7.

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Chtěla jsem se za nimi podívat, ale ten kotník bolel víc, tak jsem nechtěla moc riskovat.  Nemohla jsem se skoro zvednout, a tak jsem se rozhodla jít za Yoonem, aby mi pomohl. Doufala jsem, že je sám. Nechci, aby si o mě ostatní dělali starosti.  Hledala jsem ho snad všude, ale nikde nebyl. Polila mě horkost, protože zbývalo jediné místo. 

Pomalu jsem se šourala k lodi, na které se ozývali hlasy. Nasadila jsem co nejširší úsměv, který jsem dokázala a snažila se jít normálně. Přišla jsem na loď a všichni byli najednou potichu. To se mi nelíbilo. ,,Co se stalo?" radši se podívali na zem. Zaslechla jsem, jak někdo řekl, že Yona se šla chytit. V tu chvíli jsem byla jako zmražená. Rychle jsem běžela do města. Nejradši bych si sedla na zem, začala brečet a řvát, jak mě ten kotník bolel, ale musela jsem to vydržet. Viděla jsem, jak už chtěli úředníci odejít. Zavolala jsem na ně a pak už to šlo až moc rychle a než jsem se nadála, byla jsem na lodi.

Rozhlížela jsem se po místnosti a uviděla Yonu. ,,Co tady děláš!" zakřičela jsem. ,,Chtěla jsem pomoc" zašeptala. Než jsem stihla cokoliv říct ve dveřích se objevil Kum-ji. ,,Slyšel jsem, že tu máme rudovlasou dívku. Kdepak máš dráčky nebo je teprve hledáš?" a je to v kelu. ,,Cože? Draky? Vy věříte na tu pohádku?" snažila se hrát hloupou. Kum-ji nejdřív vypadal zaskočeně, ale pak se na ni slizce podíval. Pošeptal něco klukovi, který nás hlídal. Kývl na souhlas a rozešel se k Yoně. Tohohle rozhodnutí budu litovat, ale kdo ví co s ní chce udělat a já ji musím chránit. ,,Počkat! Mám pro vás takovou nabídku." Yona se na mě koukla nechápajícím pohledem. ,,Co ty by jsi mi mohla nabídnout?" zasmál se. Tohle je vážně špatný nápad. ,,No...Znám jednoho draka a kdyby jste tu rudovlásku nechal být, tak by ten drak s vámi spolupracoval" kousla jsem se do rtu. Chvíli přemýšlel a Yona se na mě dívala pohledem alá 'Co to děláš!' ,,Dobře, ale jestli mě podvedeš, ta rusovláska to nepřežije a teď pojď ke mně do kajuty." Podíval se na jako na kořist. Poslušně jsem za ním šla. Otočila jsem se na Yonu, ale odvrátila pohled, asi si myslí, že chci "udat" někoho z kluků. 

Zašla jsem do kajuty, kterou zamkl. Nelíbilo se mi to a k tomu ještě ten kotník. ,,Tak povídej, kde je ten drak!" skousla jsem si ret. ,,Jak mám vědět, že ji necháš jít?" snažila jsem si získat čas, abych vymyslela plán. ,,Ty nejsi ta, co tu určuje pravidla! Ptám se tě naposled!" zuřil. ,,Ten drak jsem já." Nechápavě se na mě podíval a pak se zase rozzuřil. ,,Si myslíš, že ti na tohle skočím?" zařval.

 Ve chvíli nepozornosti jsem mu dala ránu do hlavy a omdlel. Vyběhla jsem z kajuty a zaslechla jsem hlasitou ránu. Vyběhla jsem na palubu a všude se bojovalo.  Hledala jsem Yonu, ale nikde jsem ji nemohla najít. Boj jsme měli předem vyhraný a tak jsem mohla hledat Yonu.

Po dlouhé době zase kapitola! Sorka, ale jsem moc líná :D


Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro