6.

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng


(písnička XD)

Anabell:

Je mi špatně. Z nějakého důvodu mě hrozně bolí hlava. Dai mi nakázala jít do chatky. Prý za mnou potom příjde. Mám si odpočinout. Brzy asi omdlím. Vážně mi není dobře.

Uslyším hlasy. ,,Dejte mi to! Prosím!" křičí někdo poblíž. Dokymácím se tam a uvidím Arka, Diena a jednu dívku menšího vzrůstu. Ark drží sešit.

,,Hej! Dejte jí ho ne?!" snažím se potlačit bolest a přijít k nim se vztyčenou hlavou.

,,Ahoj Bell! Já zapomněl, že u tebe je kažení zábavy normální!" směje se Ark se sešitem ve zdvižené ruce.Dívka se marně snaží dosáhnout. ,,Jsi s tím už travná.Je mi tě až líto Bellinko."

Uchechtnu se. ,,A když si tuhle za mnou dolízal a snažil se se mnou komunikovat, to jsem ti trapná nepřišla co?"

Dien se Arkovu výrazu zasměje. ,,Hej má pravdu"

Ark se na kamaráda zlověstně otočí. ,,Nevím, co je na tom vtipného! " Sešit položí, aby ho uhodil na čež si ho vezmu a popadnu dívku za rukáv. ,,Normálně bych si bitku užívala, ale je mi blbě a ty bys měla jít se mnou. Tady se musíš postavit na vlastní kolena, jinak tě tu každý využije. Ještě jsem tě tu neviděla. Jsem Anabell." usměju se na ni po cestě do své chatky. Trochu skloním hlavu a zaúpím. ,,Au......." promnu si čelo.

,,Jsem tu poprvé. O tobě jsem už něco slyšela. Tvůj táta je vedoucí že?" 

Tohle mě zaskočilo. Táta je tady? Ježiši.........ale jeho přítelkyně snad ne.... ,,Asi ano.......Jak se jmenuješ ty?"

,,Jo promiň. Jsem Diamont Dust." usměje se.

,,Ty jsi sestra Blaze?" podivým se.

,,Nevlastní.....Máme společného otce." vysvětlí s úsměvem. Já nevěděla, že má Blaze taky rozvedený rodiče. ,,Hele tohle je moje chatka. Už musím. Kamarádka čeká. Ahoj." usměje se na mě a jde do chatky.

Já se mezitím dotrmácím před dveře své chatky. ,,Jsi v pořádku?" zeptá se mě osoba za zády.

,,Jo.........copak tak nevypadám? A co se vůbec staráš?" narovnám se.

,,Bell to, že se přátelím s Kat přece neznamená, že nejsem tvůj kamarád." usměje se na mě Moony.


Další kapča na světě :)


Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro