2- Sem vrah?!

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Díval se tak zděšeně a nevině a já? Měl sem s toho super pocit i když sem věděl že za to budou problémy, v tu chvíli sem to neřešil. ,,Tohle si přeci vždycky chtěl! Zabít někoho a teď si to můžeš splnit! Dělej bodni ho!!" říkalo něco ve mě hluboko ukrytého. Je pravda že sem měl vždycky takové vražedné chutě, ale Cam je nevinnej! Hahaha ale o to to bude zábavnější. Před tím než sem zasekl nůž do jeho hrudi vykřikl ,,Ne Ricku!! Chci aby si věděl pravdu celou pravdu!!" Plnou silou sem sekl jednou a pak ještě pětkrát. Jenom sykl a já sem se díval jak z něho teče krev, pořád se na mě tak díval ještě asi 10-15 vteřin a pak naposledy vydechl. (*Anetko promiň že ho nezabil tou lopatou :D )

Musel sem se zbavit té mrtvoly a tak sem ji vzal a pohodil do křoví dost daleko od toho místa vraždy. (Omlouvám se za to že jsem vám neřekla kde ho zabil. Zabil ho v lese :D) Byla to docela dlouhá cesta z lesa do Virginie. Po cestě sem potkal Brandona.
B: Čau kámo, co se ti sakra stalo?
R: Čus, no víš nic moc...
B: Ok, neviděl si Cama? Nemůžu ho sehnat, určitě zase lítá po obchodech a sehnává něco aby mohl sežrat...
R: Počkej kdo to je?
B:  No joo vlastně ty ho ještě neznáš.
R: V poho. Sorry ale já už jít tak čau.
B: Ok čau.

Pozbytek cesty se nestalo nic zvláštního. ,,Doprdele! Zase ta chuť k vraždění!" říkal sem si- spíš sem přímo řval v mé hlavě. Nic se mi nechtělo dělat, tak sem se šel vysprchovat. Pustil sem horkou vodu a smívat sem ze sebe tu zrůdu co ve mě vládne ale pořád sem nemohl pochopit co tou celou pravdou Cam myslel. Bylo cca 22:09 a konečně sem si šel lehnout.

(Ok přeskočíme sobotu i neděli :D)

V pondělí mě probudil vibrující zvuk telefonu, twl kdo co zase chce?! ,,Ano? Kdo volá?" rozespale se sem začal plácat první slova co mě napadli. ,,Ricku omlouvám se že ruším, včera sem se domluvil s Huntetem a Cameronem že si vyrazíme i s ostatníma, ale nemůžeme ho sehnat. Nevíš kde by Hunter a Cam mohly být?" začal sypat neznámí hlas. ,,Hele něco mi tu uniká, kdo je sakra Cameron? Jo a kdo volá?" twl fakt sem nemohl vymyslet něco lepšího? No nic. ,,Jo promiň, se Jacob. Tak se asi uvidíme ve škole ne?" trochu se zachechtl. ,,Jo dík uložím si tě, jo uvidíme tak čau." Jacob zavěsil.

Kráčel sem si to na zastávku a najednou sem za sebou zaslechl docela naštvaný hlas tak sem se otočil. ,,Hele Ricku, co si udělal s Cameronem!" zhodil mě mě na zem a přímo zuřil.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Další díl je tu, doufám že jste si ho užili :)

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro