6

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

^
|
|
|
Czy tylko mi się podoba motyw tej czerwonej nitki? Że wiecie, ta czerwona nić w Japonii oznacza przeznaczenie czy coś takiego i  jak oplata dwójkę ludzi to te osoby są dla siebie przeznaczone, moim zdaniem to jest takie po postu fajne i nie wiem czemu ale też poniekąd słodkie 💞

.
.
.
.
.
.
.

- Co się stało? - zapytał Todoroki, siadając obok mnie.

Podniosłem głowę i spojrzałem na chłopaka. Łzy w dalszym ciągu napływały mi do oczu, ale na jego widok na mojej twarzy pojawił się uśmiech, mimo że był on smutny.

- Todoroki - wyjąkałem i zacząłem płakać jak dziecko. Dwukolorowowłosy przysunął się do mnie i delikatnie mnie objął, a ja wtuliłem się w niego i zacząłem łkać w jego ramie.

- Już dobrze, już dobrze - powiedział, głaszcząc moje włosy i przyciągnął mnie do siebie.

Czułem emitujące od niego ciepło, jego ręce były takie delikatne, gdy gładził mnie po głowie, a głos taki łagodny. Traktował mnie jak laleczkę z porcelany.

- Zapomniała - wyznałem, po czym zaciągnąłem się płaczem. - Zapomniała o mnie...

Todoroki nic nie powiedział, tylko zacieśnił uścisk. Pewnie nie wiedział jak się zachować i chciał po prostu mi uświadomić, że jest przy mnie...

Jednak ja nie oczekiwałem niczego więcej, to w pełni mi wystarczało.

Nie wiem jak długo siedziałem wtulony w jego ramię, ale w końcu zasnąłem.

Nie obchodziło mnie, co się ze mną stanie, ponieważ czułem się przy nim bezpieczny i wiedziałem, że nie zrobi niczego co mogłoby mnie zranić.

Mimo że znałem go dopiero od kilku miesięcy.

#Todoroki

Nawet nie zorientowałem się, kiedy zielonowłosy zasnął w moich ramionach.

Gdy spał, wyglądał tak delikatnie, jakby przez jeden mój dotyk mogły rozlecieć się na kawałki

- Przepraszam - powiedziałem, głaszcząc go po głowie. Nie wiedziałem, za co konkretnie przepraszam, jednak z jakiegoś powodu czułem się odpowiedzialny za jego stan, bolały mnie jego łzy. Bolało mnie to, że nie potrafiłem temu zapobiec.

A najgorsze w tym wszystkim jest to, że jeszcze niejeden raz zobaczę go w takim stanie.

Wiem, że o nim zapomnę. Nie jestem nikim wyjątkowym, jestem taki jak każdy inny człowiek na tym świecie, a moje pragnienia nie mają tu nic do rzeczy. Mimo że mógłbym sprzedać nerkę żeby na zawsze pamiętać o Izuku, to zdaje sobie sprawę, że nie mam na to wpływu. Jestem przekonany, że jego matka bardziej niż ktokolwiek inny chciała o nim nie zapomnieć, a jednak - mimo wszystko to się stało.... Rzeczywistość jest naprawdę okrutna i bolesna, a odtąd Midoriya będzie musiał się z nią mierzyć codziennie.

Wziąłem zielonowłosego chłopaka na ręce i skierowałem się w strone metra.

Nie pamiętałem, gdzie mieszka, więc postanowiłem go zawieść na ten czas do swojego mieszkania.

Gdy pojazd już się zjawił, wszedłem do niego i posadziłem chłopaka obok siebie.

Wpatrywałem się w jego lekko poczerwieniałą od zimna twarz.

Nawet kiedy śpi, wygląda naprawdę... samotnie. To smutne, nie chce widzieć go więcej w tym stanie, a jednak mimo wszystko jest to nieuniknione...

Położyłem głowę chłopaka na swoim ramieniu, byliśmy sami w metrze, było cicho. Naprawdę cicho. Na tyle, że mogłem usłyszeć bicie jego serca.

- Wszystko będzie dobrze - powiedziałem, głaszcząc chłopaka po włosach. - Wszystko będzie dobrze - powtórzyłem, aby przekonać do tego samego siebie

Gdy po raz pierwszy usłyszałem o przypadłości Midoriyi, przyjąłem to dość spokojnie, może dlatego, że jeszcze wtedy to do mnie nie docierało, jednak teraz..... stało się to dla mnie bardziej rzeczywiste.

Wciąż nie dochodzi do mnie fakt, że kiedyś nikt nie będzie pamiętał o Izuku. Śmierć byłaby już lepsza, bo przy śmierci można opłakiwać zmarłego, a w tej sytuacji nie będę czuł nawet żalu. Po prostu zaakceptuje ten fak,t nawet nie zdając sobie sprawy z tego, ile straciłem....

Jasny blask księżyca oświetlał nasze sylwetki, to światło było takie uspakajające. Na tyle, że nim się zorientowałem, zasnąłem, opierając swoją głowę na miękkich włosach Midoriyi.

🙆‍♀️ Niniaturka_   °𝐎𝐛𝐬𝐞𝐫𝐰𝐮𝐣

                                   °°°
❤️↻➢

12 300 polubień

🙆‍♀️ Niniaturka_   To zdecydowanie najlepsza rzecz jaką miałam okazję zobaczyć w swoim krótkim  życiu. Wcześniej ich nie shipowałam, ale teraz kto wie, może ten ship naprawdę ma szansę zaistnieć w prawdziwym życiu. W końcu nikt z nas nie wie, jak wygląda życie prywatne Midoriyii,
chciałabym ....więcej

𝐳𝐨𝐛𝐚𝐜𝐳 𝐰𝐬𝐳𝐲𝐬𝐭𝐤𝐢𝐞 𝐤𝐨𝐦𝐞𝐧𝐭𝐚𝐫𝐳𝐞 𝟑 𝟕𝟖𝟗

👨🏻‍✈️ Pis_życiem_Jebać_Lgbt  o fuj, pedały, nie ogarniam jak na tym świcie mogą żyć tak obrzydliwi ludzie, Nie umiem tego zaakceptować, jeśli zalegalizują takie związki to ten kraj zejdzie na psy, powinniśmy postępować tak, jak Bóg przykazał i zwierać tylko normalnie związki, a nie jak teraz te wszystkie pedały i inne zboczeńce....

| Niniaturka _ po pierwsze

| polecam zainwestować w
| słownik ortograficzny, a   
|po drugie, spal się w         

| piekle, chuju                       
          


_____________________________________

🧕 Dodaj komentarz.....              ❤️🙌➢
______________________________________
dodano 5 godzin temu...

- Mogłem przewidzieć, że tak się to skończy - powiedziałem, patrząc na Midoriyę jedzącego śniadanie.

- Nie przejmuj się, to się dość często zdarza - stwierdził z uśmiechem. - A tak poza tym, wyszłem na tym zdjęciu całkiem nieźle - oznajmił, znacząco poruszając brwiami.

- Czego nie można powiedzieć o mnie - wyznałem ,siadając na kanapie i włączając telewizor.

- Daj spokój, ty zawsze dobrze wyglądasz - powiedział Izuku, a gdy na niego spojrzałem, był cały czerwony na twarzy.

Prychnąłem pod nosem, ale mimo wszystko na moich policzkach również zagościł rumieniec.

Ciekawe, jak długo będą trwały te nasze wspólne dni, kiedyś nie będę już o nich pamiętał, moje wspomnienia zostaną zastąpione innymi. Fałszywymi....

W momencie, w którym znalazłem kogoś na kim zaczyna mi zależeć, muszę żyć ze świadomością, że stracę tą osobę, nie wiem dlaczego moje serce nie potrafi tego zaakceptować i robi mi złudną nadzieję...

W tym popieprzonym świecie nie znajdę szczęścia, w co ja do cholery mam wierzyć?

Dziękuję za przeczytanie ❤️❤️

Jak tam na lekcjach online?

Powiem wam że dzisiaj wstałam o 7:57 xD

Dobra miłego dnia/wieczoru/nocy 😏❤️

DazaiNozeeSam popraw mi rozdział bardzo proszę 🥺

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro