21.-Nová tvář

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Věnováno: Katuska26 k narozeninám 💖💖💖 Všechno nejlepší k narozeninám.. hodně štěstí, zdraví a úspěchů na Wattu💖💞💖

•••

Pohled Sky

,,Nebelvír!"

Otevřela jsem oči a v sále bylo ticho. Nebyla jsem si jistá, jak dlouho jsem s tou věci mluvila nebo zda všichni slyšeli, co mi našeptával, ale po malé chvíli tedy Nebelvír zatleskal.

Rychle jsem se zvedla a utíkala ke stolu, kde jsem už viděla Clar s Lexi.

,,O čem jsi s ním tak dlouho mluvila?" zašeptala mi Clarissa a já pokrčila rameny.

,,Kam očividně složitou osobnost," odpověděla jsem jí z části nepravdivě a pokrčila jsem rameny.

,,Já jsem ráda, že to mám za sebou," vydechla s úlevou Alexis a mě zakručelo v břiše.

,,Mám hlad," zaskuhrala jsem zoufale a ony přitakaly.

Když zařazování skončilo, my jsme konečně začali jíst. Abych býka upřímná, ty Bradavice se mi zamluvily hned po té, co jsem spatřila tu velkou kupu jídla.

Už každé tahanice o jídlo s Katherine. Byl to skvělý pocit, protože mi vážně připadalo, že tu sedím s přáteli.

Hostina skončila a my tři jsme následovali prefekty, kteří nám poprvé ukazovali Nebelvírskou věž, která se skládala že společenské místnosti a pokojů pro chlapce a dívky.

Na jedněch dveřích od holčičích pokojů jsme nalezly i naše jména.

Bellová, Katie
Graceová, Alexis
Johnsonová, Angelina
Meadowesová, Clarissa
Oliverová, Skyler
Snapeová, Rose

Vstoupila jsem do toho pokoje a v něm už stála jedna holka. Měla zrzavé vlnité vlasy, byla malého vzrůstu a na první pohled jsem poznala, že je tišší.

,,Ahoj," pozdravila mě ta zrzka a přicupitala ke mně. ,,Jsem Rose Snapeová."

,,Těší mě, já jsem Sky Oliverová," oplatila jsem jí a Alexis vypískla.

,,Ty jsi Rose Snapeová?!" ujišťovala se a všechny tři jsme se až na Lexi, která jí položila tu otázku se na tázající udiveně koukali.

,,Ty jsi dcera Severuse Snapea?" zajímalo jí a Rose přikývla.

,,Řekla bych, že ti to pálí," zamumlala potichu a Clar poplácala Lexi po zádech.

,,Já jsem Alexis Graceová," odvětila nakonec a hned po ní Rose řekla své jméno i Clarissa.

Zabrala jsem si postel u jednoho z oken a zadívala jsem se z okna. Bylo už půl desáté a teprve tehdy přišly i ty dvě zbylé holky, Angelina a Katie.

Když jsme se všechny vystřídaly v koupelně, já se zachumlala ve své postýlky a nemohla jsem přestat myslet na ten můj rozhovor s kloboukem.

Na to jak mi řekl 'Bell', na to jak mi řekl, že na mě bylo použito matoucí kouzlo. I když se možná měla bavit, já jsem prostě musela zjistit pravdu.

Můj plán byl takový. Zjistím něco o té knihovně a začnu hledat. A potom tu bylo to, že lži ostatním o tom, jak jsem v pohodě a že mojí jedinou starostí je škola.

Nebyla to pravda.

***

Zdravím 💞

Dnes vydávám ještě jednu, protože jsem vám prostě chtěla udělat radost 💟💟💟

Budu moc ráda za každý názor 💞💖💞

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro