2-ри кръг - ГЛАСУВАНЕ

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng


blingsFOX : Като цяло всички са се справили, но има две, три корици, които някак не мога да разбера какъв е точно специалният талант на героя. Това са кориците на star_stone, dennystilinski, StanimiraAtanasova, yuda-samovila. Гадая, че е вероятно таланта в корицата на StanimiraAtanasova да бъде рисуването, поради капките боя по тялото на момичето..но както казах..гадая. Като цяло корицата не е лоша, може би ако имаше по-голям участък от небето и там беше бледнато момичето щеше да стои може би по-добре. Но от всички корици, които споменах мисля, че тази на TedyBear13 печели вота ми. Споменат е таланта достатъчно ясно, но самата корица е някак на части, все едно редиш пъзел. Не знам дали авторката е нямала време или до тук е стигнала музата й, но корицата не би ме грабнала като читател. С ужас установявам,че това което ще кажа ще бъде адски грубо, но не бих щракнала на фик с подобна корица. Съжалявам отново. Моят глас е за TedyBear13 . Поздравявам take0uthetrash за страхотната корица!

NoName_exe :
Този път съм доста изненадана от кориците, всички са разбрали темата добре и са изработили много красиви неща. Беше ми доста трудно да избера коя не ми е харесала най-много, но стигнах до решение. Гласувам за TedyBear13 . Справила си се с темата, ясно си личи кой е специалният герой, но в сравнение с изработката на другите, твоята корица бледнее. Надявам се, не звуча грубо, но просто няма блендване между компонентите, цветовете не съвпадат, черния фон на заглавието не ми харесва.

Между другото, искам да поздравя @taeyong_127, @takeouthetrash и @flyinginblueclouds. Страхотни корици! ❤️

Лин: Гласувам за TedyBear13 . Въпреки че съвсем ясно си личи защо героинята ти е специална / върна ме доста назад в годините / самата изработка е много слабо изпълнена. Не знам с каква програма работиш, но съм сигурна, че щеше да се получи по добре, ако беше се постарала малко повече.
Като цяло кориците на всички бяха страхотни направени. Има някои много интересни идеи / като тази на @artdead_wolfbound и @takeouthetrash, която поздравявам за качеството на изработката. Нямам търпение да видя, как ще се справите със следващата задача!

AnotherNoNameAuthor:  За разлика от предишният кръг, в този почти всички корици са по темата! Поздравявам ви, справили сте се прекрасно! Кориците, които обаче се отличаваха за мен и то по лош начин бяха две - на dennystilinski и TedyBear13. Корицата на Дени е прекрасна, но въпреки преглеждането и отново и отново, аз така и не разбрах какъв е таланта на момичето. Корицата на TedyBear13 пък имаше това, което я нямаше в корицата на Дени, но пък и липсваха други неща, които присъстваха в първата корица. Като цялото корицата изглежда набързо направена, няколко снимки и пнг-та, поставени на черен фон. Според мен ти отлично разбираш темите на състезанието, но е хубаво да поработиш по качествата си, да се поупражняваш. Хубав начин е следенето на състезания, ако нямаш муза за измисляне на теми и с цел подобряване на качествата. И тъй като за теб вече има 3 гласа, аз ще дам своят на участника създал втората корица, който за мен не се представи толкова добре - dennystilinski.
Поздравления за take0uthetrash, artdead_wolfblood и taeyong_127! Справили сте се чудесно, както и останалите участници!
  Надявам се да не съм обидила никой с мнението си, но все пак като съдии ние трябва да бъдем честни и безпристрастни! Успех на всички!

СРОК ЗА ГЛАСУВАНЕ: 19.07.2017г. - 21.07.2017г; 17:00ч.

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro