4. Nevěš hlavu. Bude líp.

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Tak. Po dlouhé době jsem konečně vydal tu tak dlouho žádanou kapitolu co jste tak moc chtěli. Tak hezky si počtěte a ahoj příště.

Došel jsem k výloze, položil dlaně na chladné sklo a prohlížel si svůj odraz. Lehce snědá pleť vypadala skoro jako karamel, hnědé vlasy jako čokoláda byly přečesané na levou stranu a oči svítily žluté jako zapálené svíčky. Bylo zvláštní vidět jak vypadám a mít pocit jako bych viděl cizince. Měl jsem smíšené pocity. Po chvíli odstoupím od výlohy a vydám se pryč.

Na město se pomalu snášela tma. Lampy se rozsvěcely, neony rozzářily, okna zatahovala a lidé buď zmizeli domů nebo šli do barů, hospod a restaurací. Chlapec bloumal ulicemi a hledal místo kde by mohl přespat. Ovšem nemohl nic najít a oči se mu začínali čím dál tím víc zavírat. Nakonec se rozhodl si někde sednou a počkat. Po chvíli usnul. Zdály se mu sny tak krásné že zalitoval, že se probudil. Ovšem neprobudil se sám od sebe. Když se podíval před sebe, uviděl černé boty. A když se podíval nahoru, uviděl..............

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro