#84

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

DRODZY CZYTELNICY!

Zapewne zastanawiacie się, czemu teraz zwracam się do Was w tak bezpośredni sposób. Czemu to nie kolejna część opowiadania? Czemu niszczysz nasze nadzieje, nazywając tę notkę tak, jakby był to nowy rozdział?

Wiem, Drodzy Czytelnicy, ten podstęp, który zastosowałam jest niesamowicie nieuczciwy.

Wiem, Drodzy Czytelnicy, nie tego oczekiwaliście.

Ale jest ważna rzecz. Ponieważ jest jeszcze nadzieja, szansa na to by odwrócić koleje losu. Musicie podjąć walkę, tak jak ja podejmuję ją w tym momencie. My musimy. Wszyscy razem.

Być może nie wierzycie, że jedna osoba może wiele zdziałać. Dlatego musimy działać razem, wszyscy, we współpracy. Żyjemy w społeczeństwie. Podkreślmy więc to, po raz pierwszy w tak dużym gronie walcząc w imię wyższego dobra, idei i miłości. 

Bo każda jedna osoba wzbogaca grupę i umacnia ją.

"Ale BiolChemChan, o co ci chodzi? Do czego nas zachęcasz?"

No dobrze, w takim razie skończmy już te gierki.

To, co musimy zrobić, to zasubskrybować PewDiePie.

Czemu? To bardzo proste.

Jak niektórzy z was mogą wiedzieć, PewDiePie, w momencie, w którym to czytacie walczy z T-Series o miano kanału z największą ilością subskrypcji.

Czemu więc jest to ważne? Czy subskrypcje stanowią najwyższą wartość we współczesnym świecie?

Nie.

Tu nie chodzi tylko o to, kto ile ma. Tu chodzi o wyższe dobro, o to, by to ludzkość zwyciężyła.

T-Series nie jest odpowiednim kandydatem na stanowisko, o którym mówiliśmy wcześniej.

Czemu?

Powodów jest wiele. Może być nim na przykład to, że najprawdopodobniej ów kanał kupuje subskrypcje, ponieważ przepaść między oglądalnością do liczbą subskrybentów jest przerażająco duża. Jednak nie to jest tu największym problemem.

Wcześniej mówiłam o zwycięstwie ludzkości. Czemu? Ponieważ T-Series to nie indywidualna jednostka. To firma, która nastawiona jest na zysk, produkująca o wiele więcej materiałów, niż jeden człowiek, jak PewDiePie, mógłby.

Kogo w takim razie poprzecie? Pieniądze czy Ludzkość?

Czy w tym świecie naprawdę firmy przejmują władzę nad nami, a nie my nad nimi?

Czy w tym świecie ludzie nie potrafią pokonać botów?

Czy w tym świecie tak musi się skończyć era YouTube'a skupiającego się na indywidualności?

Jeśli tak, nie zamierzam żyć w takim świecie.

Dlatego proszę, zasubskrybuj PewDiePie i nie pozwólmy zginąć naszym ideałom.

Dlatego proszę, byście zachęcili również swoich przyjaciół, znajomych, rodzinę, by przyłączyli się do walki.

Następne pokolenia zapamiętają wojnę, w której to nie tereny czy pieniądze były tym, czego trzeba było bronić, a idee, moralność. Wojnę, w której ludzkość zjednoczyła się, by odrzucić władzę pieniądza.

Weźcie więc udział, nie stójcie z boku, śmiejąc się z tej "głupiej walki". Bo tu nie chodzi o subskrypcje, powtarzam, a o społeczeństwo i jego zdrowie.

Dziękuję wszystkim, którzy zechcą się przyłączyć, to wiele dla mnie znaczy, ponieważ dla mnie idea indywidualności jednostki jest najważniejsza. Szerzcie tę wiadomość, tak, by dotarła do każdego zakurzonego kąta.

Pozostańcie sobą.

Miłego dnia.

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro