30.

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Ahoj vydala jsem video o Ereri tak pokud se chcete podívat tak to v úvodu je moje video. Budu ráda, když ohodnotíte ❤️😊

Ležel jsem na dece a užíval si sluníčko, které mi hřálo moje tělo. Dneska bylo hezké počasí a já byl za to rád, aspoň jsem se konečně mohl opálit.

Držel jsem oči zavřené, aby mi sluníčko nesvítilo přímo do očí a užíval si letní počasí.

,,Jsi spálený, Erene. Měl bys jít dovnitř," pohlédl jsem na něj a pak na svoje tělo. ,,Lháři," odseknu.

Posadil se vedle mě. ,,Jak tě to může bavit se takhle opalovat celé dny..."

,,Baví mě jen lenošit...jsem zvyklí na sluníčku proležet klidně celý den," pomálu se otočím na břicho. Ucítil jsem něco ledového na mých zádech.

,,Co děláš?" trhnul jsem sebou. ,,Chladím tě," jezdil mi po zádech ledem a já se trochu uvolnil. Bylo to příjemné.

Pousmál jsem se a nechal se chladit. ,,Kdy tam dorazíme?" pohlédl jsem na něj. ,,Až za dva dny. Je to daleko, ale uteče to," odpověděl a kostku ledu mi nechal uprostřed zad.

,,Studí," ošiju se. Zaslechl jsem jak se zasmál. ,,To není směšný," nafoukl jsem tváře.

,,Ale je. Pokud se jedná o tebe. Měl bych ti poděkovat díky tobě mám důvod se usmívat. Je to hezký pocit být šťastný. "

,, A ty jsi šťastný, Levi?" on na souhlas přikývl a usmál se. Položil jsem si hlavu zpátky na deku a ucítil, jak mi přitiskl rty na krk.

,,To nedělej lechtá to," nafouknu tváře. ,,Já vím, proto jsem to udělal," pohlédl jsem na něj a vzal ho do náruče.

,,Hej! Pitomče dej mě dolů!" zamračil se. ,,Dám neboj se," dojdu k okraji jachty a hodím ho do vody, pak skočím za ním.

Vynořím se a pohlednu na personál lodi. ,,Pojd'te do vody," pousmál se a objal Leviho.  ,,Spratku..." zavrčel.  ,,Nejsem spratek. Nemáš se do mě navážet," pousmál jsem se.

,,Nenavážel jsem se do tebe. Jen jsem ti políbil krk," usmál se.

Usmál jsem se, ale nic jsem na to neřekl. Personál i my jsi užívali vodu a když se začalo stmívat jsme se vrátili na jachtu a pokračovali v plavbě.

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro