily," zašeptala jsem, pohupovala jsem se s ní a na její tvářičce se objevil vřelý úsměv.

Na její hlavě se ukazovaly náznaky zrzavých vlásků, které jisto jistě zdědila po svém tatínkovi, narozdíl od jejího bratra, který byl černovlasý.

,,Nymfie?" zívla Sophie k fialovlásce, která hned zpozorněla.

,,Ano, Soph?" dala jí najevo, že jí slyší.

,,Chtěla bys jí jít za kmotru?" vydechla s nadějí v hlase a Tonksová přikývla.

,,Moc bych si to přála," pousmála se a Charlie se vzal do ruky kus papíru a propisku.

,,Napíšu Mattovi do Bradavic, že se mu narodila sestřička," objasnil své činy a Sophie pokývala hlavou.

,,Stejně jste si to výborně naplánovali," zakroutila uznale hlavou Tonksová. ,,Aby se vám narodilo dítě 1. září to prostě umíte jen vy."

***

Trochu kratší kapitola, ale doufám, že se líbila 😂💞 Budu moc ráda za každý názor💖💖💖

Jinak jsem se rozhodla, že zase budu věnovat kapitoly, takže jako první je tu IamBarus❤❤❤ Prostě ty víš, že si ten nejúžasnější člověk pod sluncem, co se mnou tráví dny na messengeru😂😂💖💖 se těším, až si s tebou příští pondělí zase pokecám😂😂💖💖

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro