4.-Tajemství roku

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Sky

,,Až tohle zjistí moje drahá sestřička, bude mě nenávidět ještě víc než před tím," povzdechla jsem si a moji rodiče se na sebe ustaraně podívali. ,,A to je co říct."

,,Tvoje sestra tě má ráda," nalhávala mi máma a já převrátila očima.

,,Jenom na tebe žárlí," pokračoval táta a já se na něj nechápavě podívala.

,,Cože?" zúžila jsem oči a on se nadechl.

,,Vždycky jí připadalo, že se s ní snažíš soutěžit ve škole, i mezi námi," odvětil a já vykulila oči.

,,To vám řekla?!" vykřikla jsem a oba se mého tónu lekli.

,,Neřekla, ale jsem její matka, je to vidět," poupravila mě a já se zachvěla, když řekla to její matka.

,,Máš pravdu, jsi její matka," odsekla jsem drze a podrážděný. ,,Dneska to bylo skoro poprvé, co jste se zastali mě a ne jí."

Z očí my vytryskly slzy, protože jsem na ni byla naštvaná. A možná jsem v tu chvíli nevěděla, jestli jsem více naštvaná na ni a na tátu nebo na Katherine nebo moje biologické matce a otci.

,,Já tě miluju stejně jako miluju tvojí sestru," pověděla mi a já zavřela oči.

,,Kéž bych tomu mohla věřit," pomyslela jsem si nahlas a snažila jsem se jí podívat do očí a analyzovat její pohled.

,,Co dalšího mi ještě tajíte?" zajímalo mě a táta se postavil.

,,Musím jít do práce," zamumlal nepříliš nadšeně a líbl mámu do vlasů.

Když se dveře za tátou zavřely, znovu jsem se na mojí matku podívala tím tázavým pohledem.

,,Vím, že budu znít jako blázen, ale je tu ještě jedna věc, jedna tajemství," polkla a mě v hlavě proběhlo tisíce věcí.

,,Jsme kouzelníci, Sky," řekla mi a já vytřeštila oči.

,,Cože jsme?" chtěla jsem, aby to zopakovala a ona se uchechtla.

,,Tuto reakci jsem přesně čekala," oddechla si a já si propletla ruce na prsou.

,,Řeknu ti tajemství, Charlotte Cheryl Oliverová," usmála jsem se. ,,Moje rodina je šílená."

,,Sarkasmus je tvoje přirozenost, co?" pozvedla obočí a já se afektovaně zasmála.

,,Jo, to my máme v rodině," odfrkla jsem si a ona vstala. Položila mi ruce na moje ramena a vážně se na mě podívala.

,,Ať máš ten sarkasmus po komkoliv, ty jsi moje dcera a já se tě nevzdám," odcitovala a já si povzdechla.

,,Povídej mi o mých kouzelnických příbuzných," změnila jsem téma, protože jsem nechtěla dát najevo, že pro mně něco znamená ty její řeči.

,,Naše rodina se nejmenuje Oliverovy, to je pozměněné jméno," začala svoje povídání a já si něco uvědomila.

,,Jenom taková vsuvka," přerušila jsem ji. ,,Máme vůbec nějaké příbuzné? Protože já jsem nikdy nezažila, že by k nám o Vánocích přijela nějaká babička, teta, bratranci."

,,Máš pravdu," přikývla. ,,Celou rodinu MacCherylových a Riversových vyvraždili."

,,MacCherylovi? Po kom máš druhé jméno Cheryl?" zajímalo mě a ona se pousmála.

,,Každá prvorozená dcera se jmenovala druhým jménem Cheryl," objasnila mi a já chápavě pokývala hlavou. ,,Taková byla tradice."

,,Takže ty a táta jste byli jediní, kdo přežili?" hádala jsem, když jsem ji před sebou viděla stát.

,,On přišel v den naší svatby a všechny povraždil," odpověděla mi slabým hlasem.

,,Ale kdo?" chtěla jsme vědět a ona sebou trhla.

,,Jeden černokněžník, když to tak řeknu."

***

Zdravím 😂😂❤❤

Co si o tom myslíte? ten Skyin sarkasmus žeru😂😂😂

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro