29.

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Ahoj dlouho jsem se rozmýšlela jestli je vhodné zmiňovat můj YouTube kanál a editované videa. Nenutím vás se koukat na mé videa jen. Ti co chtějí a mají rádi anime stejně jako, já tak můj kanál je dělaný přímo pro vás.  :) moje youtubko je pod jménem CreepyMaster *  budu ráda, když se kouknete :)

Levi vrtulník zvedl a zamířil si to k moři, kde na nás čekala jachta.  ,,Dál pojedeme lodí...vrtulník by takovou dálku nedoletěl museli by jsme pak doplnit palivo," vrtulník dosedl na plošinu.

Oba jsme vystoupili a došlapli na loď. Bez jediného slova jsem přistoupil blíže k zábradlí a pohlédl na zapadající slunce. 

Ucítil jsem něčí ruku na mém boku a pousmál se. Zhluboka se nadechnu a vykřiknu. ,,Sbohem nudný živote!"

Levimu se můj řev zalíbil natolik, že se uchechtl. Nikdy jsem neslyšel ho se smát. Bylo to zvláštní, ale tak hezký ho slyšet se smát.

Pohlédl jsem na něj. ,,Miluji tě, Levi," pousměji se a opřu se zády o zábradlí.  ,,Pane Acermane, je všechno v pořádku? " přistoupila k nám zrzka a držela tác se skleničkami šampaňského. 

,,Proč by nebylo, Petro," odsekl ji.  ,,Slyšela jsem křik myslela jsem, že se něco děje," pohlédla na mě a pousmála se.

,,Ne, neděje se nic," přerušil jsem slova Leviho a vzal si skleničku. Čekal jsem, že mi nějak oplatí to že jsem ho přerušil, ale nic se nedělo, až mě to překvapilo.

,,Nemusíš být k ženám tak krutý..." povzdechl jsem si a Petra se usmála, pak rty naznačila, že děkuje.

Levi se hrudníkem opřel o zábradlí a mlčel.  ,,Vím, že je to těžké, ale neublíží ti. Neboj se," pohladím ho po zádech a pousměji se.

Levi jen přikývl a narovnal se.  ,,Tak na co si přiťukneme?" pohlédl na mě. ,,Na nás?" usmál jsem se.

,,Na nás," Levi se usmál a se mnou si přiťuknul. Oba jsme se napili a užívali si plavbu.

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro