-18-

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Logan widząc nas pod swoją posesją od razu zaprosił nas do środka. Nie wierzyliśmy, że zgodził się przenocować siedem obcych mu osób. Było już późno, a my byliśmy totalnie zmęczeni. Mężczyzna oprowadził nas po domu i pokazał dwa pokoje, w których mieliśmy spać. Ja dzieliłam pokój z Kamilem, Łukaszem i Piotrkiem. Bardzo szybko usnęłam, ale z tego co wiem, chłopaki siedzieli jeszcze niecałą godzinę z Loganem.

Obudziłam się rano i zobaczyłam, że w pokoju jestem tylko ja i Piotrek. Postanowiłam pójść do kuchni. Okazało się jednak, że nikogo tam nie było. Ubrałam się i umyłam, a w międzyczasie zauważyłam przez okno, że chłopcy są na tarasie wraz z Loganem. Dowiedziałam się tam, że Łukasz znalazł inny dom, w którym zmieści się cała Ekipa. Będzie on jednak dostępny dopiero za trzy dni. Na szczęście Logan zgodził się abyśmy zostali na te kilka dni.

W tym czasie chłopcy nagrali kilka filmów z Loganem, zarówno na kanały Karola, Kamila czy Mateusza, ale także na kanał samego Logana. Jednego wieczoru przyjechała cała Ekipa i spędziliśmy bardzo miły wieczór przy grillu. Jednocześnie cały czas nie wierzyliśmy w to co się dzieje. Mieszkanie u boku takiej gwiazdy to marzenie wielu początkujących youtuberów. A dla nas było zwykłym przypadkiem, szczęśliwym zrządzeniem losu.

Do nowego domu mieliśmy pojechać jutro rano. Popołudnie spędziłam na pakowaniu swoich rzeczy. Wieczorem znowu mieliśmy posiedzieć przy grillu.

Była godzina 23, a impreza trwała w najlepsze. Ja właśnie skończyłam pakować swoje rzeczy i szłam w kierunku tarasu, gdy nagle ktoś złapał mnie za nadgarstek i pociągnął w swoją stronę. Logan. Oparł mnie o ścianę, a swoje ręce ułożył tak, że nie miałam jak się wydostać. Próbował mnie pocałować, ale ja nie dawałam za wygraną i odsuwałam się. On jednak złapał moje ręce i całym swoim ciałem przycisnął do ściany. Nie miałam jak uciec. Próbowałam krzyczeć, ale nieskutecznie. Mężczyzna zaczął mnie całować po szyi, obok obojczyka, a potem wrócił do ust.

Nagle usłyszeliśmy otwarcie drzwi prowadzących w naszą stronę. Logan oderwał się ode mnie i powiedział, że jeżeli komuś o tym powiem to pożałuję. Bałam się ogromnie. Nie sądziłam, że będzie w stanie zrobić coś takiego. Rozumiem, że trochę już wypił, ale to nie jest żadne wytłumaczenie. Jednocześnie cholernie cieszyłam się, że jutro będziemy w nowym domu...

Resztę wieczoru spędziłam u boku Kamila. Siedzieliśmy obok siebie, trochę potańczyliśmy.

-Wszystko okej? - spytał w pewnym momencie chłopak

-Tak, jasne - odparłam czując, że Logan obserwuje każde moje zachowanie.

W nocy nie mogłam spać. Cała sytuacja nie dawała mi spokoju. Usnęłam dopiero nad ranem przez co miałam problem ze wstaniem o 10.00. Gdy odjeżdżaliśmy Logan sprawiał wrażenie dobrego, ułożonego mężczyzny. Dalej jednak widziałam jak na mnie patrzy co powodowało ogromny strach. Dobrze, że reszta Ekipy nic nie podejrzewa. Mam nadzieję, że więcej nie spotkam tego człowieka...

------------------------------------------------

Spodziewaliście się takiego zachowania ze strony Logana? Czekam na gwiazdki i komentarze ^^

~Chwastiii

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro