87.

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Harry civel na Louisa s otvorenými ústami. „Čože? Myslíš tým, že -“

Nedokázal pokračovať. V ústach mu vyschlo a očami, prekvapením rozšírenými dokorán, sa vpíjal do brunetových studničiek. Určite to myslel tak, ako to on pochopil?

„Áno, dobre si počul. Môžeš ma ošukať, zlato.“

Harryho srdce splašene bilo až niekde v hrdle. Sníval sa mu ďalší živý sen, alebo to tento raz bola naozaj pravda?

„Myslíš to vážne?“ šepol tak potichu, že ak by Louis neležal priamo oproti nemu, asi by ho ani nepočul. V bruchu sa mu vynoril kŕdeľ motýľov a jeho pýcha sa pomaly prebúdzala k životu.

Už v to takmer ani nedúfal. Bol zmierený s tým, že Louis na to zabudol, alebo to jednoducho uhral do autu. Nechcel mu to pripomínať, na to bol príliš hrdý, no myslel na to často. Dôkazom toho boli aj jeho sny o tom, ako z Louisa vyšukáva dušu. Preto ho tá nečakaná ponuka vážne prekvapila a na chvíľu stratil reč.

„Áno,“ na Louisovej tvári sa objavil nesmelý úsmev. „Do toho, zlato.“

„Si si istý, že -“

„Nikdy som si nebol istejší,“ prerušil ho Louis prudko. Prečo mu to nemohol uľahčiť? Nemohol sa naňho  jednoducho vrhnúť a pretiahnuť ho? „Premýšľal som o tom celú noc, Hazz. A som pripravený.“ Vôbec nie som pripravený. Nikdy nebudem pripravený. „Pripravený splniť svoj sľub a dokázať ti, že ťa naozaj milujem.“ A prekonať sám seba.

„Ale ja to predsa viem, Lou,“ usmial sa Harry. „Nemusíš mi -“

„Ale ja chcem. Tak mi to nerob ešte ťažším a prosto ma ošukaj,“ posledné slová takmer zašepkal, hľadiac Harrymu uprene do očí.

„Louis, ja...“ Harry sa odrazu cítil neistý. Predstavoval si to úplne inak. Nie takto na povel. Malo to prísť spontánne. Jeho počiatočná eufória a istota spred niekoľkých mesiacov pominuli a naňho opäť doľahlo jeho submisívne ja. Naozaj je topovanie to, po čom tak veľmi túži? Už o tom nebol úplne presvedčený.

„Nechceš to?“ sklamane preniesol brunet a posadil sa. Cítil sa trápne ponižujúco. Keď sa konečne odhodlal k takému zásadnému kroku, tak Harry cukne? Cítil sa ako kurva, ktorá žobroní o sex.

„Chcem!“ vykríkol a prudko sa posadil. „Len... Potrebujem na záchod,“ vyhŕkol prvú vec, čo mu napadla. Musel získať čas, aby sa vzchopil. A napokon, nebolo to až také klamstvo. Kľakol si za Louisa, zozadu sa k nemu pritúlil a ruky mu obmotal okolo pása. „O chvíľku prídem, zlato,“ šepkal mu do ucha a krk mu obdaroval jemnými bozkami, pri ktorých bruneta zachvátili zimomriavky. „Zatiaľ si tu urob pohodlie a priprav sa.“

Louis si po Harryho odchode zdesene uvedomil, že ho predstava toho, ako sa na chvíľu ocitne v submisívnej pozícii, začína vzrušovať. Harryho bozk v ňom vyvolal hotovú búrku emócií. Vzrušenie, očakávanie, no i obavu. Veril však, že to zvládne. Jeho priateľ mu za to stál.

Keď Harry o malú chvíľu vyšiel z kúpeľne, zalapal po dychu. Louis stál uprostred izby, kompletne nahý s jedným štamperlíkom plným zlatistej tekutiny v ruke. Nedokázal z neho spustiť oči. Bolo vzrušujúce vidieť ho odrazu neistého a zmäteného. Pôsobilo to naňho tak neskutočne sexi.

„Harry, viem, že som tvojej mame sľúbil, že sa alkoholu do osemnástky nedotkneš, ale... O tomto sa nemusí dozvedieť. Myslím, že aj tebe padne vhod jeden na guráž,“ nervózne sa usmial a vystrel k Harrymu ruku.

„Asi áno, ale nie, ďakujem,“ odmietol Harry ponúkaný pohárik. Už začínal chápať, prečo si Louis ráno vypil. Vôbec sa mu nedivil, musel byť riadne nervózny. Veď aj on bol, ale chcel ostať triezvy. Vedel, že by sa z jedného štamperlíka neopil, no plánoval si to celé užiť pri plnom vedomí. Navyše mu úplne stačil ten adrenalín, ktorý momentálne koloval jeho žilami.

Louis prekvapene zažmurkal. Odložil pohárik, bojujúc s nutkaním vypiť ho sám. Bol neskutočne nervózny, to nemohol poprieť. Nečudo, to, čo malo nasledovať, v ňom vyvolávalo istý strach. No nechcel dať svoje obavy a nervozitu najavo. Snažil sa tváriť, že je všetko v úplnom poriadku. Harry nemusí vedieť o tom, čo mu Charlie urobil. Nechcel, aby ho ľutoval pre to, čo sa mu stalo. Ešte by mohol cúvnuť a to nemohol dopustiť. Chcel to. Musel sa presvedčiť na vlastnej koži, že to s Harrym bude iné.

Harry si Louisa lačne obzeral. Stojac tam tak, ako ho Boh stvoril, ho neskutočne priťahoval. Hoci ho nahého videl už mnohokrát, dnes to bolo iné. Oveľa dráždivejšie. Musel sa držať silou vôle, aby sa naňho hneď nevrhol. Pomaly k nemu pristúpil, za pás si ho pritiahol k sebe a zajal brunetove ústa v dravom bozku. Vo chvíli, keď sa ich jazyky stretli a začali spolu zvádzať divoký boj, vypustil z hlavy všetky dotieravé myšlienky. Odrazu konal bezmyšlienkovito, vedený vlastným vzrušením a srdcom a presne vedel, čo má robiť. Rukami skĺzol na Louisov pevný zadok a nežne ho po ňom hladil. Prvýkrát sa ho mohol slobodne dotýkať a musel uznať, že to stálo za to. Okamžite si ho zamiloval. Cítil, ako sa pri tom dotyku brunet celý napol a odpoveďou mu bol silnejší stisk a prehĺbenie bozku.

Louis bojoval sám so sebou. Harryho ruky, nedočkavo blúdiace po jeho polkách, mu pripomínali nepríjemné spomienky, ale z celej sily sa snažil ich zatlačiť naspäť a za žiadnu cenu nevypustiť von. To by bol jeho koniec.

V Harryho penise už divoko cukalo.
Hllasno vzdychol a už sa nedokázal držať späť. Dotlačil Louisa k posteli, posadil ho na ňu a sadol si mu na kolená. Ruky mu zaplietol do vlasov a zaťahal za ne. Brunet s tichým vzdychom zaklonil hlavu a to bol okamih, na ktorý Harry čakal, aby mohol krk svojho priateľa označiť niekoľkými znamienkami lásky. Neskutočne si to užíval. Vďačil Louisovi za veľa, ale toto bolo ako splnenie sna. Musí mu to neskôr nejako vynahradiť.

Po chvíli bol brunet bez varovania zvalený na chrbát a Harryho rozkrok sa nebezpečne obtieral o ten jeho. Cítil Harryho rastúce vzrušenie, ešte stále ukryté pod tenkou látkou boxeriek, a predstava toho, že sa to o chvíľu ocitne v ňom, ho desila i vzrušovala zároveň.

„Kurva, Harry,“ zastonal, keď sa jeho pýcha ocitla v zajatí tepla Harryho úst. Kučeravcov šikovný jazýček odvádzal dobrú prácu - skúsene oblizoval, nasával jeho špičku a privádzal bruneta do siedmeho neba.

Zamestnaný predýchavaním slasti a stratený v myšlienkach ani nevnímal, keď sa na jeho vstupe ocitol prvý Harryho prst. Precitol až v momente, keď sa prst za pomoci chladivého gélu prebojoval dnu. Prudko sa mykol a prekvapene vykríkol. Vytreštil oči a zhlboka dýchal, pevne zvierajúc plachtu pod sebou. Nebolo to bolestivé, len nepríjemné. Pocit, že je niekto v ňom, že sa ho niekto dotýka tam, mu vysielal do mozgu panickú reakciu. Musí ujsť kým je čas. Naposledy to preňho nedopadlo dobre.

Pokoj, Louis, je to len Harry, nechce ti ublížiť... hovoril si v duchu, snažiac sa vytesniť z hlavy zlé spomienky.

„Ššš, uvoľni sa, láska,“ upokojoval ho Harry, vidiac strach v brunetových očiach. Prestal sa venovať jeho erekcii a namiesto toho ho nežne pobozkal. „Nechcem ti ublížiť.“

Bozky a nežné slová, šepkané do Louisovho ucha mali za následok, že sa po chvíli ako-tak upokojil. Keď Harry pridal druhý, a neskôr i tretí prst, jeho ústa opustil tichý vzdych. S prekvapením si uvedomil, že mu to vôbec nie je také nepríjemné, ako očakával. Práve naopak, Harryho prsty boli šikovné, rozťahovali ho jemne a pomaly, na rozdiel od nadržaného Charlieho pred rokmi, a on začal zisťovať, že sa mu to vlastne celkom páči.

„H-hazz,“ spokojne zavrel oči a užíval si kučeravcov jazyk, ktorý sa opäť ocitol na jeho pýche a jeho prsty v sebe. Bolo to také... zvláštne zvrhlé, ale vcelku príjemné.

Pre obidvoch z nich to bolo niečo nové, svojím spôsobom mätúce i zneisťujúce. Vedeli, že to nenávratne zmení ich vzájomný vzťah, no obaja verili, že k lepšiemu.

„Lou?“ oslovil ho Harry, keď považoval jeho prípravu za dostatočnú. „Môžem?“

Musel sa ho to opýtať, nechcel sklamať jeho dôveru a urobiť niečo, čím by ho mohol nepríjemne prekvapiť, či mu, nedajbože, ublížiť. Nepomohol by tým ani jednému z nich.

Louis si nebol istý, či zvládne slovnú odpoveď, preto len mlčky prikývol, hľadiac chlapcovi do očí potemnených vzrušením a túžbou. Modrá sa vpíjala do zelenej a s ním lomcovali protichodné pocity. Odhodlanie a vzrušenie sa bili so strachom a nutkaním zhodiť Harryho zo seba a ujsť kým nie je neskoro. „Prosím, Harry,“ vydýchol. „Nepredlžuj to. Chcem ťa už cítiť v sebe.“

Len čo tie slová opustili jeho ústa, zarazene zalapal po dychu a očervenel. Netušil, kde sa to v ňom vzalo. Sám ostal prekvapený, ako funguje jeho podvedomie. Znamená to, že ho v hĺbke duše chce, hoci telo to na prvý pohľad odmieta?

Harry na tom nebol inak. Prekvapene zažmurkal, no vzápätí sa mu na tvári rozlial blažený úsmev. Naniesol si na penis dostatočné množstvo gélu a sklonil sa k Louisovej tvári. „Milujem ťa,“ zašepkal, keď si brunetove nohy vyložil na plecia a pomaly doňho začal vnikať. „Panebože,“ zašepkal, prežívajúc pocity absolútneho šťastia a blaženosti. Bolo to oveľa lepšie ako očakával.

Louis veľmi rýchlo zistil, že jeho strach bol úplne nezmyselný. S Harrym to bolo úplne iné. Vlastne, ako všetko doteraz. Pri ňom sa nemusel báť, že mu ublíži, bol tak ohľaduplný, až mu to chvíľami bolo nepríjemné. Pri svojom prvýkrát, s Charliem, cítil bolesť a poníženie. Teraz okrem počiatočnej bolesti cítil aj vzrušenie.

Bolo to ako vo sne, keď Harry vyvrcholil do Louisových útrob a brunet medzi ich telá. Obaja boli príliš vyčerpaní na to, aby si uvedomili, čo sa v skutočnosti vlastne stalo.

„Prečo si sa tak veľmi bál, Lou?“ opýtal sa Harry, keď aj po hodine stále ležali v objatí, nahí, s prepletenými končatinami a spracovávali ten dychberúci zážitok. „Bol si skvelý,“ pobozkal ho na ľavú bradavku, načo sa druhé telo zachvelo pod príjemným pocitom zimomriavok.

„Spomienky, Hazz,“ na Louisovom čele sa objavila vráska. „Raz ti o tom možno porozprávam.“

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro