10 WYZWANIE!

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Na początek ogłaszam, iż kolejna osoba zrobiła książkę ,,Mój lifestyle"! Jest to AmandzikowaX !! Książka zapowiada się super, więc wpadajcie tam śmiało i zostawiajcie gwiazdki! 🌸


A teraz przejdźmy do wyzwania.

Dużo osób prosiło mnie o wyzwania dotyczące pasji i ubioru. Nie lekceważę - dzisiaj będzie dotyczyło właśnie tego!

Lista zadań na dziś:

1. Wypisz na kartce lub w komentarzu wszystkie swoje pasje i to, jak zamierzasz je rozwijać.

2. Zrób jeden krok dalej (np. Jeśli kochasz pisać wiersze jak poemat to napisz wiersz! Jeśli kochasz grać w piłkę - wyjdź na dwór i graj! Możesz góry przenosić, człowieku 😄)

3. Pokaz innym swoją pasję - to może być najtrudniejsze, ale od czego są wyzwania, co nie?
(Np. Jeśli budujesz wyśmienite budowle lego - wrzuć jedną z nich na Instagrama! Jeśli piszesz wiersze - opublikuj któryś! Zawsze jest jakiś sposób na pokazanie swoich dobrych stron!)

4. Jutro do szkoły ubierz coś, czego dawno nie nosiłaś. Może nawet okaże się, że w twojej szafie są super rzeczy, a ty o tym nawet nie wiesz!

5. Do ubioru dopasuj ładną bransoletkę. Najlepiej taką, która coś dla ciebie znaczy (np. Dostałaś ją od najlepszej przyjaciółki)

6. Uśmiechaj się. Nawet w najgorszych ciuchach z uśmiechem będziesz wyglądać świetnie! Udowodnij wszystkim, że jesteś szczęśliwa i niezależna! Have fun!💪🏼😘

Na tyle

Rezultaty:
1. Nick
2. Co zrobiłam?
3. Czego nie?
4. Co najlepsze?
5. Jakie jeszcze wyzwania?

Minetaliaa
🌸🌸🌸

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro