[1.1] Autorka

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Imię i nazwisko: Teresa B****

Alias: Tessa/Teresa Author, Autorka, Teri (dla najbliższych znajomych IRL), Endergirl151 lub PurpleCrystal151 (nicki internetowe)

Rasa: Człowiek

Narodowość: Polska

Data urodzenia: 7 czerwca

Znak zodiaku: Bliźnięta

Wymiar: Świat Główny/PWC (Prywatny Wymiar Cyfrowy)

Wzrost: 158 cm (5' 2.2)

Wygląd:

Cechy: to... dobre pytanie. Jestem bardzo dziwną mieszanką, choć nie zawsze pokazuję wszystkie swoje warstwy. Przeważnie jestem dosyć nieśmiała, wrażliwa i strachliwa; gdy jednak kogoś polubię, uruchamiam przy nim pełno rzeczy: jestem bardziej towarzyska i mam tendencję do żartów. Jest jednak też mroczna strona przywiązania się do kogoś... Potrafię męczyć ludzi moimi OC i historiami (czasem jest to JEDYNA rzecz o której mogę gadać), a jeśli coś mi nie pasuje, potrafię się obrazić, go full bitch mode, a czasem nawet obrazić kogoś, jeśli sprawy pójdą za daleko.

Typ duszy według systemu Undertale: Zepsucie + ??? (wizualnie rdzawa)

Orientacja: aegoromantyczna aegoseksualna (ace spectrum for those who don't get it)

Zdolności magiczne: manipulacja fabułą, miejscami i obiektami znajdującymi się w Cyberprzestrzeni; Dotyk Autora - zdolność umożliwiająca jej kontrolowanie postaci, nawet tych które nie należą do niej

Inne umiejętności: umiejętność rysowania i pisania, bujna (lecz ograniczona) wyobraźnia i selektywna wiedza na temat Cyberprzestrzeni (wiem to, co chcę wiedzieć)

Historia: Cóż... Bez zbytniego opisu swojego życia (ludzie, nie opowiem całości w Internecie, miejmy poczucie prywatności) to jestem dość normalną osobą... Chyba... Żyję w raczej standardowej rodzinie - mama, tata i dwa lata młodszy brat. Od zawsze byłam nieśmiała i dość wrażliwa, efekty nadal widać do dzisiaj (trudno mi nawiązywać i utrzymywać znajomości, mam problemy z radzeniem sobie z niektórymi sytuacjami i tym podobne). Chodziłam do przedszkola i podstawówki, gdzie między 4 i 6 klasą męczyłam się z problemami z dokuczaniem starszych chłopaków, co w gimnazjum też potem się pojawiło. Po tej szkole poszłam do technikum i zdobyłam tytuł technika analityka (chemicy, łączmy się!), a następnie poszłam na studia, gdzie dalej uczyłam się chemii (zrezygnowałam jednak po roku). Ukończyłam kurs grafika komputerowego i obecnie szukam pracy, by w końcu uniezależnić się finansowo. Chodzę też na terapię, gdyż ponieważ... powiedzmy że nie najlepiej ze mną mentalnie :/

Ale... Jak to się łączy z Enderverse (moim światem stworzonym w historiach na Wattpadzie)? Cóż, postanowiłam zacząć pisać w wakacje przed rozpoczęciem 4 klasy technikum, bo zainspirowały mnie niektóre historie które tam wyczytałam i postanowiłam spróbować sama coś stworzyć. Wcześniej też pisałam, ale tylko sama dla siebie, i do tego historie które nie nadawały się na publiczne pokazywanie innym, a teraz chciałam stworzyć coś... "profesjonalnego"? Tak czy inaczej, szybko się wciągnęłam i zanim się zorientowałam, zostałam wciągnięta w fabułę.

W uniwersum Enderverse moje życie wyglądało podobnie, ale istnieje kilka małych różnic: posiadam dosłowną kontrolę nad rzeczywistością dzięki sile własnej wyobraźni (i telefonu XD), jestem w stanie fizycznie wchodzić w kontakt z moimi postaciami, a dodatkowo posiadam drugą "stronę" o imieniu Coru, która dzięki magii Enderverse i Wattpada może istnieć na tych samych warunkach co ja.

Inne ciekawostki:

> Jestem bardzo wrażliwa na ekstremalnie głośne dźwięki (zwłaszcza gdy są bardzo wysokie i/lub trwają przez długi czas) i głośne, bardzo szybko postępujące rozmowy. Są w stanie bardzo łatwo doprowadzić mnie do płaczu, podobnie jak milion innych rzeczy.

> Poza tymi książkami, które piszę na Wattpadzie, mam też kilka "kreacji" których nie zamierzam nigdy publikować (czysty cringe) tworzonych na kompie i trzymanych na pendrivie. Są one całkowicie oddzielnymi uniwersami, dlatego całość twórczości internetowej określam jako Wattpadverse (tam między innymi jest główne uniwersum, Enderverse), a to prywatne nazywam Pendriveverse.

> Posiadam alternatywne konta: na jednym (jak dotąd niezbyt skutecznie) próbuję tłumaczyć swoje historie; na drugim z kolei piszę historie zupełnie niepowiązany z Enderverse (no dobra, może minimalnie).

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2024

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro