8.

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Po několika minutách jsem usnul a probudil se pozdě v noci. Zaslechl jsem Leviho hrát na klavír.

Vzal jsem si deku a šel za ním. ,,Levi?" pohlédl jsem na něj. ,,Běž si lehnout, Erene..." hrál dál.

,,Proč nespíme v jedné posteli? Znervózňuje mě tam být sám," pohlédl jsem do země.

,,Přijdu za tebou..." řekl chladně.

Odešel jsem do pokoje a lehl si zpátky na postel, ale on nepřicházel. Usnul jsem, aniž bych se ujistil, že vedle mě skutečně leží, ale neležel lhal mi.

Probudil jsem se brzy ráno, protože mě probudil Levi, který se zrovna připravoval jít ven běhat.

,,Myslel jsem, že tu se mnou budeš," řekl jsem nešťastně.  ,,Tohle já nedělám. Takový nejsem," odpověděl.

,,A jaký jsi? " díval jsem na něj.  Levi se ke mně přiblížil.  ,,To jak jsem měl s tebou sex v posteli to nedělám...nejsou to moje praktiky..."

,,Proto ses mě vyptával na to co mám rád?" zeptal jsem se. ,,Ano...mám na to i speciální mistnost, " Levi se pousmál.

,,Zasvět mě tedy, " řekl jsem nejistě a pohlédl mu do očí. 

,,Jsi si jistý? " zeptal se a já nejistě přikývl.  ,,Dobře tedy, " vstal. Vydal jsem jsem se za ním a nevěděl co mě čeká. 

Odemknul dveře a naskytl se mi pohled na červenou místnost plnou různých důtek, okovů a pout. Trochu jsem se vyděsil, abych řekl pravdu.

Nečekal jsem, že to bude, až takový extrém. Z nezjistil jsem a nevěřícně koukal na to všechno okolo mě.

,,V pořádku?" pohlédl na mě.  ,,J-jo..." vykoktal jsem a díval se před sebe.  ,,Takže...tohle jsi myslel?" řekl jsem po nějaké době nejistě.

,,Tohle jsem myslel...vím, že jsi teď zaskočený a proto na tebe tlačit nebudu. Jakmile budeš chtít řekni si a já ti to předvedu," mrkl na mě.

Hlasitě jsem polkl a poté přikývl.  Byl jsem nervózní. Na tohle přece nemůžu kývnout to přece nejde, ale nejspíš na to jednou kývnu a stane se to. Každým dnem jsem ho chtěl víc a víc.

Nejde to si držet od něj odstup. Miluji ho...

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro