3 WYZWANIE!

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Na początku przypomnę, aby pisać rezultaty, bo za to są gwiazdki na wasze książki, a narazie chyba tylko jedna osoba napisała.

No ale cóż... Jaki temat wyzwania dzisiaj?

Już wiem!
Odniesiemy się do sportu i dobrego lifestyle.
Bo kto nie chciałby być wysportowany i tak zgrabnie wyglądać?
A w dodatku sport daje lepsze samopoczucie, kondycję, szybsze przyswajanie wiedzy, a także ZDROWIE. Oczywiście.

Jeśli trenujecie coś lub od czasu do czasu pójdziecie pobiegać - brawo! To wyzwanie chyba nie będzie dla was zbyt ciężkie!

Jeśli nie - warto spróbować ten jeden raz. W dodatku to tylko JEDEN DZIEŃ SPORTU.

Raczej już tego dnia, gdy to piszę to tego nie zrobicie, bo już późno, ale przedstawię wam listę rzeczy, które trzeba zrobić jutro. Ok? Ok!

Lista zadań, aby spełnić wyzwanie:
1. Wstań wcześnie (tym bardziej, że jeszcze trwa szkoła:))
2. Zjedz pożywne, zdrowe śniadanie (polecam owsiankę lub jogurt naturalny z owocami)
3. Przez cały dzień wypij przynajmniej osiem szklanek wody!
4. Pójdź do szkoły (czy gdzie tam chodzicie) na pieszo lub rowerem.
5. Staraj się maksymalnie ograniczać słodycze (spokojnie, tylko ten jeden dzień! Dasz radę!)
6. Staraj się ograniczać telefon.
7. Gdy wrócisz, odrób swoje zadania i wykonaj obowiązki, a później rozłóż matę, przebierz się w sportowy strój i wykonaj 15-30 minutowy trening z YouTube - dawaj, zrób to! W ramach chociażby eksperymentu!
8. Po treningu zjedz jakiś owoc, wypij szklankę wody. Pół godziny po treningu zjedz pożywny obiad.
9. Jeśli mieszkasz na jakimś pietrze to staraj się zamiast windy wybierać schody.
10. Na kolację zjedz coś lekkiego - np. sałatkę.
11. Dokładnie się wykąp.
12. Połóż się spać przed 22:30. Musisz się wyspać! Miałaś ciężki dzień! :)

Rezultaty:
1. Nick
2. Czego nie zrobiłam?
3. Co sprawiło mi największą trudność?
4. Jak się czuję po tym wszystkim?
5. Czy będę starała się powtarzać od czasu do czasu takie dni?

Powodzenia!
Dacie radę!

I motywujący cytat:

,,Jeżeli sądzisz, że potrafisz, to masz rację. Jeżeli sądzisz, że nie potrafisz - również masz rację"

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro