4.

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

(Tahle písnička celkem sedí :), ale Moony a Bell k sobě cítí jen přátelský vztah XD Jen aby se neřeklo......)

,,A pak, že myslím jen na sebe." ozve se u stolu. Nemohla jsem najít Moonyho a tak jsem přišla za ostatními do jídelny. Podle všeho tam řešili Lukeho namyšlenost. 

Sedla jsem si vedle Naomi a plánovala je jen poslouchat u okusování večeře, ale pak na mě kdosi promluvil. ,,Bell? Posloucháš mě? Kde je Moony?" zeptal se mě Havry.

,,Moony? Nevím....Nebyl s tebou?" Podotknu.

,,Ano, ale pak se šel podívat na tebe a tak jsme mysleli, že je s tebou....." 

To mě zarazí. Neviděla jsem ho. Byla jsem v chatce. Možná si spletl chatku. Asi......Kouknu se po jídelně. Není tu.,,Možná se jen zdržel." navrhnu. Mé přesvědčení, ale zlomí přicházející Kat a její parta. Jeden z nich mi sebere jablko, které jsem právě držela v ruce se slovy: ,,Díky."

Aspoň poděkovat umí. Jenže s nimi přišel i Moony a Kat byla u něho nějak blízko. Bouchla jsem pěstí do stolu. Mířili si to přesně k jejich stolu. Jak je to možný?! Jakto,že se přidal k nim? A ten Katin pohled!

,,Viděli jste to?" zeptá se Dai po chvíli. Naomi přikývne s otevřenou pusou. 

,,To nechápu......Moony by se k nim nepřidal. A už vůbec by aspoň nepozdravil...." přiznám. ,,Co se tu děje? Nedává to smysl......" řeknu s naštvaným pohledem.

,,Bell ona se tě snaží vyprovokovat jako vždycky. Nenech se ovládnout. Nic tím nezískáš." ozve se Luke s milým úsměvem.

,,Ale ONA mi ukradla kamaráda! Už první den! Já přijela na tenhle tábor s tím, že ho prožiju s Moonym a vámi. Všechno jen ničí!"prudce vstanu od stolu a mířím to rovnou k jejich stolu.

,,Moony? Potřebuji si s tebou promluvit. Hned!" Kouknu na Moonyho, který se podle všeho do této chvíle dobře bavil. Vstane.

,,Ha.Typická Anabell. Kazí všem zábavu." usměje se na mě Kat.

,,Proč sis sedl k jejímu stolu?!" křiknu na něho, když ho odvedu před jídelnu.

,,Chtěla mi tím poděkovat...." usmál se na mě.

,,Poděkovat?! Tobě se to zdá jako poděkování?! To ti to nepříjde divný Moonlighte?!" zabodnu mu prst do hrudi. ,,Vzpamatuj se kudla! Ty k nim nepatříš! Jen tě využívají!"

Moony mě obejde. ,,Kat je možná panovačná, ale zatím se ke mě chovala hezky. Ty na mě od začátku tábora jen řveš Bell....Až se uklidníš, rád tě uvidím.." odejde do jídelny.

To je vtip ne?! Sakra to přišel o hlavu nebo co?! Já mu tady kryju zadek a on mě odkopne?! 

Další kapča je na světě! XD




Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro