31.

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Druhý den jsme dorazili na jeho ostrov. Byl to takový hezký ostrůvek. Palmy, pláž a menší vila. 

,,Tady budeme bydlet," pohlédl na mě a pousmál se. ,,Vypadá to tu hezky," usměji se a vejdu jako první do domu.

Po několika hodinách jsme oba seděli u stolu a bavili se.  ,,Proč sis mě vlastně vybral?  Člověk jako ty může mít několik žen nebo mužů..." řekl jsem a pohlédl na něj.

,,Chtěl bys snad, abych si vybral někoho jiného?" pohlédl na mě a otázal se.  ,,No já...ne jen se ptám. "

,,Něco ti řeknu. Chce mě plno žen a mužů, ale vybral jsem si tebe..." odpověděl.

Odvrátil jsem zrak.  ,,Jak jsi to myslel?"

Levi neodpověděl a odešel do kuchyně.  Skloním hlavu.  ,,To nic, Erene. Určitě to nemyslel zle," snažil jsem se povzbudit. 

Vstal jsem a vzal talíř, který jsem odnesl do kuchyně.  ,,Ahoj, Petro," pousměji se.

,,Ahoj...dáš si něco?" pohlédla na mě. ,,Ne...jen hledám Leviho," odpověděl jsem.

,,Šel ven. Bude někde na pláži," přešla k nádobí a začala ho mýt. ,,Díky," vyjdu ven za Levim a zezadu ho obejmu. 

Pohlédl na mě a pousmál se.  ,,Trápí tě něco?" pohlédl jsem mu do očí.  ,,Ne netrápí," odpověděl.

Posadím se vedle něj a koukal s ním do dáli. ,,Jsem rád, že jsi jel se mnou," řekl Levi a chytil mě za ruku.

,,Já jsem taky rád, že jsi mě sebou vzal..." objal jsem ho.  ,,Miluji tě, Levi. "

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro