5.

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

(Nahoře XD. Písnička jsou vlastně Belliny pocity. Jinak......Anabell je zpěvačka a tohle je současně její hlas  :))

Bell:

Milý deníčku,

S Moonym jsem nepromluvila dva dny. Tábor ubíhá moc pomale. Mám ještě čtrnáct dní a nevím, jestli to zvládnu. Možný bych měla ode.........

,,Bell nech toho! Vypadáš taaak nudně........" vezme mi Dai můj deník. ,,Nechtěj, abych si ho četla......" varuje mě.

,,To by sis nedovolila........." slezu z postele a snažím se jí ho sebrat.

Ona s ním ale míří ven. Rychle ji doženu a deník si vezmu.

,,My chceme zase tu starou Anabell. Tu, která se jako první postavila Katherin a nepolevila ani, když na ni Kat svalila půl kila pudingu a zničila jedno z jejích oblíbených triček. Pojd' s námi k řece. Jdeme se opalovat. Už jsem to probrala s vedoucím. Půjdou tam všichni. Natáhneme sít'. "

Přemýšlela jsem. ,,Máš pravdu. Je čas si tábor užít. I přes Kat a spol. " usmála jsem se.

,,Super! To mi připomíná............Naomi, Havry a Luke nás čekají. Jdeme...jo a přemýšlela jsem, co si vezmeme. Máš tu ty plavky, které jsme si vybrali, aby jsme byli stejné? Vem si je a krat'ase...vezmu si to stejný..."


Moony:

,,A proč tam jdeme?" usmál jsem se na Kat a Deana.

,,Jdou tam všichni a hlavně bude legrace. Dobrá práce se předvést v nových plavkách." prohodí Kat vlasy.

,,Plavky? Kdo to zase vymyslel?!" povzdechne Dean. ,,Nechci chodit v plavkách......budu v krat'asích....."

,,A proč se tam musí jít v plavkách? Nemůžu normálně?" zeptám se.

,,Moony všichni tam budou mít plavky. Přece mě nechceš strapnit." usměje se Kat.

,,To....asi ne. Dobře........Deane? Beru si taky krat'ase." mrkl jsem.

Bell:

,,Holky to je tragédie!!!! Nemůžu si vybrat plavky! Který mi sluší nejvíc?!" Naomi si s sebou vzala čtyři páry plavek a ted' se nemůže rozhodnout pro jedny. Možná....

,,A co ty modré? Měli bychom stejnou barvu. Luke a Havry jistě modrou najdou. Budeme, jako ve stejnokroji." navrhnu.

,,To je úžasný nápad!" 

,,Taky myslím.." usměje se Dai.

,,A co Moony? Řekneme mu to taky?!" zeptá se Naomi.

Sklopím zrak. ,,Ne. Však jde s Kat a spol. Kašlu na něj. Má tu kamarády tak at' s nima tráví čas." usměju se. ,,Jo holky?! Co si mám udělat s vlasy? Nechci vypadat divně." zvednu se.

,,Mám ti udělat cop?" navrhne Dai.


Luke:

Tak mysli chlape! Jaký plavky si vezmeš?! Přemýšlej! A co ručník?! Neměl bych si sebou vzít sluneční brýle, když tak paří?! A co si vezmou holky?!

,,Havry já se nemůžu rozhodnout!" kleju, zatímco se on směje. 

,,Prý si máme vzít modrou. Bell mi to ted' psala." uchechtne se.

,,A vedoucí tam budou?"

,,Tak jasně, že ano. Už si tam postavili malý úkryt před sluncem. A o hudbu je taky postaráno. Máme štěstí, že jsou letos mladí vedoucí. Ti předtím by to nedovolili." přikývne Havry.



:)

Anabell

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro