#105 Zamówienie v6

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Moje prośby się spełniły i w poniedziałek na prawdę mocno pizgało. Niemniej, to i tak nie zdołało powstrzymać wuefistę z tym cholernym wyjściem na dwór. Telepałam się z zimna, a ten stojąc tuż obok mnie twierdził, że jest całkiem cieplutko. Japierdziele.
Te dwie godziny odbiły się na moim  (jak i połowie klasy) zdrowiu, teraz łażę przeziębiona do szkoły. Świetny nauczyciel, nie ma co. Dodatkowo zapowiedział, że mamy w następny poniedziałek (czyli jutro) sprawdzian na kilometr. Na szczęście, na drugiej lekcji wfu mamy pisać test diagnostyczny z matematyki, więc nie chu, chu, nie będzie biegania :D
Kolejną dobrą nowiną było to, że od 15 grudnia rozpoczyna się u mnie 3-tygodniowa przerwa świąteczna. Nie wiem jak to u innych sprawy się mają, ale wydaje mi się, że ogólnie trwają krócej.
Tak mnie normalnie rozpiera radość z tego powodu, jakoś nawet mi humor się poprawił. Dzięki temu byłam w stanie dokończyć tytułowe zamówienie dla Kamiles_Weathes.

Z powodu braku czasu zrobiłam arta na telefonie (gdzie w zwyczaju mam robienie zamówionek na kompie), niemniej jednak sądzę, że całkiem nieźle wyszedł. Oczywiście robiłam w Ibisie, gdzie mogę mieć maksymalnie z 7-8 warstw, bo inaczej się zacina. Jak długo to zajęło?


Ano, tyle.

//Nie no, żartuję, po prostu zdarzyło mi się zasnąć podczas rysowania xD

(I tak, wiem, że zmieniłam trochę umaszczenie na ogonie, za co przepraszam.)

.
.

Podczas robienia tego lekka nerwica mnie łapała, więc dla rozluźnienia, zrobiłam jeszcze jeden, prostszy art, dla  Fanka_Gumballa.

Twoja jedna z nowszych OCek, Bunny bodajże. Spodobał mi się ten lekki styl i to, że nie jest wymagający.

Idę grać w Minecrafta.
Bayoo~

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro