1.Seznam se

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Nikdy jsem nepřemýšlela o budoucnosti.Nikdo nemůže vědět,co se v budoucnu stane.Ale co když svůj úkol nedokážu splnit? Své poslání a důvod proč tu jsem. Co by si bez nás lidé počaly?A co bychom si mi počaly bez nich?

Sterling........ můj nový domov.Je to vesnice v okrese Arenac Country ve státě Michigan ve Spojených státech amerických.
Přijely jsme sem kvůli mé předpovědi.Teda Jestli se tomu dá takhle říct. Když anděl dovrší osmnáctých narozenin, začne výdávat ve snech takzvanou vidinu,která se stane. Anděl hraje ve vidině důležitou roli. Většinou se jedná o záchranu osoby. Matka je napůl anděl.O svojí vidině moc nemluví. Nevím proč.
Když anděl poslání nezvládne, stane se padlím andělem.
Já jsem anděl jen ze čtvrtiny. Táta je totiž naprosto normální. Matka říkávala, že je jen poloviční anděl za trest.Zamilovat do pozemšťana se totiž nesmí. Měla štěstí. Tresty určuje náš nejvyšší archanděl.
S křídly nás lidé nevidí. Během pobytu na Zemi reagují křídla jen na vnitřní přivolání. Andělům,co zůstávají dobrovolně jako třeba moje rodina se říká "bezkřídlí". Neříká se nám tak jelikož bychom je neměli ale protože je nepoužíváme. Žijeme jako pozemšťané. Teda skoro. Každý anděl má dar. Můj dar je světlo. Mé vlasy jsou jako paprsky Slunce.A obarvit je nejde!Moje schopnost bude hrát malou roli i při mém úkolu. 

No jsme u toho.Dovršila jsem osmnácti a to znamená, že nastal můj čas.Co když to nezvládnu?

První část a stromy se třesou xD
Za nádherný cover chci poděkovat BadHufflepufgirl. Je nádherný ^^
Potom LenaLang236 za skvělý hodnocení a celkově všechno :)
Teď si připadám jako na předávání slavíka xD

Vaše Aby 😘

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro