42.

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

„Ty si taká kurva, Mitchell!“ reval Zayn a tĺkol Alexa kam zasiahol. „S kým ešte chrápeš?“

„S nikým,“ vzlykol sivooký chlapec, snažiac sa chrániť pred údermi, no proti silnejšiemu Zaynovi nemal šancu.

„Tak kto ti, kurva, urobil ten cucflek?“

Alex odmietavo pokrútil hlavou. Toto mu nikdy nepovie. Nemôže, inak by Zayn Harryho zabil.

„Okamžite mi to povedz, lebo ťa ošukám tak tvrdo, že ti tú dieru natrhnem ešte viac ako prvýkrát,“ vyhrážal sa nazúrený Zayn a Alex vedel, že to neboli len prázdne reči. On toho bol naozaj schopný. Naprázdno preglgol a pripravoval sa na najhoršie. Harryho neprezradí, radšej si to odskáče sám.

„T-tak t-to u-urob,“ fňukol. „Ne-nepoviem ti to.“

Zayn sa zlomyseľne uškrnul. Alexova reakcia bola veľavravná. Už odpoveď nepotreboval.

„Je len jediný človek, ktorého si schopný chrániť aj za cenu, že ťa zničím. Bol to Styles, však?“ hrozivo sa týčil nad uboleným chlapcom, chúliacim sa v rohu postele.

Alex sklopil hlavu a zabodol pohľad do zeme. Nedokázal by mu klamať do očí a povedať pravdu neprichádzalo do úvahy.

Pre Zayna to bola dostatočná odpoveď. Už nepochyboval, kto to mal na svedomí.

„Zabijem ho.“

„N-nie... Máme dohodu,“ hlesol vydesene Alex, no bol si vedomý, že nie je v pozícii, keď by si mohol klásť podmienky. Bude rád, ak ho Zayn vážne nezabije. Ale Harrymu nesmie ublížiť, nemohol za to. „A ja svoju časť plním.“

„Skurvená zmluva,“ zavrčal Zayn a zaškrípal zubami. Začal pochodovať hore-dolu po miestnosti a vážne rozmýšľal nad tým, čo by sa stalo, keby sa na celú dohodu s Mitchellom jednoducho vysral, tak ako pôvodne plánoval. Stylesa by jednoducho umlčal a Alex by sa to nemusel nikdy dozvedieť.

Musel však uznať, že ten si svoju časť dohody plnil na sto percent. Okrem toho, že spĺňal všetky jeho požiadavky a skákal presne tak, ako on pískal, bez reptania nechal so sebou zaobchádzať ako s kusom handry. Hoci nerád, musel si priznať, že ho Alexova oddanosť naozaj prekvapila. Čakal od neho všetko, že bude bojovať a vzdorovať, ale že si to začne časom užívať, vážne nepredpokladal.

Čo ho však vážne znepokojovalo, boli jeho vlastné pocity. Uvedomoval si, že k nemu začína pociťovať okrem nenávisti ešte niečo, čo nevedel definovať. Alebo si to skôr nechcel pripustiť. Nemohol ho predsa mať rád. Alex bol len jeho kurvou, ktorá mu mala zabezpečiť naplnenie sexuálnych potrieb. Nič iné. Musí ho nenávidieť a byť na neho tvrdý.

Prerušil svoje úvahy a vrátil sa späť k sivookému chlapcovi a v očiach sa mu nebezpečne blýskalo. „Vyzliecť a na všetky štyri,“ prikázal takým chladným hlasom, z ktorého mrazilo.

Toto bude veľmi zlé, zúfalo si pomyslel Alex. S trasúcimi rukami urobil to, čo mu Zayn kázal a čakal. S odhaleným zadkom, trasúc sa od strachu, nevediac čo bude ďalej, lebo Zayn bol niekde za jeho chrbtom a tak nemal ani potuchy čo naňho chystá. Modlil sa, aby to nebolo také zlé ako si myslel, že bude.

Vzduchom sa ozvalo zasvišťanie opasku a na Alexov zadok dopadla prvá tvrdá rana. Vykríkol od bolesti a z očí sa mu spustil vodopád sĺz.

„Nasral si ma, Mitchell, tak si to vyžerieš,“ zavrčal Zayn a Alex dostal ďalšiu ranu. Jedna rana nasledovala druhú a on sa to snažil so zaťatými zubami vydržať a dokázať si, že ho Malik nezlomí. Pri desiatej rane to prestal počítať, pretože už od bolesti nevládal vnímať, a tak sa ani nesnažil držať sa. Tá bolesť bola neskutočná. Zadok mal ako v ohni. Kričal, plakal, triasol sa a Zayn sa len smial.

„Už máš dosť?“ ozval sa odrazu pri jeho uchu, keď už bolo po všetkom. Odpoveďou mu bol len tichý plač.

„Aspoň si uvedomíš komu patríš a nebudeš sa len tak s kadekým oblizovať,“ vypľul Zayn a provokačne prešiel Alexovi po boľavom zadku.

„B-bol o-opitý, nevedel čo robí,“ plakal starší chlapec. Ešte aj v takej situácii dokázal Harryho brániť.

„To ma nezaujíma!“ skríkol Zayn a z očí mu šľahali blesky. „Pozri sa na mňa,“ nadvihol Alexovi bradu a donútil ho sa naňho pozrieť uplakanými očami. „Si len môj. Rozumieš? Len môj. Iba ja sa ťa môžem dotýkať, nik iný. Tvoje telo patrí mne. Je to jasné?“

Alex nepatrne prikývol. „L-len tvoj.“

„Som rád, že to chápeš,“ zašepkal mu Zayn do ucha. Alexovým telom prešla vlna zimomriavok. „Som totiž veľmi majetnícky. Neznesiem, keď niekto siaha na to, čo je moje,“ tvrdo uštipol Alexa do jednej polky, na čo zmučene zastonal. Zrejme jeho trápeniu ešte nebol koniec.

„Kurva, Mitchell, keby si vedel, aký si s tou zmaľovanou riťou teraz neodolateľný,“ vzdychol z ničoho nič Zayn a Alexa opäť zachvátili zimomriavky. „Bol by hriech tú nádhernú prdelku neošukať a neužiť si s ňou,“ prešiel mu Zayn dlaňou po boľavom zadku.

Alex na svoje zhrozenie cítil, že sa ho zmocňuje vzrušenie. Keď Zayn začal dráždiť jeho vstup, zmučene zaboril hlavu do vankúša. Toto sa mu predsa nemohlo páčiť.

„Hm, vidím, že niekto je už nedočkavý a pripravený,“ uškrnul sa Zayn, jednou rukou mu stisol penis a druhou ho prudko capol po jednej polke. Alex vykríkol od bolesti, ale i tak si vydýchol.

Prežil to, Zayn ho nezabil. To najhoršie je za ním. Sex už zvládne, hoci to bude bolieť ako sviňa.

V ten deň si Alex prvýkrát užil tvrdý sex. Sám tomu nerozumel, ale páčilo sa mu to. Možno za to mohla predchádzajúca bolesť, možno vedomie, že predsa Zayna vzrušuje, hoci len so zmaľovaným zadkom.

Jedno však bolo isté. Odkedy sa stal Zaynovou kurvou, bol toto jeho najlepší sex a naplno si to užil aj on. Taký silný orgazmus nezažil už dávno. Vlastne, dovtedy ešte nikdy. Nakoniec ten trest nebol tak celkom trestom.

***

„Hej, Lou, čo sa deje?“ šibrinkoval brunetovi pred nosom jeho spolubývajúci vidličkou, keď oslovený už pár minút čumel do blba, zatiaľ čo pizza ležiaca na stolíku pred ním už dávno vychladla.

„Čo?“ strhol sa Louis. „Nič sa nedeje, len som unavený,“ odbil svojho kamaráta.

„Ani sa ti nečudujem,“ uškrnul sa blondiak. „Divím sa, že si po včerajšku vôbec schopný fungovať.“

„Sila zvyku,“ zamrmlal brunet a zatvoril oči. Je pravda, že bol príšerne unavený po preflámovanej noci, no skutočný problém bol niekde úplne inde. Už zopár dní nevedel dostať z hlavy obrázok Harryho a Alexa, ktorý sa mu naskytol pred Azylom. Netušil prečo, či skôr si to nechcel priznať, ale frustrovalo ho to. Nebyť vtedy Nialla, asi by sa bol za Harrym rozbehol, a nasilu ho od Alexa odtrhol. Prečo sa správa tak iracionálne? Prečo mu ten kučeravec nedá jednoducho pokoj a musí ho prenasledovať aj v snoch? Ráno potom vyzerá ako po prebdenej noci. Nie div, že posledné noci radšej trávil s fľašou v ruke, či niekde po kluboch a snažil sa na Harryho zabudnúť úplne.

„Hej!“ pristála mu na pleci silná rana. Ublížene sa na svojho kamaráta pozrel a nemo žiadal vysvetlenie.

„Tomlinson, ty si fakt úplne mimo! Čo je, kamoš?“ mračil sa Niall.

„Nič, už som ti povedal, že som len unavený.“

„Nevyzerá to tak, už niekoľký raz sa ťa na niečo pýtam a ty na mňa čumíš ako by si videl ducha.“

„Som len unavený,“ trval na svojon Louis a blondiak porazene mykol plecom. „A keď tak veľmi chceš, tú pizzu pokojne dojedz,“ unavene sa usmial brunet. Čo iné by mohol Niall od neho chcieť, všakže?

„Tak mi dovoľ ti pomôcť uvoľniť sa,“ blondiak zmienku o jedle ignoroval, sadol si na kamaráta obkročmo a začal sa približovať k jeho tvári.

„Nie!“ zreval Louis a Nialla prudko odstrčil. „Nie, Ni, nemôžem...“ hlesol, odvrátiac zrak. Nerozumel, čo to doňho vošlo, ale cítil, že takto robil dobrú vec. Nemôže Nialla naďalej vodiť za nos. Medzi nimi dvomi nikdy nič hlbsie nebude.

„Lou? Si okej?“ vystrašene sa opýtal Niall. Už druhý raz v krátkom čase ho Louis odmietol. V tom muselo niečo byť. Alebo skôr niekto..

„Ani nie, ale to je jedno,“ zamrmlal brunet. „Len... nie je to správne. Mám ťa rád iba ako kamaráta.“

„Ale veď ja viem, a nikdy ti to problém nerobilo. Tak čo sa deje? Okamžite to vyklop.“ Niall už vážne ničomu nerozumel.

Louis odmietavo pokrútil hlavou. Nemôže mu povedať, že ho neustále mátajú dva smaragdy a spomienka Harryho, sápajúceho sa po Alexovi mu nedá spávať. Nie, to musí byť omyl.

Niallovi zatiaľ šrotovalo v hlave. Uvedomil si, že Louis sa zmenil od návratu z Edinburghu. Jeho častá nesústredenosť, fiasko s Davidom v Azyle, odmietnutie Harryho hovoru. Inokedy by s kamennou tvárou poslal do riti každého, kto by ho otravoval po tom, čo to pre neho dávno skončilo. A odkedy videl Harryho s Alexom na tom parkovisku, je úplne mimo.

Moment. Harry... Harry bol predsa v Edinburghu. To je ono. Harry musel byť kľúčom k riešeniu. Harry bol tým, čo Louisa trápilo.

„Má to niečo spoločné s Harrym, však?“ opýtal sa a zahľadel sa Louisovi do očí.

„Č-čo? N-nie,“ vyvalene koktal Louis. „To je blbosť, Ni.“

„Lou, nie som sprostý ani slepý. Žiarliš na Alexa.“

Bolo to práve Niallove konštatovanie, ktoré Louisa konečne donútilo otvoriť oči.

„No do riti,“ vydesene si zovrel hlavu v dlaniach.

Niall má pravdu, zhrozene si uvedomil krutú realitu. Celé jeho správanie od návratu z Edinburghu bolo o tom, že žiarli na Alexa. Že čiernovlasý emo chlapec bol ten, kto mohol byť Harrymu na blízku. On mal byť tým, na koho sa bude Harry liepať a šepkať mu do ucha, nie Marcov syn. No on si zaumienil, že bude lepšie ak na Harryho zabudne. Že tým, že mu dá pokoj, mu neublíži a ochráni ho od sklamania. A tak sa snažil kučeravca dostať zo svojho života, neuvedomujúc si, že tým neubližuje len sebe. Zrejme mu predsa len na tom chlapcovi záležalo viac, ako by si myslel. Je možné, že by sa doňho mohol vážne zamilovať?

Dosť, Tomlinson! Nemysli na blbosti! Láska je pre slabochov, ktorí na ňu veria. Ty medzi nich už dávno nepatríš.

„Mám pravdu?“ na jeho stehne sa ocitla Niallova ruka. „Ozvi sa mu, určite na to čaká, keď ťa bombardoval toľkými telefonátmi.“

„Nemôžem, Ni, nechcem mu ublížiť.“

„A ty si neuvedomuješ, ze takto mu ubližuješ oveľa viac? Si pako, Tomlinson, vieš o tom? Okamžite sa mu čím skôr ozvi, pokiaľ to nedopadne pre jedného z vás zle.“

Keby len pako, Ni. No na minulosť sa nedá tak ľahko zabudnúť.

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro