7.

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

(Písnička: On je len kamarád :))

,,Hele mě je v pohodě jasný?" zvednu se. 

,,To vidím....." uchechtne se. ,,Vážně nechceš pomoct?"

,,Já nepotřebuji TVOU pomoc............" ohradím se. 

,,Tak mám jít?" zeptá se. Chvíli váhám.Proč ho vlastně odháním? Možná bych měla najít deník.Nevím, kam se poděl.

,,Já půjdu s tebou." Je mi jasný, že chce jít za Kat a spol, ale možná tam najdu svůj deník.

,,No dobře........bude ti vadit Katherin?"

Vydechnu. Jasně, že bude! ,,Ne...nebude." usměju se, jenže brzy uslyším rychlé kroky mířící ke mě.

,,Táta je tu!!" zvedne mě táta do výšky s úsměvem. ,,Ježiši Bellinko ty jsi vyrostla! Ale pírko jsi pořád." směje se.

Jo......s tátou jsem se víc jak pět let neviděla. Jeho přítelkyně mě nemá ráda a tak jsem nechtěla překážet. 

,,Ahoj tati." To zase bude. Vím, že má táta radost, ale dokonale mě strapní před kamarády.

,,Brý den pane Dark." usměje se Moony na čež mě táta pustí a obejme.

,,Tati já nemůžu dýchat. Kde je Mira?" Nenávidím Miru. Nechápu, jak se tátovi může líbit. Vypadá jak prostitutka......

,,Šla se podívat okolo. Bellinko já jsem tak rád, že tě zase vidím!Ježiši ty jsi ale horká.Je ti dobře?" Dá mi dlaň na čelo.

Zavrtím hlavou. ,,Je mi bezvadně. Už musím jít." kývla jsem na Moonyho. Chci vypadnout.

,,Tvůj táta tě má asi hodně rád že?" usměje se Moony, když tátovi mizíme z dohledu.

,,Jeho přítelkyně vše zařídila. Nechtěla jsem se jim plést do života. Máma se snaží už pět let najít někoho, jako táta." přiznám.

Uvidím Kat a spol. Možná bych se měla otočit a zmizet. Byl to blbý nápad. Snow? Potřebuji tě! Proč si probůh zůstala doma?

Kat si mě samozřejmě hned všimne a upozorní ostatní.,,Moony? Co tu dělá....." odmlčí se.

,,Ark o ní tak pěkně mluvil a tak mě napadlo, že by jí tu i přivítal." vysvětlí Moony. Nedokážu potlačit smích. To vystihl.

Ark zpozorní a napřímí se. ,,Cože, Já něco o B.E.L.L. říkal?" snaží se tvářit nenápadně.

,,Neeeeeee Arku.......vůůůůbeeec." směje se Zira.

,,No dobře. Jdeme se podívat k potoku. Jdeš taky?" zeptá se Kat otráveně.

Nechci skončit zase v rybníce, ale možná se dostanu k deníku a Kat bude žárlit. Ne, že bych chodila jen proto, abych se pomstila, ale přeci jen..............dva v jednom.....vlastně tři.Budu přece s Moonym. Přikývnu.

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro