1

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

🙎‍♂️ midoriya_Izuku_official_ °𝐎𝐛𝐬𝐞𝐫𝐰𝐮𝐣

❤️ ↻ ➢                    °°°

32 739 polubień

midoriya_izuku_official_  skończyliśmy zdjęcia, mam nadzieję że przyjdziecie na premierę najnowszego filmu,, Your Trace " w którym główną rolę gra bohater numer 1 Shoto Todoroki ...więcej

𝐳𝐨𝐛𝐚𝐜𝐳 𝐰𝐬𝐳𝐲𝐬𝐭𝐤𝐢𝐞 𝐤𝐨𝐦𝐞𝐧𝐭𝐚𝐫𝐳𝐞 𝟑 𝟕𝟖𝟗

 
_Crybaby_Girl_ nie mogę się doczekać filmu w wykonaniu mojego ulubionego aktora i bohatera, słyszałam również że to pierwszy raz gdy Todoroki bierze udział w takim przedsięwzięciu jestem bardzo ciekawa jak sobie poradzi i oczywiście będę na premierze (っ◔◡◔)っ
 

             |otaku.bitch. Też będę na
             |premierze jestem ciekawa czy
             |Todoroki poradzi sobie z grą
             |aktorską bo przeważnie jego
             |twarz nie zmienia wyrazu
             |miejmy nadzieję że Midoriya
             |się nim odpowiednio zajmie.

______________________________________

🧕 Dodaj komentarz.....              ❤️🙌➢
______________________________________
dodano 24 minuty temu...

-Ludzie naprawdę się cieszą że będę występował razem z Panem Todorokim - powiedziałem przeglądając instagrama.

-Nie ma co się dziwić w końcu oboje jesteście super popularni - oznajmila Szatynka podając mi kubek z kakao.

-Zastanawiam się tylko dlaczego pan Todoroki zdecydował się wziąść udział akurat w tym filmie- mruknąłem po czym odstawiłem telefon na stolik i się rozciągnąłem

-Może w końcu przestaniesz z tym,, Panem "? - zapytała ironicznie Uraraka po czym usiadła obok mnie włączając jakiś film w telewizorze.

-Nie jestem z nim nawet blisko, więc to naturalne że zwracam się do niego oficjalnie - stwierdziłem odbierając szatynce pilota.

-W najbliższym czasie będziecie że sobą praktycznie ciągle więc mógłbyś go nazywać po prostu Todoroki--powiedziała po czym wstała i podeszła do szafki - a tak zmieniając temat to ty kuj scenariusz na pamięć zamiast oglądać telewizję.

-Uraraka zaraz spóźnisz się na patrol - przypomniałem wskazując na zegar.

-Tak wiem...... - oznajmiła ubierając buty - Deku spróbuj się dogadać z Todorokim, pracowałam z nim kilka razy i wydajecie się do siebie bardzo podobni.... - poprosiła Szatynka ze smutnym uśmiechem.

-W jakim sensie podobni? - zapytałem nie rozumiejąc o co chodzi brązowowłosej dziewczynie.

-Oboje tylko gracie.... - powiedziała prawie niesłyszalnym szeptem- no cóż dobra to paa.. - stwierdziła zakładając na twarz uśmiech i otworzyła drzwi na zewnątrz

- Czekaj! Uraraka! - krzyknąłem ale Szatynka już wyszła - cholera! - warknąłem.

Nie mam zielonego pojęcia jak mógłbym dogadać się z dwukolorowym chłopakiem, on jest bohaterem który w niecałe 2 lata zdobył tytuł numeru jeden a ja jestem po prostu zwykłym aktorem który chodzi jeszcze do szkoły.

W dodatku gdy robiliśmy zdjęcia nie odezwał się do mnie ani słowem a jego twarz zostawała bez wyrazu jedyne co mogłem w nim dostrzec to to że codziennie ma większe cienie pod oczami co pewnie wynika z przepracowania ponieważ z tego co mi wiadomo to Pan Todoroki na czas nagrywania filmu nie zrezygnował z pracy bohatera i dalej ją prowadzi, więc nic dziwnego że jest wyczerpany.

Jednak to co mi najbardziej w nim przeszkadza to to że nie potrafię go odczytać, zawsze przy pierwszym spotkaniu mogłem ocenić chociaż w małym procencie jakim ktoś jest człowiekiem, jednak patrząc na niego nie potrafię nawet stwierdzić jaki ma humor a co dopiero co mu siedzi w głowie.

Mimo wszystko muszę przyznać że chłopak jest bardzo sumienny i niesamowicie szybko przyswaja wiedzę a jego gra aktorska jest na niesamowicie wysokim poziomie jak na kogoś kto gra w filmie poraz pierwszy.

Z początku myślałem że trudno będzie nam się przystosować do swoich roli ponieważ ja gram nerwową i wredną postać która jest złoczyńcą a Todoroki udaje miłego i zabawnego chłopaka o złotym sercu, nie wiem jak mu się udaje ale z swojej pierwotnej twarzy bez wyrazu może wymusić piękny uśmiech pokazując swoje białe zęby i dołki w kącikach ust.

Jednak na plan filmowy zostali zaproszeni też bohaterowie numer 2 i 6 czyli Bakugo i Kirishima którzy w ogóle nie potrafią się dostosować do danej roli czy też panującej atmosfery. Na szczęście mają oni mało znaczące postacie które pojawiają się nie więcej niż 3 razy. W dodatku wspiera ich Kaminari, który ma być tylko postacią robiącą za tłum na Tokijskich ulicach.

🙎🏼‍♂️Katsuki_Baku_official °𝐎𝐛𝐬𝐞𝐫𝐰𝐮𝐣

❤️↻➢                     °°°

36 871 polubień

Katsuki_Baku_Official
Zajebiscie jest na tych planach filmowych muszę brać w tym częściej udział. A wy macie przyjść na premierę tego pieprzonego filmu bo jak nie to   ...więcej

𝐳𝐨𝐛𝐚𝐜𝐳 𝐰𝐬𝐳𝐲𝐬𝐭𝐤𝐢𝐞 𝐤𝐨𝐦𝐞𝐧𝐭𝐚𝐫𝐳𝐞 𝟑 𝟕𝟖𝟗

_Kirinx♡_ Czy wy widzicie to samo co ja?! Kirishima tak seksownie trzyma Bakugo! ♡^♡ W dodatku pójdę na premierę filmu tylko dla tej trójki, oni są cudowni zawsze mogę się z nimi pośmiać co widać chociażby po tym zdjęciu które idealnie oddaje ich haraktery
                     |×stupid_otaku× od
                     |dawna wiedziałem, że ta
                     |dwójka będzie razem to
                     |żadne zaskoczenie.
              

______________________________________

🙎🏿‍♂️ Dodaj komentarz.....              ❤️🙌➢
______________________________________
dodano 45 minuty temu ...

Mimo że często przeszkadzają a Bakugo się drze przez swój wybuchowy charakter to dzięki nim jest zabawnie i na planie panuje przyjemna atmosfera.

Film który nagrywamy jest o przyjaźni między dwoma skrajnie różnymi charakterami, historia kończy się bardzo smutno, dzięki czemu ta opowieść może zapaść w pamięć większej ilości osób. Sam się wzruszyłem czytając scenariusz jednak gdy czytał go Todoroki na jego twarzy nie było widać żadnych emocji, zastanawiam się czy ten facet w ogóle je ma.

Jutro jakaś dziennikarkq z gazety chce zrobić z nami wywiad, zazwyczaj się nie stresuje przed tego typu rzeczami, bo się przyzwyczaiłem, ale tym razem jest inaczej, zawsze mogłem w jakiś sposób nakierować inne osoby aby mówiły to co chciałem, jednak teraz nie mam zielonego pojęcia jak to rozegrać a Todoroki nie wydaje się jakby chciał ułatwić mi to zadanie.

Dziennikarka na pewno będzie drążyć nieprzyjemne dla nas tematy a  ponieważ wiem trochę co się działo w dzieciństwa Shoto to obawiam się że może dojść do nieprzyjemnych wydarzeń

Mimo moich uprzedzeń postaram się zbilzyc do dwukolorowłosego tak jak prosiła mnie o to Urakara, ponieważ zdaje sobie sprawę, że wtedy o wiele łatwiej będzie się nam nagrywało a może nawet uda nam się znaleźć wspólny język.......

Następnego dnia

-W jakim wieku rozpoczął pan swoją karierę jako aktor? - zapytała niebieskowłosa dziewczyna siedząc przede mną.

- Poraz pierwszy zagrałem jakoś 11 lat temu, był to mój pierwszy i jak się okazuje nie ostatni występ przed kamerami , od tamtej pory prowadzę swoje życie w tym kierunku i osiągnąłem tak wielką sławę jedynie dzięki wsparciu mojej mamy i przyjaciół - odpowiedziałem z fałszywym uśmiechem w rzeczywistości byłem dzisiaj przemęczony i w fatalnym humorze jednak jestem aktorem i to bardzo dobrym dzięki czemu skutecznie mogę maskować swoje humorki.

-Dobrze... - stwierdziła dziennikarka przenosząc swój wzrok na chłopaka siedzącego obok mnie - A Pan Panie Todoroki.. Dlaczego chciał Pan zagrać w filmie? I dlaczego akurat w tym filmie? - zapytała przeciągając niektóre wyrazy aby dodać powagi swoim słową.

-Chciałem zagrać z Midoriyą - odpowiedział posyłając dziewczynie delikatny uśmiech, na tym etapie nie mogłem nawet stwierdzić czy był on wymuszony czy nie.

-Nie spodziewałam się tak szczerej odpowiedzi - wyznała zaskoczona niebieskowłosa - W takim razie jak pracuje się z Panem Midoriyą?

-Nie miałem jeszcze okazji lepiej go poznać, ale myślę że  Midoriya przetsal oddzielać życie prywatne od pracy i udaje nawet poza studiem filmowym - oznajmił chłopak a na twarzy reporterki i mojej widać było zdziwienie.

Dziennikarka chciała coś powiedzieć, ale po chwili zrezygnowała po czym zwróciła twarz w moją stronę

-Co Pan na to odpowie?- zapytała ewidentnie ciekawa odpowiedzi

-Etto...... uważam że w życiu każdy ma określoną do odegrania rolę a ja po prostu jestem bardzo dobrym aktorem i robię wszystko tak jak prowadzi mnie scenariusz - stwierdziłem zakłopotany i posłałem proszące spojrzenie chłopakowi siedzcemu obok mnie aby przestał drążyć ten temat

-Ale gdzie w tym wszystkim jesteś Ty? - zapytał po czym jeden kącik jego ust uniósł się tworząc na twarzy delikatny wredny uśmiech.

Coś czuję że jednak się nie zaprzyjaźnimy


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

I jak pierwszy rozdział?

BTW miłego dnia ❤️

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro