8. Kapitola

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Autorka kapitoly: ell-crazy-queen

Opět jsem ležela v posteli. Přes víčka mi prosvítalo světlo a slyšela jsem nějaké hlasy. Floggel a nějaký neznámý hlas. Kdo jen to může být?
Sem tam jsem něco z jejich rozhovoru zaslechla, útržky vět.
„...temnota...přišel...už je poz-"
Zacpala jsem si uši. Ne ne ne ne a ne! Tak moc zoufale jsem doufala, že to byla jen noční můra, zlý sen, nic víc! Do očí mi vhrkli slzy a v rukou jsem tiskla polštář. Snažila jsem se trochu uklidnit, ale moc to nešlo.
Přemýšlela jsem nad tím co se včera stalo, teda, nejspíš včera. Vlastně jsem ani nevěděla, co je za den. Vzpomněla jsem si i na ty nože. Ramena už mě nebolela, že bych tu ležela tak dlouho? Trochu jsem si na rameni shrnula tričko a...

Málem jsem dostala infarkt. V ránách mi tam plavala, nebo co to vlastně dělala, jakási černá hmota. Já si umím i uzdravit? Nebo co to je? Bojím se toho čím dál víc...

Už ani oblečení jsem na sobě vlastně neměla to otrhané. Že by mě převlékli? A jak na to vlastně budou reagovat?

Tok mých myšlenek přerušilo vrhnutí dveří. Vešla Floggel s nejspíš tou stejnou ženou, jejíž hlas jsme slyšela před chvílí. Vypadala celkem podobně jako já. Svůj zrak jsem ale přesunula na Floggel, která vypadala nervózně. Vlastně dost nervózně. Asi se mě bojí...Píchlo mě u srdce. Vždyť je teď kromě Cascabel, která na tom nejspíš bude stejně, jediná koho mám! Otce nepočítám, odteď ho nenávidím. A to jsem si ještě před pár dny myslela, že je mrtvý. Ha, jak ironické. Zase jsem se zamyslela. Z hlubin mých myšlenek mě opět vytáhl Floggelin hlas.

„Em, Flo" - to je přezdívka kterou mi dala - „chci ti někoho představit."

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro