2. "Можех да чуя как Дявола се приближава."

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng


Дестини


Гол мъж само по слипове с препасан на кръста си колан, на който беше закачен импровизиран пистолет, излезе, оставяйки Чан Разбойника да си тръгне. Америка до мен решително съобщи, че на този ще му даде пари. Сякаш веднага след като го каза, той започна да се приближава устремено към нея. Седна в скута й, а тя се разпищя от удоволствие. Гледах втрещено как той се търка в нея, тя му дръпна колана и пъхна там пари. Той извади пистолета, пръсна срещу нея и струйка вода се стече в деколтето й. Той облиза мястото и стана от нея.

- О, Корейски Иисусе, ако беше продължил още малко, щях да получа оргазъм! - извика ни в шумотевицата Америка.


- Сега ви представям нашия Адриано Тарзана, на фона на който ще изсвиря една от моите любими песни - съобщи Конър, излизайки на сцената с китара.


Шокирана видях, че над нас прелита нещо. Беше мъж с листо пред атрибутите си, носещ се на въже и биещ се по гърдите. Това ме накара да се смея, но другите отново пищяха разгорещено, а приятелките ми вече си поръчваха трета водка. Конър свиреше никому известна песен, но това не спря празноглавките да се клатят в такт с музиката.


- Няма ли да пийнеш малко? Ние тук ще излезем пияни като клошари, а ти... Не, всъщност някой трябва да кара колата - каза ми Фейт.


Погледнах водката и реших, че от една няма да ми стане нищо. Излях я в гърлото си и сбръчках лице от отвращение. Конър най-накрая свърши с малоумната си песен и обяви следващия с шантавото име - Лео Палавата коала. Избухнах в смях, когато го чух. Не знаех какво да очаквам. За моя изненада се появи млад мъж с разрошена руса коса и закачлив поглед. Той беше по анцуг и нагоре разполагаше със страхотно тяло. Както при предишните всички се разпищяха, той потанцува и тогава се насочи към нашата маса. Забелязах, че гледа към Фейт и тя към него. Скочи върху масата ни, при което разля водката ми. Погледнах го гневно, но той имаше очи само за Фейт. Тя стана от масата, понамести роклята си и го облиза по корема. Той пъхна ръката си в бюста й и сякаш остави нещо.


Мазникът отново се обади:


- Сега пред вас ще се яви самият дявол, който ще плени сърцата ви и ще ви възбуди както никога досега.


Започна еротична мистериозна музика, сцената стана тъмна и просветнаха лилави прожектори. Добре, това ме заинтригува. Какъв ли щеше да бъде този? Сигурно щеше да има рога и опашка?


Излезе човек, който беше в сянка. Виждаха се само очертанията на тялото му. Всички закрещяха с пълно гърло, даже една до мен прегракна. И след това прожектор го освети. Замръзнах. Дъхът ми спря. Пред нас беше нещо съвсем различно от предишните. Беше значително по-млад и имаше тъмна коса с тъмнолилави кичури. Беше облечен с черна мантия с дълга яка, а под нея се разкриваха контурите на добре оформено тяло с великолепна височина. Вървеше бавно и величествено към един от пилоните. Излъчваше дяволски сексапил. Този път никоя от патките не крещеше, всички следяха безмълвно всяка негова стъпка. Само музиката звучеше тихо, сякаш нашепваше бъдещи грехове. Започна в такт с музиката да танцува около пилона, като го използваше за опора. Движеше бавно и секси таза си. Сякаш се бях пренесла в друг свят. Честно, ако това го правеше някой друг, бих се изсмяла, но не и на него - на него някак си му подхождаше, отдаваше му се. Очите ми бяха като изхвръкнали. Веднага сведох поглед - не биваше да гледам такива работи, не още, по дяволите, даже не биваше да съм тук... Чух само как изведнъж всички си поеха остро дъх и си зашепнаха. Музиката стана още по-тиха и буквално можех да чуя как Дявола се приближава.


- О, идва към масите! Коя ли ще е късметлийката? - шепнеха си две момичета близо до нас.


Чувах стъпките му все по-близо и по-близо. Незнайно защо се разтреперих. Не мисля, че беше нормално да реагирам така. Трябва да беше от страх. Повдигнах леко поглед и видях обувките му съвсем близо. Мамка му! Беше спрял пред нас и по-скоро пред мен. И се приближаваше още, докато не спря точно пред краката ми. Повдигнах уплашено поглед и го погледнах. Господи! Беше... уау! Даже нямах думи. Тъмните му очи ме поглъщаха. Докато изведнъж сякаш се стресна. Отстъпи назад със студен поглед и ме огледа няколко пъти. Какво му ставаше? Не, че исках да ми се търка в скута, но все пак?


Изведнъж чух истеричен крясък някъде зад мен:


- Ела при мен! Ще умра, ако не те имам поне за една нощ!


Той се хвана като удавник за сламка за този зов за секс и си тръгна от мен с облекчена физиономия. Всички отново се разпищяха и тонколоните гръмнаха. Стоях като поразена на стола си.


- Корейски Боже, какво се случи току-що? Гледаше те както хищник гледа жертвата си, а после избяга като попарен.


- Явно не те е харесал. - обади се пиянски Фейт.


- Фейт, не бъди толкова груба! Не мисля, че е заради това. Дестини, добре ли си?


- Да, разбира се. Какво да ми има? - казах и си лепнах изкуствена усмивка.


Не ми пукаше какво стана току-що. Не ми пукаше.


- Доволни ли сте, мръсници? Знам, че сте! Но за да е пълен оргазмът, ще видите нещо общо - събщи Конър.


Сцената се изпълни с вече познатите физиономии. Този път танцуваха по-нормални танци, но аз не следях. Само накрая улових как се поклониха и съобщиха, че следващото им шоу ще е идната сряда. Всички ги изпратиха с бурни крясъци и аплодисменти.


С Америка подхванахме пияната Фейт и излязохме от бара.


- Това беше най-якият рожден ден в живота ми - каза Америка, хилейки се глуповато.


Здравейте! Ще се радваме, ако коментирате, защото това все пак е първата ни история и ни трябва някакъв стимул, за да продължим. Така че, ако ви харесва или не, или ако имате критики или някакви съвети, споделете мнението си с нас :)

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro