6. Laris Hippokrates

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Ahoj všichni. Po dlouhé době. Nahoře je obrázek přítele, který našemu mladému hrdinovi pomáhá. Doufám, že se vám bude další kapitola líbit.

,,...Laris Hippokrates," odpověděl bělovlásek. Najednou jsem ucítil prudkou bolest hlavy. Jednou rukou jsem se chytnul za hlavu a druhou jsem se opřel o jedno ze svých stehen. Hlava mě bolela příšerně. Ale najednou se mi před očima objevil obraz starého muže v....myslím, že tóze? Pod jeho obrazem se začal objevovat nápis. Ale nestihl jsem ho přečíst, vize zmizela. Když konečně otevřu oči, klečí přede mnou Laris a docela starostlivě se na mne díval. ,,Je vše v pořádku? Co se děje?" hned se ptal. Já jen přikývl na znamení, že je vše v pořádku a zase jsem se narovnal. Laris vstal a dal mi ruku okolo pasu. Já se na něj docela překvapeně podíval a on hned vysvětlil, ,,Kdyby něco, tak abych tě mohl hned podepřít." A pak jsme zamířili k němu domů.

Mladík ale netušil, že ta vize mu měla pomoci. Měla ho upozornit na to, koho potkal. A měla ho varovat před jeho nepřítelem. Není pravidlem, že to světlé a mile vypadající je dobré a to temné a děsivé musí být zlé. Občas to může být i naopak. Nezbývalo nic, než jen doufat, že se mladý muž rovzpomene a nabere zpět své ztracené síly.

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro