5.-Objevení nového světa

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Sky

,,O jakého černokněžníka jde?" zajímalo mě a ona se zatřásla.

,,Jeho jméno se neříká, ale byl to.." na chvíli se zamyslela. ,,Voldemort."

,,A proč zabil celou tuhle rodinu?" zeptala jsem se opatrně a ona si povzdechla.

,,Tenhle člověk vraždil rodiny, které nesouhlasili s jeho pravidly a jeho zásadami," řekla mi z těžka. ,,Musíš nejdříve pochopit, že jsou tu rodiny čistokrevné, které se dělí na ty, které se k němu přidali a potom ti, kterým říká krvezrádci a to byl Riversovi a MacCherylovi. Potom jsou tu mudlovské rodiny jako jsme my, nebo si na to hrajeme."

,,Mudlovské rodiny?" pozvedla jsem obočí.

,,Rodiny, co nekouzlí. Děti, které mají oba rodiče lidi, ale i přesto mají kouzelnické nadání," vysvětlila mi a já přikývla, aby pochopila, že jsem to pochopila.

,,A potom jsou tu ty smíšené," pokračovala. ,,To je například, když je matka čarodějka a otec člověk."

,,Takhle se dělí psi," odfrkla jsem si a ona pokrčila rameny.

,,My jsme pro lidi rodina motáků, to jsou kouzelníci, kteří buďto nemají kouzelnické nadání nebo kouzlit přestali," objasnila mi a já se zamyslela.

,,A ty si myslíš, že já jsem dcera nějakých kouzelníků?" napadlo mě a ona váhavě pohodila hlavou.

,,Vzpomínám si, když ti bylo asi pět, chodily jsme ty, já a Katherine na hřiště, kde jste si hrály," začala a já poznala, že míří ke Katherine záměrně. ,,Byla tam jedna holka, která si na tvojí sestru dovolovala, a i když jsi byla mladší než ona, zastala ses jí. Nebylo to nic obyčejného. Když ta mrcha nechtěla ustoupit, naštvala ses tak, že se na nebi začala shánět bouřka a krajinou se proháněl prudký vítr."

,,Kam míříš?" nechápala jsem. ,,Říkáš to kvůli tomu, že je to můj positivní zážitek s Kath nebo to má něco společného s-"

,,Oboje, zlatíčko," usmála se, čímž mi vyrazila dech. ,,Myslím, že tvoje mat.. biologická matka byla čarodějka, protože ten den byl jeden z těch, kdy jsem poznala, že máš neuvěřitelnou moc."

,,A ty vážně nevíš, kdo to je?" vyzvídala jsem a ona loupala očima.

,,Ta žena tě opustila a možná je nebezpečná," opakovala znovu.

,,Já to chápu," vydechla jsem znuděně. ,,Ale já mám stále spoustu otázek."

,,Já tě chápu-"

,,Ne, ty to nechápeš," skočila jsem jí do řeči. ,,Už nikdy to nebude jako dřív, mami. Táta se chová jako tělo bez duše, Katherine mě bude do konce života nesnášet, ty se na mě budeš dívat jinak a já jsem pravděpodobně kouzelník."

,,Je květen, zlatíčko," pousmála se slabě. ,,Brzy vám přijdou dopis do Bradavic, do kouzelné školy, kam v září nastoupíte."

,,A co když nebudu chtít?" zajímalo mě a ona si založila ruce na prsou.

,,Tak a dost, Sky," zatvářila se jako přísná učitelka. ,,Chápu, že je to pro tebe těžké, ale ty se chováš jako spratek."

,,Já jen chci odpovědi na svoje otázky," pípla jsem. ,,Nevím čím to je, ale já poznám, když mi někdo lže. A ty něco o mojí mámě víš."

***

Jaké jsou vaše pocity?😂😂😂

Jsem jediná, kdo se těší se Scarlett s Bell setká?😂😂😇😇 Asi nejsem😂

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro