[1.2] Coru

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Imię i nazwisko: Coru[ption]

Alias: Coru, Coru Author, Rdza

Rasa: Zepsucie

Narodowość: Polska?

Data urodzenia: ???

Wymiar: Świat Główny/PWC (Prywatny Wymiar Cyfrowy)

Wzrost: 158 cm (5' 2.2)

Wygląd:

[UPDATE 2: póki nie zrobię oficjalnych rysunków, wstawiam pliki wykonane w stylu Dangi, bo mam zrobione dla niemal każdej postaci]

>> Coru kontrolująca Autorkę 

>> Coru normalnie

Cechy: Coru ma w zasadzie moje złe cechy: jest egoistyczna, zbyt pewna siebie, sarkastyczna i potrafi zachować się jak suka bez powodu. Nie mówiąc oczywiście o tym, jak bardzo jest zboczona i wulgarna (wszystko wina jej obsesji na punkcie yaoi). Nie znaczy to jednak że jest tylko taka. Potrafi przejąć dowodzenie jeśli trzeba, jest odpowiedzialna i pomocna przy różnych zadaniach, a jeśli kogoś polubi, jest w stanie być dla niego miła.

Typ duszy według systemu Undertale: Zepsucie (rdzawa)

Orientacja: panromantyczna panseksualna

Zdolności magiczne: takie same jak u Autorki, ale słabsze; opętywanie Autorki i częściowa kontrola jej emocji i zachowania

Inne umiejętności: nie wiadomo

Historia: Coru jest dość specyficzną postacią... Nie jest ona moim alter ego, a bardziej... DLC do mojej postaci? Trudno powiedzieć kiedy zaczęła się objawiać we mnie, ale jako Coru zaczęła się pokazywać gdy miałam około 16 lat... Wtedy zaczęły się te objawy, które towarzyszą mi w losowych sytuacjach: wypaczone spojrzenie na świat, losowe napady agresji słownej po których następowało załamanie nerwowe i płacz... No nie najlepsze rzeczy. W postaci pseudo-materialnej pokazała się jakoś gdy miałam 19 - 20 lat - wtedy można było zobaczyć ją obok mnie. Na początku ja i ona niespecjalnie się dogadywałyśmy, lecz z czasem zaczęłyśmy się tolerować (zwłaszcza po tym, jak Coru musiała mnie zastąpić w "Endergirl: Ostateczne starcie"), a nawet akceptować. Choć ciężko było stwierdzić czy nie wywoła żadnych problemów, ostatecznie udało się jej stworzyć własną, w pełni materialną formę. Dzięki temu Coru może zarówno przesiadywać we mnie jak za starych dobrych czasów, jak i samodzielnie żyć w PWC czy innym wybranym przez siebie miejscu. Dzięki temu może zastępować mnie, gdy jestem zajęta i nie mam czasu nadzorować moich postaci.

Inne ciekawostki:

> Podobnie jak ja, Coru jest wrażliwa na głośne i wysokie dźwięki. Te jednak doprowadzają ją do szału, przez co może zrobić się naprawdę agresywna.

> Jest yaoistką, ponieważ zdarzyło mi się zajrzeć do kilku takich fanfików i z jednej strony było to... dziwne... ale z drugiej nieco mi się to podobało. Dlatego właśnie podpięłam to pod Coru.

> Jest ruda z dwóch powodów: po pierwsze, nawiązanie do Zepsucia, które ma rdzawą barwę. Po drugie, bo wszyscy wiemy jakie są stereotypy o rudych.

> Gdyby chciała, byłaby w stanie opętać kogokolwiek innego. Wtedy jej wygląd i płeć (wizualna) dostosowałyby się do danej osoby.

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2022

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro