54.Děsivé odhalení

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

❇Teresa❇

Už jsem skoro spala, když jsem to uslyšela.
,,Prolomily bariéru!" Vyjekla Cassidy zničehonic.
Jelikož bouře neustávala a vedoucí odmítali pustit Zabijáky ven a nechat je zabít pliktraje, rozhodli jsme se zůstat tady. Majitelé chaty nás ubytovali, ale neměli dost pokojů pro celý tábor, takže ti co měli smůlu, museli zůstat v jídelně. Rozdali nám nějaké peřiny a podobně, ale pohodlné to nebylo. Byli tu všichni Zabijáci a pár dalších, mladších dětí, které nechtěli být sami v pokoji.
Vymrštila jsem se do sedu, stejně jako všichni Zabijáci. Začali se navzájem překřikovat, čímž museli rozhodně vzbudit děti. Ale pokud ano, nedali to nijak najevo.
Vyděšeně jsem se podívala na Anju. ,,Nicole" vydechly jsme obě jednohlasně. Nicole a Waryen zůstali v táboře. Bariéra byla prolomena.
Cassidy se tvářila, jakoby viděla ducha. Liam se jí snažil uklidnit, ale ona se nedala.
,,Držte hubu!" Vykřikla Ruby. Její ostrý tón na všechny zapůsobil jako kouzlo. Potřebovali někoho, kdo jim řekne co mají dělat, protože byli zvyklí, že jim Waryen všechno říká, že jim velí pevnou rukou. Když tuhle jeho podporu ztratili, byli zmatení a vystresovaní. ,,Začněte se chovat normálně! Bariéra byla prolomena a Nicole s Waryenem jsou jedinými Zabijáky v táboře! Tak se seberte a začněte vymýšlet, co budeme dělat!" Vyštěkla.
Musela jsem uznat, že ta holka má na tohle talent. Ačkoliv jsem si byla celkem jistá, že Anja by je takhle srovnat do latě taky dokázala.
,,Za nimi jít nemůžeme" namítl Leo. ,,Je bouře a než bychom se tam dostali, mohlo by být pozdě"
,,Nemůžeme tady jen tak sedět a nic nedělat" vyhrkl Zack. ,,My-"
Najednou vypadal naprosto bezvýrazně, zorničky se mu protočily a on spadl na zem.
,,Má vidění" řekl Lucas. Jako jediný se zdál být klidný a vyrovnaný.
,,Za nimi jít nemůžeme" zopakovala Ruby. ,,Rozhodně ne všichni. Ale někteří ano. Teresa, Kassandra a možná Aaron. Tereso, ty máš za svou schopnost rychlost. Dokázala by ses tam dostat?"
Přikývla jsem. Neváhala jsem ani na minutu. Taková cesta bude patrně vyčerpávající, ale já je nemůžu nechat jen tak zemřít.
,,Kassandro, ty máš křídla. Myslíš, že by si dokázala vzít sebou ještě někoho?" Zeptala se Ruby.
Kassandra přikývla a ukázala na Frostyho. ,,Ty půjdeš" řekla. ,,Ačkoliv, Nicholas by byl možná lepší, vzhledem k jeho schopnosti léčení"
,,Toho může vzít Aaron" řekla Ruby netrpělivě.
,,A jak se tam mám dostat?" Zeptal se Aaron jízlivě.
Ruby ho probodla pohledem. ,,Už dřív jsem tě viděla, se svou schopností přírody, dělat neuvěřitelné věci"
Aaron po chvíli přikývl. ,,Mám pár nápadů, ale Nicholase vzít sebou nemůžu" řekl.
Zack najednou vyjekl: ,,To je nemožné!"
Všichni se k němu obrátili a já si zděšeně všimla, že mu oči bílé svítí. ,,Nemám vizi budoucnosti, nýbrž současnosti. Vidím očima Nicole a zároveň slyším vás, tady v chatě"
,,To se hodí" kývla Ruby. ,,A co se děje?"
,,Chatkou se propadl okal. Waryen po něm útočí blesky. Vybíhají ven. Tam je Noční můra-" říkal Zack a pak se zase svezl k zemi.
,,Není čas!" Vyštěkla Ruby. ,,Už jsme ho dost promarnili! Jděte, rychle!"
Přikývla jsem a rychle vyskočila na nohy. ,,Já chci taky!" Vyjekla Anja. ,,Nenechám tam Nicole jen tak bojovat!"
Ignorovala jsem jí. Tady teď nebyl čas na přátelství, když byly ohroženy něčí životy. Věnovala jsem poslední pohled Justinovi, který se tvářil jakoby se musel hodně ovládat, aby nevyrazil ke mě a pak se mi ztratil z očí. Nasadila jsem si náramek-projela mnou vlna síly-a já vyběhla z chaty. Chvíli jsem se rozhlížela, došlo mi že nevím, kudy mám jít.
Kassandra se objevila hned vedle mě. ,,Povedu tě" slíbila a k mému úžasu se jí kůže rozzářila jasným světlem. ,,Příjemné, ačkoliv naprosto zbytečné" řekla a pak se obrátila k Aaronovi. Přitáhla si ho k sobě a dlouze ho políbila.
Odvrátila jsem pohled a pak jsem si všimla, že Aaron už tu nestojí.
,,Co..?" Nechápala jsem, ale Kassandra už se odrazila od země i s Frostym, který křičel že je to nejpitomější nápad na světě. Jako zářící světluška se Kassandra vznášela na obloze. Tím mi dala jasně najevo, že není čas na žádná slova. Okamžitě jsem v sobě posbírala veškerou magii, kterou jsem měla a vyběhla směrem, jakým Kassandra letěla, neskutečnou rychlostí a s jediným cílem-zachránit Nicole a Waryena.
A nikdo si v tom zmatku nevšiml, že místo kde by měla ležet jedna blonďatá dívka, je prázdné.

✴Nicole✴

Sbírala jsem v sobě všechnu možnou magii, kterou jsem byla schopná najít. Waryenovi jsem tvrdohlavě tvrdila, že jsem na boj připravená, že vím co mám dělat. Najednou jsem si přála, abych mohla být v bezpečí.
Z Noční můry vyzařovala smrt, neštěstí a zlo. Všimla jsem si, že bílé paže má pokryté nějakou temnou tekutinou. Nemusela jsem si dlouho domýšlet, co to je.
Zatímco jsem se snažila probudit své síly, uvědomila jsem si, že stejně nemám na ruce náramek ze Stromu života. Zašmátrala jsem po něm.
,,Už mě unavuje, jak mi neustále utíkáš" řekla Noční můra. Byla bych radši, kdyby si zase hrála na naší milou kamarádku s laskavým hlasem, protože tenhle hlas plný zloby, nenávisti a chladu se mi moc nelíbil.
,,Tak máš být schopnější" vyštěkl Waryen. Já bych řekla něco podobného, ale nedokázala jsem to.
Nahmatala jsem náramek a nasadila si ho na ruku. Tu jsem následně zvedla a k mé úlevě se v ní objevila světelná koule.
,,Ani se nesnaž" zarazila mě a podivně se zasmála. ,,Myslím, že už je dost času na to, abych odkryla svou tvář, co myslíš?"
,,Nicole, teď!" Vykřikl Waryen, zatímco kolem nás se shromažďovaly příšery. Chtěla jsem zaútočit, opravdu jsem chtěla, ale zároveň jsem chtěla vědět, co Noční můra skrývá pod bělostnou maskou.
Noční můra si sundala svůj klobouk a odkryla tak prameny překvapivě blonďatých vlasů. Potom si velmi pomalu sundala masku.
Klopýtla jsem, když jsem spatřila tu tvář.
Dívka, kterou jsem viděla, byla nezdravě bledá a oči měla černé. Bez bělma ani duhovek, jednoduše černé. Tvářila se bezvýrazně, jako sama smrt.
Tou dívkou byla Marie.

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro