1-ви кръг - ГЛАСУВАНЕ

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Тъй като не получих корици от 5 човека, в този кръг няма да има елиминации.
 
Изключително разочарована съм от нехайното отношение на хората, които въпреки многократното напомняне и дори опитите ми да се свържа лично с тях, така и не ми отговориха!
Искам да поясня, че когато човек се запише за състезание с ограничен брой на участниците, той носи ОТГОВОРНОСТ за представянето си! Това не е училищен конкурс за най-красива рисунка, а СЪСТЕЗАНИЕ ЗА КОРИЦИ, В КОЕТО СЕ ВЛАГА ТРУД, ВРЕМЕ И НЕРВИ! Ако не ви пука за моето мнение като организатор, то поне мислете малко за другите участници да му се не види! Тези хора влагат труд, време и нерви СЪЩО!
И тъй като участниците са нечетен брой и никой няма да отпадне в този кръг, включвам нов участник taeyong_127. Смятам, че взимам правилно и справедливо решение, надявам се да няма второ обсъждане. Новият участник ще се включи от втори кръг нататък.

Тъй като елиминации няма да има в този кръг, ще има гласуване...
Ще се гласува за най-добрата корица от този кръг, като участникът, който я е създал ще получи имунитет против изгонване за следващата тема.
Гласове на журито:

AnotherNoNameAuthor: Изключително разочарована съм от малкият брой корици, отговарящи на темата. Има наистина прекрасни корици, но имат един кусур и то най-големият - нямат нищо общо с темата. Имаше и корици, които загатваха темата, но пък не отговаряха на много други фактори. Имаше и трети такива, които отговаряха на темата, но нека си представим, че има такава книга и корица от този тип е на нея. Един обикновен читател няма да схване главната идея, без да прочете после резюмето и следователно няма да успее да привлече вниманието му. Все пак това е първи кръг, а след вчерашните събития всички изпратили корици ще продължат напред, но е недопустимо масово да не се спазва темата. Според мен най-добре справилите се участници на този етап са Lena_Isley_Elise и trinaraeken.
Корицата на Лена предаваше първичната идея, но ми се струва, че има какво още да се добави. Въпреки тези критики те поздравявам, че си един от малкото хора, които взеха идеята и я пресъздадоха напълно! Корицата на trinaraeken...1. Не знам как си улучила любимите ми звезди (и то точно тези които шипвам)! 2. Изключително добра изработка, цветовете са прекрасни, нямам забележки към теб! Така че гласът ми за имунитет е за trinaraeken ! Поздравления! А на останалите участници пожелавам успех занапред и не се отчайвайте! Отделяйте повече внимание на резюмето и останалите неща, вниквайте в тях и ще видите как ще има подобрение! Успех на всички!

NoName_exe : Прочитайки темата и гледайки кориците, едва намерих някоя, която съвпадаше с дадената тема... Като цяло, имаше някои, които доста ми харесаха, но уви - не съвпадаха. От кориците само тази на Lena_Isley_Elise показваше същността на темата, а именно различното държание на главния герой. Цитирам:"един ден тя/той се държеше мило и любящо, на следващият беше обзет/а от гняв и злоба.", единствено в тази корица откривам тези думи под формата на изображение. Моят глас за имунитет е за Lena_Isley_Elise .

blingsFOX : От всички участници тази, която ми направи може би..поне малко впечатление е корицата на trinaraeken. Червения, удебелен шрифт ми допада. Също някак си е пресъздадено двуличието, което притежава героя. И качеството е хубаво. Малко съм разочарована от останалите. Гласът ми за имунитет остава за trinaraeken.

Лин (анонимен съдия) : Май повечето, да не казвам всичките от участниците не са разбрали задачата си много добре или просто не се изразали идеята си достатъчно ясно. Имаше някои много добри корици, но за жалост твърде далеч от темата. Кавърите най близки до тематиката на задачата са тези на trinaraeken и Lena_Isley_Elise, но ще дам гласа си за имунитет на trinaraeken .  Успех на другите участници!

Както в предишното състезание, така и в това ще има таен съдия, като той/тя ще се подвизава под псевдонимът "Лин". Той/тя ще бъде разкрит/а на края на състезанието , като във всеки кръг ще се споменава по един факт за тайният съдия, като първите трима които успеят да го разкрият ще получат награда - корица за тяхна история! Фактите ще се споменават в главата с отпаднали участници (в този кръг ще се спомене в главата с участникът, получил имунитет)!
 
Според вас кой заслужава имунитет?
Гласувайте в коментарите
Срок за гласуване: 11.07.2017г. - 13.07.2017г; 17:00ч.

Ъпдейт: участниците също могат да гласуват, но не и за себе си!

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro