42.-Boj o rodinu

Màu nền
Font chữ
Font size
Chiều cao dòng

Pohled Sophie

Znovu jsem se zhluboka nadechla, přehodila si prameny vlasů na pravou stranu a přemítla si v mysli, co všechno mám chuť říct.

Zmáčkla jsem zvonek a čekala, zda se někdo uváží k tomu, jít mi otevřít. Když se konečně dveře otevřely, na prahu svého vlastního domu stála blonďatá žena, která na mě nechápavě zírala.

,,Potřebujete něco?" vydechla a já se pousmála.

,,Asi ano, když tu stojím," setřela jsem ji a ona protočila panenkami.

,,A my se známe?" zajímalo ji a já prstem naznačila slzu.

,,Velice mě raní, že se neznáme," odsekla jsem sakrasticky a ona si založila ruce na prsou.

,,Dost do sarkasmu, prosím," zamumlala znaveně. ,,Času hodně zrovna nemám."

,,Omlouvám se," řekla jsem jí na oko lítostně, protože jsem tu ženskou vážně nesnášela. ,,Sarkasmus máme v rodině."

,,Která z Jamesů jsi?" vyhrkla a já na jejím hlase poznala, že je ustrašená.

,,Už nejsem," odpověděla jsem jí. ,,Já už jsem Sophie Weasleyová."

,,Gratuluji," odvětila takovou tu řecnickou větu a já se falešně usmála.

,,Děkuji, Charlotte Cheryl Oliverová," kývla jsem vděčně. ,,Jistě víte, proč jsem tady."

,,Aby bylo jasno, Sophie," odvážně se ke mně naklonila, protože byla o nějaký centimetr vyšší. ,,Isabelle Jamesová neexistuje. Nahradila jí Skyler Oliverová, která vždycky bude Oliverová. Vždycky to bude moje dcera."

,,Kéž bys měla pravdu, drahoušku," povzdechla jsem si. ,,Ale Skyler už jsi ztratila. Ona ví, že jí neříkáte všechno. Je to Vetaroformág, pozná, když jí někdo lže."

,,Jenom se jí dotkni-"

,,No skoro, Charlottko," přerušila jsem jí. ,,Už jsem jí popřála veselé Vánoce, čekám až bude mít narozeniny, abych mohla uspořádat nějakou velkou párty."

,,Jak se opovažuješ dovolovat si na mě, na starší a vyšší?"

,,No, vynásob to IQ a mám navrch, Oliverko," pokrčila jsem rameny a ona se ironicky zasmála.

,,Chováš se jako malé dítě," prohlásila a já vyprskla smíchy.

,,Vážně? Čeho se tak bojíš, že se dozví? Že tvoje rodina je něco úplně jiného než jsi jí pověděla," sykla jsem a ona ztuhla. ,,Pamatuj si jednu věc, Charlotte. Nepleť se do cesty mě a mojí neteři nebo skončíš hůř než její pravá matka."

***

Kdo miluje Sophie tak moc jako ?😯😍

☕Sharie

Bạn đang đọc truyện trên: Truyen2U.Pro