-5-

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Polska i Niemcy coś sprawdzali na telefonie a Japonia co jakiś czas mówiła "Jaka ona jest kawaii!" W końcu postanowiłem podejść do nich i zobaczyć co oni robią.
-Hey co robicie?
-Sprawdzamy insta tej dziewczyny co mamy ją tutaj przyprowadzić wraz z Rosją i Australią, a co?
-Tak się pytam- Spojrzałem na telefon było tam zdjęcie z wysportowaną Szaro włosą morsko-niebiesko oką dziewczyną która pozowała z jakimś chłopakiem wyższym od niej o jakieś 10 cm na tle statuły wolności.

~Sonia Pov.~

-Time Skip-

Jestem w Ameryce od jakiegoś miesiąca. Jestem w Highs school (chyba tak sie pisze aut.dop.) w Nowym Yorku. Chodze do klasy z moim kuzynem Justinem (nie Biberem spokojnie aut.dop.) pokazał mi ciekawe miejsca, porobiliśmy kilka zdjęć na instagram,  i tak dalej.
Jestem w domu i czuję się tak jakby... obserwowana? Wtedy poczułam mocne uderzenie w głowe ale nie straciłam przytomności. Zaczęłam udawać że ją straciłam a jednym okiem zobaczyłam... Ludzi z flagami na ryju?! Była flaga Polski, Niemiec, Rosji i Brazylii.
-Kurwa!
-Co ci?
-To że mamy ją spakować a nie wiemy gdzie co jest!- nie umiem rozpoznać głosów ale założe się że ten co przeknął to ten w kolorach Polski bo polskie przekleństwo heh.

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro