7.

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Vedl mě k sobě domů. Šel jsem za ním a usmíval se.  Levi se posadil na schody. Sedl jsem si vedle něj. 

,,Co se ti na sexu líbí?  BDSM nebo jen anál?" pohlédl na mě.  Ztuhnul jsem a pohlednu do země. ,,Nemohu posoudit," nervózně jsem odpověděl.

,,Měl jsi někdy chuť zkusit svazování..nebo zkusil si to někdy tvrději?"

,,Já nevím..." skousnu si ret a pohlednu na něj. 

,,To chceš říct, že jsi..." umlčel se a pohlédl na něj.  ,,Že jsem ještě panic," na sucho jsem polknul a koukal na něj.

Levi se umlčel a chvíli koukal jinam. ,,Dobře tak to napravíme," zvednul mě a táhl do svého pokoje. 

Položil mě na postel. ,,Počkej," byl jsem z toho rozhozený. Začal mě líbat. Spolupracoval jsem, ikdyž jsem popravdě nevěděl jak na to, ale on mi něžnými polibky a doteky nasměroval.

Začal jsem si být jistější a pomalu zjišťoval kam sáhnout, ikdyž mi to nedovolil.

Stáhl mi kalhoty. Zvedl mi nohy a prsty mě na to připravil. Zrudl jsem a připravoval se na to. ,,Mohu?" zeptal se a pousmál se.

Zaváhal jsem, ale i tak jsem přikývl. Tričkem mi zakryl oči a pomalu zasunul. 

Vzdychl jsem a zadržoval bolest, která mi právě projela celým tělem. Začal přirážet.  Vzdychal jsem a nebránil se. Líbilo se mi to.

Otočil mě na břicho a pleskl mě přes zadek. Skousl jsem si ret.  ,,Připrav se," zašeptal mi do ucha a než jsem stačil za reagovat tak začal silně přirážet.

Nechal jsem se a vzdychal. Byl jsem v obličeji jako rajče. Tak moc jsem chtěl vidět jeho obličej, ale moje tričko mi překáželo ve výhledu. I tak musel být při tom tak roztomilý.

Snažil jsem se nesoustředit na tu bolest, ale na tu slast, kterou mi dělal. 

Ucítil jsem jak se do mě udělal. Bez žádného slova pak vstal a odešel do jiného pokoje. Zůstal jsem tam úplně sám opuštěný.

Nečekal jsem, že to udělá.  Do oči se mi vehnaly slzy.  Tohle bude dělat pořád?

Zamiloval jsem se do něj...ale on asi ne

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro