21.

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Uběhlo několik dní od doby, co jsme se s Kendare, Selenou a Starscreamem vrátili. Rodičům jsem to ještě neřekla, ale chystám se k tomu a popravdě se skoro vše změnilo. Každé ráno jsem se budila a Megatron vedle mne ležel, Selena si oblíbila Soundwava a prakticky s ním pořád byla. Zita se nezměnila, furt na mne měla zlost, že mám s Megatronem dítě a že jsem se vrátila

"Kveno?"

Nakoukla mi Kendare do pokoje. Něco jsem akorát četla, tak jsem to položila a otočila se na ni.

"Ano?"

"Potřebovala bych ti něco říct... V soukromí."

"Nejlépe mimo Nemesis."

"Dobře"

Společně jsme se vydaly pryč. Došly jsme na přistávací plochu a seskočily dolů, jelikož Nemesis byla na zemi a rozešly jsme se do lesa. Kendare se zastavila dostatečně daleko od Nemesis a podívala se na mne nervózním pohledem. Co se asi děje?

"Co se děje?"

Něco zamumlala, tak jsem se zeptala znovu.

"Jsem těhotná."

To co mi odpověděla, mě zaskočilo, ale pak jsem se usmála.

"To je skvělé a Scream to ví?"

"Ne. Ještě ne. Chtěla bych mu to říct dneska večer, když jdeme po dlouhé době ven."

"Bude mít radost"

"To ano ale... Mám nervy na dranc a nejradši bych se asi sesypala."

"Dobře to dopadne. Já se musím dnes sejít s rodiči a to bude teror."

"To dáš... A když ne tak obě umřeme na nervozitu."

Musela jsem se usmát, ale dost jsem se bála. Zabijí mne spíš rodiče, než ta nervozita. Kendare se jen uchechtla.

"Asi bych už měla jít. Začíná se stmívat a za chvíli mám sraz se Screamem."

"Hodně štěstí, a kdyby se Megatron ptal kde jsem, řekni pravdu."

"Děkuji. Tobě taky hodně štěstí"

Obě jsme se objaly. Pak se odtáhla a rozešla se zpět k Nemesis. Já se transformovala a rozletěla za rodiči na domluvené místo.

•°•°•

Kendare si sedla na přistávací plochu a čekala na Screama, který po chvíli přišel a postavil se za ni.

"Zabilo by tě někdy přijít později než o deset minut před stanoveným časem?"

"Tak jdeme?"

Zvedla na něj hlavu a zazubila se, pak vstala. Scream ji vzal za servo a spolu seskočili. Po nějaké době došli k jezeru, kde si oba sedli a s propletenými digity se dívali na nebe a povídali si. Po nějaké době Kendare nervózně polkla.

"Screame?"

"Ano?"

Opatrně mu chytla hlavu do serv a přiložila ji k jejímu břichu. Ten se nejdřív nechápavě zamračil, potom však ztuhl a rozzářil se jako sluníčko. Kendare ho jen sledovala, když jí padl kolem krku a zašeptal se slzami na krajíčku.

"Ty jsi těhotná."

"Bude z tebe otec."

"Já budu táta."

Usmál se, začaly mu téct slzy. Stále se objímali.

"Ano budeš."

Políbil ji, pak se odtáhl a rozzářený se jí díval do očí. Zase se objali a on ji zašeptal do audioreceptoru.

"Miluju tě, Kendare"

"Taky tě miluju, Starscream

Takhle spolu po nějaké době usnuli.

•°•°•

Když jsem doletěla na místo, oba rodiče tam už čekali. Došla jsem k nim a objala je.

"Mami, tati"

"Zlatíčko moje, kde je naše vnučka?"

Máma se začala rozhlížet.

"Doma."

"A jak se máte?"

Nervózně jsem polkla a podívala se na tátu.

"Víte... máme se dobře, Kendare čeká dítě, vrátili jsme se na Nemesis, Selena je šťastná a já jsem šťastná za ni."

"To je dob... Počkat co? Vy jste se vrátili na Nemesis?"

"Ano vrátili."

"Po tom všem, co se tam stalo? Proč?"

"Protože chci, aby Sel byla šťastná, a teď je. Chtěla Megatrona poznat a rozumí si, mají se rádi."

Táta zatnul pěsti.

"Víš, co Vám udělal. Ale jestli to děláš jen kvůli Seleně tak to chápeme"

"Nedělám to jenom kvůli Sel."

"Tak kvůli čemu?"

"Kvůli Kendare a kvůli sobě. Mami, tati pořád ho miluji a budu milovat."

Máma málem omdlela, ale táta ji včas chytil a postavil.

"Náš názor na něj znáš."

"Ano znám, ale je to můj život a moje rodina. On a Sel jsou můj život a vždycky budou. Mám vás ráda a nechci s vámi zase ztratit kontakt. Prosím pochopte mě."

"Zlatíčko, máme tebe i tvoji dceru rádi, ale Megatron? Proč sis nemohla najít po odchodu někoho jiného?"

"Protože jsem mu to kdysi slíbila a on mně taky. Když jsme se poprvé spolu vyspali, slíbili jsme si to. Vždycky budu jeho a nic to nezmění."

Máma se podívala na tátu a usmála se. Ona se usmála?

"Poznala si, co je to láska, i když s někým koho jsme si k tobě nepředstavovali. Mé požehnání máš."

Táta se na ni podíval, ale pak se taky usmál.

"I mé."

Dívala jsem se na ně s pusou do kořán, pak jsem jim skočila kolem krku.

"Děkuji."

"Hodně štěstí mé dítě."

"Mám vás ráda."

"I my tebe."

Ustoupila jsem a transformovala jsem se. Jakmile jsem tam přiletěla, Megatron stál na přistávací ploše a propaloval mě pohledem.

"Kde jsi byla?"

"U rodičů"

Jen se zamračil. Došla jsem k němu a políbila ho. Neváhal ani minutu a začal spolupracovat.

"Miluju tě a rodiče to schválili."

"Taky tě miluju."

Spokojeně zamručel a stiskl mi boky. Usmála jsem se a zašeptala.

"Pojď do pokoje."

Usmál se na mne, vzal mě do náruče a rozešel se do pokoje. Dala jsem mu serva kolem krku a držela se. Nevěřila jsem, že mě nosí na servech. Jakmile došel do pokoje, zamknul, položil mě na postel a začal mě dravě líbat. Zašeptala jsem do polibku.

"Nikdy se tě nevzdám."

"Já tebe taky ne."

Otevřela jsem mu port a chytila mu již vzpínající chloubu. Jen spokojeně zamručel a začal mě líbat na krku. Zaklonila jsem hlavu a zeptala se.

"Zamkl si?"

Souhlasně zamručel a pokračoval. Celý večer jsme si užívali jeden druhého.

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro